Skocz do zawartości

Yamaha Warrior


witek510
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam podobny problem

poprzedni właściciel nie pamieta jakim olejem był zalany a pasowało by może zmienić i teraz pytanie na jaki ???? dodam że motocykl ma przejechane 48tyś

Nie ważne co masz pod dupą, ważne co masz nad nią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co zastanawiać tylko lać dobry olej.Czyli Motul 5100 10W 40.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to pojemność silnika w calach sześciennych.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te motocykle są głownie używane w stanach ,a tam podaje się pojemność właśnie w calach sześciennych.Np.Road Star 1600 ma 98 cali,1700 to 102.Harley też podaje pojemność w ten sposób 80 cali,88 ,96,105,110.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy...dzisiaj urwała mi się linka sprzęgła;(:( szukam na necie i nic... zostają tylko salony yamahy gdzie będe mógł zamówić taką linkę?może znacie jakieś źródła gdzie mógłbym ją dostać. w serwisie pewnie mnie pięknie zgolą;/;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj w necie firm typu 'Auto linka"Może znajdziesz gdzieś blisko Twojej miejscowości.Dorobią Ci linkę bez problemu,może nawet na poczekaniu.Tylko musisz im dać całą linkę wraz z urwanym kawałkiem.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj w necie firm typu 'Auto linka"Może znajdziesz gdzieś blisko Twojej miejscowości.Dorobią Ci linkę bez problemu,może nawet na poczekaniu.Tylko musisz im dać całą linkę wraz z urwanym kawałkiem.

Znalazłem firmę blisko siebie która zakuwa linki na nowo:) ponownie Ci dziękuje Piter.pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama zabawa comanderem nie daje nic (bez zmiany wydechu,fitra pow. itd) więc nie pisz głupot, co do szerokiej gumy, to jest to mój 3-ci warriat i kazdy miał szerokie koło a w sezonie robię ok. 10tys km i jakoś daje rade (jezdziłeś warriorem z szerszą oponą żeby wypowiadać się o gorszym prowadzeniu ?).

Wszystkie swoje motocykle przerabiałem, bo to lubie i daje mi to satysfakcje, Ty pewnie wolisz sakwy i frędzle na kierownicy, mi szkoda wariata na takie pierdoły.

 

Taa, jak miło dostać konstruktywną odpowiedź panie WiemWszystko...

1. Wydech w każdym Warriorze był wymieniony, były HardKrome, Cobra, a w bieżącym jest Vance&Hines

2. Filtr K&N był zawsze, w bieżącym stożkowe po wyprutych airboxach.

3. Jazda na oponie 240 była na pierwszym and never again.

4. Gratuluję 10k km w sezonie! Zapraszam jednocześnie do męskiej jazdy poza Wawę, w czerwcu lecimy jak zwykle na 2 tygodnie na dalekie południe (stała nasza kumplowska imprezka), w lipcu i później sie zobaczy... Akurat mamy czas bo nasze byznesy nie wymagają permanentnego nadzoru, więc jazda ile się da. Taaak! Niektórzy zmieniają moto ze względu na przebieg!!!! Chociaż nie, niestety ze smutkiem przyznam - poprzedniego Warriora ukradli mi bracia Słowianie w Belgradzie - juz w czasie powrotu do Polszy :(

5. Frędzle walą po łokciach, dziękuję, nie przyjmę z demontażu, jak pisałem nieco wcześniej nie interesuje mnie lansik ale jazda. Sakwy zdecydowanie TAK! Co prawda biedne, "materiałowe", gdzieś paści trzeba zmieścić na wyjazd, namiot, śpiwór itp, sam plecak Nike nie wystarcza - poważnie! Sprawdzałem!

Współczuję, że szkoda ci Wariata na takie pierdoły. Pewnie zdecydowanie lepiej jest mu w ciepłym garażu pod ciepłą plandeką z wydechem owiniętym bawełnianą szmatką. Przecież po drodze może się pobrudzić, albo co gorsza - porysować!!!!

 

Mój post nie miał wyśmiewać przeróbek. Miałem nadzieję na dyskusję, może męską, szorstką czasami, jakieś argumenty, szacunek dla interlokutora, a tu tylko histeryczne krzyki?

"Beer is proof God loves us and want us to be happy" Benjamin Franklin biggrin.gif.pagespeed.ce.PPA3O6zL_D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, jak miło dostać konstruktywną odpowiedź panie WiemWszystko...

1. Wydech w każdym Warriorze był wymieniony, były HardKrome, Cobra, a w bieżącym jest Vance&Hines

2. Filtr K&N był zawsze, w bieżącym stożkowe po wyprutych airboxach.

3. Jazda na oponie 240 była na pierwszym and never again.

4. Gratuluję 10k km w sezonie! Zapraszam jednocześnie do męskiej jazdy poza Wawę, w czerwcu lecimy jak zwykle na 2 tygodnie na dalekie południe (stała nasza kumplowska imprezka), w lipcu i później sie zobaczy... Akurat mamy czas bo nasze byznesy nie wymagają permanentnego nadzoru, więc jazda ile się da. Taaak! Niektórzy zmieniają moto ze względu na przebieg!!!! Chociaż nie, niestety ze smutkiem przyznam - poprzedniego Warriora ukradli mi bracia Słowianie w Belgradzie - juz w czasie powrotu do Polszy :(

5. Frędzle walą po łokciach, dziękuję, nie przyjmę z demontażu, jak pisałem nieco wcześniej nie interesuje mnie lansik ale jazda. Sakwy zdecydowanie TAK! Co prawda biedne, "materiałowe", gdzieś paści trzeba zmieścić na wyjazd, namiot, śpiwór itp, sam plecak Nike nie wystarcza - poważnie! Sprawdzałem!

Współczuję, że szkoda ci Wariata na takie pierdoły. Pewnie zdecydowanie lepiej jest mu w ciepłym garażu pod ciepłą plandeką z wydechem owiniętym bawełnianą szmatką. Przecież po drodze może się pobrudzić, albo co gorsza - porysować!!!!

 

Mój post nie miał wyśmiewać przeróbek. Miałem nadzieję na dyskusję, może męską, szorstką czasami, jakieś argumenty, szacunek dla interlokutora, a tu tylko histeryczne krzyki?

 

 

 

Daleko mi do histerii, a jeszcze dalej do krzyków.

Mówisz, że zamontowałeś filtry K&N + akcesoryjny wydech - ok Tobie to wystarcza( dołóż jeszcze magnetyzer na przewody paliwowe i będzie kpl.), ja poszedłem grubo (rozwiert, tłoki, ostre wałki, obróbka głowic itp itp) i mam gdzieś że niby krótsza żywotność + więkrza awaryjność.

Szerokie koło: Warrior to nie sprzęt do bicia czasów na torze.Co z tego, że z punktu A do punktu B dojadę 10s póżniej?

Rzeczywiście mój wariat stoi przykryty pokrowcem, zastanawiam się nawet, czy zdejmować go na czas jazdy, a może wcale nie jeżdzić ? Przeszkadza Ci to ?

Firma Nike jest mało rozpoznawalna, Ja wolę lansować sie z plecakiem Adidasa - poważnie! Sprawdzałem!

Edytowane przez sly73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...