Skocz do zawartości

Ceny Louisa ...


Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy .... w którym polskim sklepie internetowym kupię towary z katalogu louisa - w cenach jakie oferuje Louis na swoich stronach internetowych - oczywiście w przeliczeniu na złote ?

 

Ostatnimi dniami jeden ze sklepów w którym zamawiałem świece zapłonowe, a reklamuje się że jest przedstawicielem Louisa i promocje Louisa są jego promocjami - policzył mi za 2 świeczki NGK ponad 40 zł drożej niż Louis ......

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że powinienem podać adres sklepu, ale naprawdę, szkoda mi chłopaków, robię u nich od dawna zakupy.

Może nie jestem odbiorcą hurtowym, ale czyję się jak idiota.

A może to pomyłka była?

Zadzwoniłem do nich po złożeniu zamówienia. Powiedzieli że cena za którą kupili była wyższa, więc i cena na ich stronach jest inna niż w Louisie, ale obiecali obniżyć dla mnie cenę na fakturze. (dla mnie !)

 

W każdym razie szukam takiego sklepu gdzie cena w Louisie = Cena do zapłacenia (bez telefonów, wyjaśniania, robienia z siebie błazna :banghead:

 

Jak robicie zakupy w sklepach, które sa przedstawicielami Louisa to porównajcie czasami ceny.

Dlaczego Niemiec płaci za świecę NGK irydową € 12,95 a Polak 65,00 zł .... chore nie !

Edytowane przez Soft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie szukam takiego sklepu gdzie cena w Louisie = Cena do zapłacenia (bez telefonów, wyjaśniania, robienia z siebie błazna :icon_twisted:

Jest taki sklep - każdy sklep Louisa w niemczech. O co ci chodzi? Przeciez do tego dochodzą koszta przesyłki, itp., itd. i dopóki Louis nie zdecyduje sie na otworzenie oficjalnego sklepu w Polsce (bo "oficjalny importer" to taki chwyt reklamowy) dopóty będą istnieć różnice. Chcesz cenę z katalogu? Zamawiaj bezpośrednio (plus 20euro za przesyłkę). Naprawdę nie wiem o co ci chodzi. W końcu louis sprzedaje w cenach ze swojego katalogu, a inne firmy sprzedają jak chcą.

 

Chore to jest to ze na amerykanskim ebayu znajdziesz takie swieczki za 7-8 dolarow sztuka + przesylka do polski 20 dolcow.

7dolców sztuka, przesyłka 13dolców (do 16 sztuk). Poszukaj w dziale co gdzie kupić. Temat był dokładnie opisany.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sklepie www.moto-akcesoria.pl ze szczecina promocje uwzględniaja promocje luisa

ponoc to oficjalny partner czy cos

zajrzyj tam - fachowe doradztwo i mila obsluga

To się wszystko zgadza, ale.... ceny nie do końca są promocyjne (są jednak ciut wyższe niż czysty przelicznik euro) i nie wszystko z promocji louisa tam jest.

Oficjalny partner to tyle znaczy co dobry współpracownik. Nie jest to wyłączność, czy sklep Louisa.

 

A że fachowo, miło i szybko to prawda. Warto tam zakupy robić. Polecam.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

średnio liczą 1Eur=4 PLN, ale nie ma kosztów wysyłki z D do PL, co w przypadku zakupu bezpośrednio w Louisie wynosi 20 EUR.

Czasami sie opłaca, zwłaszcza na wyprzedażach. Tak kupiłem kask, u nas 980, a wyszedł mnie 450 z przesyłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki z moto-akcesoria.pl sprowadzili mi rekawice w cenie promocyjnej jaka byla w katalogu Loiusa ! Trzeba tylko zagadac i spytac czy beda cos takiego mogli zrobic. Naprawde ich polecam bo mozna kupic u nich sprzet za dobre pieniadze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P

....

 

A że fachowo, miło i szybko to prawda. Warto tam zakupy robić. Polecam.

 

Chłopaki z moto-akcesoria.pl może i miłe ale NIESOLIDNE. Dzisiaj znowu mie SZLAG TRAIŁ z ich powodu. Ostatnio wysłali mi (z tygodniowym opóźnieniem) część towaru wadliwą a część niezgodną z zamówieniem. A dzisiaj dowiedziałem się, że towar który obiecano mi wysłać w poniedziałek (sprawdzili, był na ich stanie), został wysłany dzisiaj (piątek) po południu i dostanę go w poniedziałek. :icon_razz: :icon_razz: :buttrock:

A ja głupi myślałem, że będę mógł wypróbować w weekend.

Współparacują z Louisem ale do przysłowiowej niemieckiej solidności to jeszcze daleko. :banghead: :flesje: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki z moto-akcesoria.pl sprowadzili mi rekawice w cenie promocyjnej jaka byla w katalogu Loiusa ! Trzeba tylko zagadac i spytac czy beda cos takiego mogli zrobic. Naprawde ich polecam bo mozna kupic u nich sprzet za dobre pieniadze!

 

 

no ja u nich kupiłem spodnie vanucci (99,95 euro w promocji) za 400zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...