Skocz do zawartości

Suzuki DR 125


Rekomendowane odpowiedzi

>ENDUROS*600< a powiec mi cos więcej o DR 125,bo mi te moto do terenu potrzebne,ale niewiem czy niezamało mocy,czytając wypowiedzi to wszycy pizgają te moto za brak mocy:( czy to prawda? Mam teraz MZ 150,czy DR 125 była by mocniejsza? Silnik sie niegrzeje bo jest chłodzona powietrzem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>ENDUROS*600< a powiec mi cos więcej o DR 125,bo mi te moto do terenu potrzebne,ale niewiem czy niezamało mocy,czytając wypowiedzi to wszycy pizgają te moto za brak mocy:( czy to prawda? Mam teraz MZ 150,czy DR 125 była by mocniejsza? Silnik sie niegrzeje bo jest chłodzona powietrzem?

Ja przesiadłem się z mz 150 na dr 125 i dalej jest mi wstyd z tego powodu :icon_mrgreen: Mz mimo iż nie jest to enduro, objedzie w terenie taką drkę bez problemu. Już lepiej dr 350 albo jak koledzy wspominali 125 2T.

Edytowane przez math1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz pytania dotyczące SUZUKI DR 125 to pisz do mnie na gg - wiem wszystko o tym motorku :) rozkręciłem go kiedyś na czynniki pierwsze i skręciłem :) znam wszystkie ego dane techniczne ;) A pozatym sam na takim śmigałem ;) ;)

 

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przyjemność troche pojeździć takim motorkiem i to jest poprostu SŁABE . 12 km w 4t :/ to mówi samo za siebie , jasne mozesz tym pojechać do lasu czy w góry ale chyba na grzyby tylko bo do konkretnego latania się to nie nadaje...... zależy jeszcze jak jeździsz i czym dla ciebie jest pojęcie mocy, bo sam znam kolesi co by ich dr 125 sponiewierało hehe no ale są ludzie co ,,jeżdzą,, i co ,, JEŻDZĄ ,, wiec odpowiedz sobie sam jak dla mnie mocy to wogule nie ma......... kiedys na cz cross z silniekiem od mz 250 objeżdzałem taką dr jak chciałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dr 125 to idzie objechać dt 80 :) poważnie moc podobna tylko że dt ma ,,strzała'' na wysokich obrotach a dr nie..

 

ten moto ma jedną bezapelacyjną zalete delikatnie traktowany spali mniej niż skuter w 2t z blokada ma spalanie rzędu dobrze zrobionego ogara czy simsona (3/100)

 

nie chce obrazić właściecieli tego motorku ale to jest raczej turystyczny do sklepu niż w błoto...

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyslałem o DR 125 bo za 2000zł sie kupi,a ja tyle bym miał,a wądpie zebym kupił jakąs DT czy KMXa za tą kase.Ale skoro mówicie ze to takie słabe to dam sobie spokój,ja chce sobie poszalec,a nie popychac motocykl.Wiec zostaje mi poczekac i dozbierac kase i kupic DT lub KMXa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz uzbierać kase na DR 350 bo ta już jest konkretna. Tylko Suzuki Dr 350 kosztuje z 5000zł, a Dr 125 jiż za 2200 można kupić. Sam planuje kupić Dr 125 za 3600zł. Wiem że malo mocy ale na nic więcej nie stać mnie (DR350...)

Tutaj możesz trochę się dowiedzieć o Suzuki od właścicieli

http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/DR,125/1/1650

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...