Skocz do zawartości

Yamaha tzr 80


Andrzej00000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dałem 5500zł za Yamahe z 2004 łącznie z rejestracją i innymi rzeczami i zostało jeeszcze na kask

 

 

Kurde, wszyscy znamy juz historie twojej Yamahy, ile razy jeszcze chcesz pisac ile, gdzie, za co, jaka to ona nie jest dobra i najlepsza ... ?

 

TZRka bardzo ładna, moze cena mogla byc odrobine nizsza, ale w sumie to z ostatnich lat produkcji :P Ogolnie dobry sprzęt :crossy:

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje.

Rozumiem ze piszesz z konta taty ktory sprawil Ci fajny prezent.

 

Niestety dosc przeplacona, ale ogolnie bardzo przyjemny motocykl.

Szerokiej drogi :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za informacje ale chcialbym sie dowiedziec jak w tzr z przyspieszeniem i vmax czy sie spuje i takie tam ! Prosze o obszerna odpowiedz oczywiscie w miare waszych mozliwosci xD PS:TAk pisze z konsta taty :buttrock: Mam 15 lat:P Pzdr for All :crossy:

 

**psuje**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za informacje ale chcialbym sie dowiedziec jak w tzr z przyspieszeniem i vmax czy sie spuje i takie tam ! Prosze o obszerna odpowiedz oczywiscie w miare waszych mozliwosci xD PS:TAk pisze z konsta taty :D Mam 15 lat:P Pzdr for All :wink:

 

**psuje**

 

yyy nie rozumiem. Skoro kupiles to idz i wyjedz na trase i sobie sam zobacz jakie ma przyspiszenie i vmax... jednak nie licz na cuda.

 

Swoja droga przeplaciles cosik... za taka kase mozna miec TZR 50 cm z 2004 roku. Czerwona, 3 tys przebiegu. Sportowy wydech itd. poleci 80 kmh. W UK w tygdniu widzialem jak bylem po motki.

Teraz jade w srode to bym zabral :bigrazz:

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak można mieć 50 i wjebac ponad 2,5 tys zł żeby jechała tyle co ta 80 cm3.I zapewne skrzynka zaraz siądzie w takiej 50, Te 2,5 tys zł to nowy cylinder tłok gaźnik wał tłumik. A cena taka droga bo teraz podrożały te 80/50 i 125/50 bo juz nie można rejstrować tak jak kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa tzr 50 to kupa przy sarej tzr 80, to jest sprzęt dal dziecaków którym zależy na wyglądzie :buttrock:

 

 

Zbutujcie mnie ale mi się ani trochę ta nowa TZR 50 nie podoba :buttrock: jakas taka zabawkowa jest... :clap:

zgadzam sie z tymi wypowiedziami, mi tez jakos niepodchodzi ta nowa tzr, jechalem na tej starszej - to dopiero idzie, bania mała :cool: :icon_eek:

(oczywiscie jak dla mnie,bo zaraz jakis kolo majacy szescsete sie wypowie " jak 80 moze niezle isc " ) :P

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TZR i NS pod względem mocy różnią się tylko trochę (na korzyść dla NS), w moim przypadku było tak, że wygoda przeważyła nad osiągami (ach tan rozrusznik w TZR ;) ) jednak na brak mocy też nie narzekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...