Skocz do zawartości

Kinroad


bartek10
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno Ojciec postanowił mi kupic MOJE PIERWSZE moto.Szczerze mówiąc myslałem o jakims skuterku chociarz mi sie nie podobają ich silniki pracują jak odkurzacze albo roboty kuchenne.Ojciec postanowił kupic mi Kinroada xt-50 troche słaby ale na więkrzy musze miec prawko a ledwo co zdałem na karte motorowerową.Kupił go głównie za wygląd bo ,,Takiego jeszcze na drodze nie widział a skuterów jest pełno" .Co myslicie o takim WOZIDEŁKU? 50ccm 4 biegi Prędkosc max:60(na stronie producenta) a znajomy leciał szybciej.Fotka w avatrze. Pozdro :)

Edytowane przez bartek10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem takiego przez rok - krotko mowiac, slabe i sypie sie jak komarek ...

zrobilem go na 70cc ale itak nieszedł ... vmax 70km/h z wrazeniem ze zaraz odleci koło, kiepsko wykonany, jesli lubisz majsterkowac to jest w sam raz dla ciebie :icon_rolleyes:

 

i tak wogole to z niego wyroslem, osoby powyzej 170cm niewygladają na nim fajnie :cool:

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno Ojciec postanowił mi kupic MOJE PIERWSZE moto.Szczerze mówiąc myslałem o jakims skuterku chociarz mi sie nie podobają ich silniki pracują jak odkurzacze albo roboty kuchenne.Ojciec postanowił kupic mi Kinroada xt-50 troche słaby ale na więkrzy musze miec prawko a ledwo co zdałem na karte motorowerową.Kupił go głównie za wygląd bo ,,Takiego jeszcze na drodze nie widział a skuterów jest pełno" .Co myslicie o takim WOZIDEŁKU? 50ccm 4 biegi Prędkosc max:60(na stronie producenta) a znajomy leciał szybciej.Fotka w avatrze. Pozdro :D

 

hmm bardzo dziwne pytanie. Pierw kupujesz sprzet a potem pytasz sie o opinie ?

twierdzisz, ze skutery chodza jak odkurzacze a ten KINROAD chodzi i jedzie lepiej ? toż to AEROX go bierze we wszystkie strony. Swoja ddroga juz sama nazwa źle sie kojarzy powinno byc KINGROAD a jest to pewnie celowo blednie napisane... osobiscie bal bym sie tym jechac.

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm bardzo dziwne pytanie. Pierw kupujesz sprzet a potem pytasz sie o opinie ?

twierdzisz, ze skutery chodza jak odkurzacze a ten KINROAD chodzi i jedzie lepiej ? toż to AEROX go bierze we wszystkie strony. Swoja ddroga juz sama nazwa źle sie kojarzy powinno byc KINGROAD a jest to pewnie celowo blednie napisane... osobiscie bal bym sie tym jechac.

i tu cie zaskocze, poniewaz po przerobieniu mojego na 72cc skutery niemialy szans( mowie o tych zwyklych, nie zadnych speedfight czy aerox bo to raczej sportowe skutery) a dzwiek jest naprawde fajny, kiedy wyjezdzalem z pod tunelu (mialem w moim przerobiony tlumik) kazdy rzucal sie w okna, a dzwiek bylo slychac z duzej odleglosci,a niebylo to pyrkanie jak simson, tylko naprawde basowy donosny dzwięk

 

pozdro :D

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu cie zaskocze, poniewaz po przerobieniu mojego na 72cc skutery niemialy szans( mowie o tych zwyklych, nie zadnych speedfight czy aerox bo to raczej sportowe skutery) a dzwiek jest naprawde fajny, kiedy wyjezdzalem z pod tunelu (mialem w moim przerobiony tlumik) kazdy rzucal sie w okna, a dzwiek bylo slychac z duzej odleglosci,a niebylo to pyrkanie jak simson, tylko naprawde basowy donosny dzwięk

 

pozdro :icon_razz:

Może nie miały na prędkość, ale z przyśpieszeniem to bym się zastanawiał. Zaletą 4T jest brak ograniczenia obrotów, widać to na filmiku pokazującym moją CB50J http://video.google.pl/videoplay?docid=7767501273055213169

Silnik 50cc, tuningowy wałek rozrządu, zmieniony zapłon i duży gaźnik. Efekt widać. Przyśpiesza średnio, za to potrafi się rozbujać do ponad 90km/h w sprzyjających warunkach.

