Skocz do zawartości

Wybór motoru.


Pum4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :bigrazz:

Właśnie przymierzam się do kupna mojego pierwszego Enduro i nie wiem jakie wybrać :flesje:

Potrzebuje motocykl szybki i z bardzo wielkim przyspieszeniem :crossy: Jaki mi polecacie? W gre wchodzi pojemność 50ccm.

Pozdrawiam :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje motocykl szybki i z bardzo wielkim przyspieszeniem Jaki mi polecacie? W gre wchodzi pojemność 50ccm

 

:banghead: Nie no bądzmy poważni..50ccm i ty oczekujesz poważnych przyśpieszeń............ :banghead:

 

Pozatym jest inny dział dla takowych tematów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździć chce na polskich drogach aczkolwiek czasami wyjechać w teren. Co do kwoty to nie ma znaczenia.... Ale bez przesady xD

Jeśli chodzi o przyśpieszenie to w miare dobrym żeby zostawić np. Simsony w tyle skutery itp...

 

PS. Prosze o przeniesienie wątku. Przepraszam źle mi się "Klikneło". Pozdrawiam.

Edytowane przez Pum4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On chce wielkie przyspieszenia...czyli ok 1 minuty do 45km/h(zeby bylo przepisowo)

 

:)

 

hehe

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On chce wielkie przyspieszenia...czyli ok 1 minuty do 45km/h(zeby bylo przepisowo)

 

:)

 

hehe

 

Chce w miare dobre przyspieszeni :)

Chodzi mi oto żeby brał simki skutery itp...

To odpowiecie mi na pytanie?

Czy enduro 50ccm będzie wyprzedzać simsony, skutery itp?

Wiem że mój znajomy ma enduro 50ccm i jak odkręci mu więcej gazu to bez problemu na jednym staje. Enduro nie było tuningowane....

Edytowane przez Pum4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce w miare dobre przyspieszeni :)

Chodzi mi oto żeby brał simki skutery itp...

To odpowiecie mi na pytanie?

Czy enduro 50ccm będzie wyprzedzać simsony, skutery itp?

Wiem że mój znajomy ma enduro 50ccm i jak odkręci mu więcej gazu to bez problemu na jednym staje. Enduro nie było tuningowane....

 

A jezdziles simsonem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co te nerwy?

Cytat(grebur @ 24 luty 2008 - 21:56)

 

ale najlepiej wytrzasnąc jakiegos 125/50

 

Jeszcze pół roku i będzie doradzał kupno 250/50 :)

A na poważnie taki motorowerkim enduro o pojemności 50ccm spokojnie Simsona zostawisz z tyłu i większość skuterków też. Rozglądaj się za Aprilia rx lub wspomianą hm cre 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wam serdecznie :buttrock:

Nawet nie wiecie jak mi pomogliście ;]

Co do Yamahy DT się równierz zastanawiam, ale bardziej do mnie przemawia Aprilia rx lub hm cre 50. Pozdrawiam!

 

PS.Narazie potrzebuje 50 ponieważ za dwa lata będę mieć 18 więc kupie coś znacznie mocniejszego :D

Edytowane przez Pum4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...