Skocz do zawartości

125 enduro- 2T kontra 4T


Rekomendowane odpowiedzi

I według mnie kompromisem pomiędzy radością z jazdy, a cena itd. w klasie 125 2T jest Aprilia RX 125, ewentualnie KDX 125, ale nie wiem jak z nim jest bo nie jeździłem, a pozatym wygląda gorzej niż RX(ale to drobnostka przy wyborze moto).

 

Pisałem już w tym temacie: http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...ic=83132&st=700

 

Chciałem tylko poznać opinie na temat 125 4T :)

 

Bede szukać CRM albo RX, no ewentualnie przygarne DT :clap:

 

A KDXy 125 produkowali tylko do 2000 roku, a ja szukam coś ok 2000-2003r :clap:(

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wszyscy mówią że 4t ciągnie od dołu.........ja widziałem wyścig dt 80lc2 z dr125 to ta dt 80 zjadła tego dr125 od startu do końca ..........nie wiem albo ten dr125 był jakiś zkatowany albo co ale na pierwszy rzut oka to wyglądało jak 2504t konta 6004t :icon_mrgreen::D:D:D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wszyscy mówią że 4t ciągnie od dołu.........ja widziałem wyścig dt 80lc2 z dr125 to ta dt 80 zjadła tego dr125 od startu do końca ..........nie wiem albo ten dr125 był jakiś zkatowany albo co ale na pierwszy rzut oka to wyglądało jak 2504t konta 6004t :buttrock::D:D:D

DT 80 - 12 KM

DR 125 - 12 KM

 

Peace :icon_mrgreen:

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram zdanie innych ...125 4T do nie za dobry wybór .. nie to co 125 2T co całkowicie inna bajka ... Weźmy na to suzuki dr 125 4T motorek bdb na miasto , zwinny i mało pali ale poza miastem albo w terenie to sie nienadaje silnik ledwie co idzie ... a taki 2T to zupełnie coś innego , dużo lepsze przyspieszenie , większa moc i wogule OK :) np yamaha tdr 125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuscilbym sobie 125 4T. Na twoim miejscu bralbym Aprilie RX 125 albo KDXa. 125 jest za małą pojemnością na czterotakt, chociaz widzialem nawet chinskie wynalazki typu 50ccm 4T... Krótko mowiąc - mocy braknie Ci na pierwszej jeździe takim moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest spora różnica.

Pewnie w obrotach rzędu 2000-7000 obr/min.

Na twoim miejscu bralbym Aprilie RX 125 albo KDXa

 

Szukam czegoś od 2000wzwyż a KDXy produkowane były tylko do 2000roku.Myślałem jeszcze o CRM, ale cieżko z nowszymi rocznikami.

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...