Skocz do zawartości

Enduro Debile w lesie oliwskim


Rekomendowane odpowiedzi

ależ ja mam nadzieję, że jest... i że to przeczyta :bigrazz:

A jak mu sie coś stanie to przedstawi to jako dowód w sadzie o działanie z premedytacją i jak będzie miał dobrego prawnika to będziesz mu płacił rentę do końca życia. :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zastanowiliscie sie dlaczego tak jest?? nie wiem jak jest u was ale u mnie w slupsku nie ma zadnego toru ani wyznaczonego miejsca do polatania i tez latam po lesie a czasami po parku slowinskim i nie widze w tym nic strasznego , zwolnie jak widze ludzi ale poza tym latam tak zeby miec frajde z jazdy. Pozdrawiam!

 

Ale widzisz.. nie chodzi o to, że latasz po lesie... ale są takie miejsca gdzie latać sobie można bo ludzi nie uświadczysz a są takie gdzie ludziska chodzą na spacery i każdy o tym wie.

 

Otóż barany zaobserwowane przeze mnie w łykend z pełną premedytacja zapieprzały po lesie w miejscu gdzie przewalają się tłumy spacerowiczów.. co wiecej ci idioci jakby specjalnie przejeżdżali pełnym gazem koło ludzi obsypując glebą i pokazując jakie to z nich hojraki.

 

A najciekawsze jest to, że parę kilometrów obok jest jeden z największych w Polsce torów krosowych.. no chyba, że czegoś nie wiem i go zlikwidowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, myslalem ze takie przechwalki co to by sie nie zrobilo to skonczyly sie wraz z gimnazjum.

 

Nie popisujta sie, bo smieszne to jest. I tak za godzine ochloniesz i odechce ci sie kopac dolki.

 

Zadzwoncie grzecznie na policje jak macie problem i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i słusznie, bo taka metoda swiadczy o równie dużym debiliźmie Pomysłodawcy jak i tych jeżdżących tam!

 

A lasy oliwskie znam, mieszkam obok, jeżdżę tam rowerem i wg mnie na pewno na szlakach rowerowo-pieszych jest wszędzie zakaz ruchu ustawiony, są szlabany biało-zielone, więc z całą pewnością Ci "motocyklisci" wiedzą iż łamia przepisy - wiec kara (ale zgodna z przepisami) im sie nalezy...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie jedna ciekawa rzecz wiek autora posta oraz wiek tych ktorzy bronia tych "enduro debili ".

 

Sam jezdze po lesie w siebie i wydaje mi sie ze jazda traci przyjemosc gdy jest tlum , trzeba zwalniac , uwazac.

 

ja szukam miejsc gdzie nikt mnie nie bedzie ograniczał , a jak młode kozaki chca pokazac ze maja wiekszego kut ** sa to juz tylko litosc budzi.

 

W koncu komus sie cos stanie i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gebels pisze madrze:)

 

nie lubie jezdzic gdzie tam gdize sa ludzie i wiem ze moge miec zaraz dym omijam takie miejsca szerokim lukiem

 

a do autora tematu jesli masz jeszcze zamiar polowac na tych debili kopiac dziury to zycze Ci od serca zebys sam sie wbil w podobna dziure:)

Edytowane przez pikus91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam natrawiłem ostatnio na pare pułapek i nie jest to zbyt miłe i bezbieczne jak by nie refleks to kto wie dzis bym miał po głowie! :wink:

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Tak to prawda kultura powinna być. Motocyklem można pojechać w każdym terenie. Czego nie można powiedzieć o spacerowiczach i z tego tytułu należy się im szacunek, bo wkraczamy na ich teren. Sam osobiście jeżdżę po takich terena i nigdy nie zdażyło mi się "pogonić " pieszego z drogi. Przejeżdżam powoli z należytym dla takiej sytuacji spokojem. W terenie jest dużo miejsc, gdzie można sobie poszaleć i napewno nie są to miejsca spacerów i odpoczynku, odpoczywających inaczej, niż my endurowcy. Szanujmy innych, aby dać szansę bycia szanowanym. Pozdrawiam.

Edytowane przez Plakatufka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie w lataniu po lasach uczeszczanych przez pieszych nie ma nic zlego, trzeba to tylko robic KULTURALNIE! Widzisz pieszego/rowerzyste, zwalniasz praktycznie do zera i przetaczasz sie. Pomijam juz fakt ze cala jazda traci wtedy swoj urok. Co do rozwieszania linek i kopania dolow to w ten sposob pokazujesz tylko ze twoj poziom wcale nie jest wyzszy od poziomu tych debili.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z tym zupelnie, parki to nie miejsce dla naszych furkotów.

Nie dość że motocykliści maja kiepska opinie w naszym spoleczenstwie, nie psujmy jej jeszcze bardziej.

Od szaleństw są tory i odludne miejsca. Szanujmy także przyrodę na ile możemy , bo jest jej coraz mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wszytko przez to że jest zdecydowanie za mało torów gdzie każdy mógł by się wyszaleć do woli a później popyrkać do domu przez las :biggrin: A jesłi ktoś woli endurowanie to od czego są polne ściezki i ścieżki w lesie? Tam rzadko spotyka śie ludzi chyba że grzybiarzy :flesje:

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...