Osobiście bał bym się robić takie operacje na chińczyku. Poza tym poziome silniki mają dłuższy skok.

Posta piszę w obronie ogółu 4T. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój kolega ma coś takiego inaczej sie to nazywa KINROAD ŁOŚ mówie ci bez obrazy ale to złom. silnik słaby niby po odblokowaniu jest 6 biegów ale ja w to nie wierze,ja bym wolał juz jakiegoś skutera niż mieć takiego motóra..:)

Edytowane przez Kubadandy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój kolega ma coś takiego inaczej sie to nazywa KINROAD ŁOŚ mówie ci bez obrazy ale to złom. silnik słaby niby po odblokowaniu jest 6 biegów ale ja w to nie wierze,ja bym wolał juz jakiegoś skutera niż mieć takiego motóra..:D

buahahahaahahahaha 6 biegów :wink:

usmialem sie :clap:

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wspolczuje zakupu , jak juz chciales dobra 50 to trzeba bylo kupic sobie wloski skuter a jak cos nietypowego to aprilie clasic lub gilere eaglet , te motorki pod wzgledem wytrzymalosci,wykonania,wielkosci ,osiagow ,zywotnosci zjadaja te wszystkie chinskie zabawki na sniadanie i przy sprzedarzy nie tracisz tylko mozesz jeszcze zarobic.

Edytowane przez damikss

Gilera Eaglet, HondA Cbr 125,Piaggio 125,Kawasaki EN 500,Honda Deauville 650,Kawasaki El 250,Suzuki VL 800, Yamaha FZ 6 S2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bez przesady,az taki zly niejest

dzieciaki krzyczą WWWWOOOOWWW , a jak ładne zrobisz tłumik ,to wszyscy w balkonie siedzą (4T)

jesli trafisz na dobry egzemdlarz to moze pojezdzisz z 3tys km (prawie) bezawaryjnie :)

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest masa zachodnich skuterów w tej cenie (piaggio typhoon,gilera runner, aprilla sr50 etc)więc czemu akurat to kupiłeś ??

 

jeżeli nie lubisz kibli to jest dt 50 mtx50 i inne......

 

nie napisałes też co chcesz tym robić ........ja do wyjazdów do kumpla/koleżanki na zakupy itd brałbym bezapelacyjnie piaggio zip pali od 1.5-2.5l benki kopa zero ale niewysilony silnik więc bezawaryjny wygląd jak dla mnie masakrycznie obciachowy ale dla tych kosztów eksploatacji i wygody można ścierpieć :)

 

automatyczna bezstopniowa skrzynia biegów jaka w kibelkach w jeździe miejskiej jest bardzo fajna naprawde (nie patrz na to że w tym kraju jest nagonka że automatem jeżdzą baby

 

nic spaprałeś sprawe teraz z zyskiem go raczej nie sprzedasz o ile w ogóle ci sie uda sprzedać więc zostaw sobie i jeździj trudno...

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem kingway king 50 jeszcze inna nazwa to jest taki złom że masakra ja miałem go przez pół roku i zareklamowałem go cały czas się psuł zagrzewał rano był ciężko go odpalić porażka a serwis był też do dupy brali na przegląd na 2,3 tygodnie i dziwne rzeczy wychodziły że nie ma iskry a ja jakoś tam przyjechałem i było wszystko ok a oni twierdzą inaczej nie chcieli mi zrobić światła na rejestracje chociaż powinno być i jest miejsce na nie ale nie zrobią bo 50 nie muszą mieć parodia. no ale fajnie wygląda i ma fajny dzwięk ale nic pozatym nie wiem możę miałem wadliwą serie albo coś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam

Jestescie porzal sie boze znawcami!!!Na początku chciałem wiedziec cos o tej maszynce i tak mnie straszycie ze juz chciałem go odmienic ale jerzdze juz 4,5 tys. kilomewtrów i bardzo dobrze sie sprawuje pod warunkiem ze jezdzi sie na przeglągy i przedewszystkim sie DBA o motor.Wasze opinie są mylne a Kinroadem jezdzi sie bardzo dobrze i polecam go jako pierwsze moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...