Skocz do zawartości

Wyjazd do Zschopau


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej byłoby pojechać właśnie na zlot do Zschopau. Tylu MZtek w jednym miejscu nigdzie się nie zobaczy. Daleko jeszcze do wyjazdu. Zapewne zostaną ze 3 osoby chętne na wyjazd. Zobaczymy.

Byle do wiosny...

Pozdrówki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej byłoby pojechać właśnie na zlot do Zschopau. Tylu MZtek w jednym miejscu nigdzie się nie zobaczy. Daleko jeszcze do wyjazdu. Zapewne zostaną ze 3 osoby chętne na wyjazd. Zobaczymy.

Byle do wiosny...

Pozdrówki!

 

wiem z doswiadczenia że jesli w tym przypadku choc 3 osoby pojada to bedzie WIELKI sukces.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Zbyhoo

no problem jesli chodzi o nocleg

tak sie składa ze mam wujka który jest policjantem i moze mi załatwic wojskowy namioty

nie wiem ilu sie zmieści ale lepsze to niz nic..:-)

pozdrawiam wszystkich

a w szczegółności Efcie..:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kłaniam,

Jak już się przewinęło, byćmoże dorobię sie własnej MZ do lata. Wtedy niezwykle miło byłoby w doborowej ekipie "powrócic do żródeł". No a termin tego zlotu z linka kilka postów dalej to chyba niezły czas. Ciekawe czy impra jest rokroczna?

Gruss!

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza odbywa się co roku z tego co wiem. Ale tak jak już niejednokrotnie zostało wspomniane - nie ma sensu planowac niczego z tak dużym wyprzedzeniem, część osób być może zmieni motocykle, dołączy kilka nowych MZ, jednym coś wypadnie, innym nie będzie się chcialo... poczekajmy z tym do lata, wtedy pogadamy konkretnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

ja jestem za wyjazdem jak najbardziej za!

czy bede mogl napewno jeszcze nie moge powiedziec ale jestem bardzo bardzo zainsteresowany.

mozna by pojechac na jakies 4-5 dni, po zlocie zakotwiczyc sie gdzies np w czechach - wysmienity i tani browarek,

a jak wyglada kwestia noclegu na zlocie? jest jakies pole namiotowe czy cos w tym rodzaju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Widze, że pomalu musimy ustalać szczegóły co do wyjazdu. A u mnie w domu też rodzice mówią że nigdzie nie pojade (ale nie ma głupich muszę jechać).

 

Ode mnie z okolic pięciu kumpli mowilo ze też chca się z nami zabrać.

 

thomas pole namiotowe tam powinno być. Poczytaj sobie trochę na stronce http://www.motocyklemz.pl/aktualnosci.html

 

PZDR

sygnatura_barthazz.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam.

To ja moze dopiszę siebie i moich kumpli.

 

Ja - MZ ETZ 250 - Święciechowa (Wlkp)

Przemek - MZ ETZ 250 - Lipno (Wlkp)

Darek - MZ ETZ 250 - Lipno (Wlkp)

Adrian - MZ ETZ 250 - Kościan (Wlkp)

Szymon - MZ ETZ 250 - Lipno (Wlkp)

sygnatura_barthazz.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...