Skocz do zawartości

Bieszczady


szramer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie ta Wetlina jest tak mniej wiecej?

Chciałbym na mapie znalesć.

To duża miejscowosc?

A kiedy mamy sie styknąć? W sobotę?

 

Pozdrawiam

 

 

Na razie Pipcyka nie ma, niestety nas opuscil, siedzi w Warszawie ale jak wroci to zajmiemy sie ta kwestia . Jedna wazna rzecz do ustalenia to czy chcecie jechac pod namioty czy wolicie wynajac domki, jezeli namioty to nie ma problemu miejsc jest sporo ale domki trzeba juz rezerwowac, wezcie rowniez pod uwage, ze w Biesczadach jest bardzo zimno, szczegolnie nad ranem, wiec dobry spiwor jest konieczny :buttrock:

Na pewno trzeba bedzie ustalic jakies punkty zborne, bo bedziemy sie zjezdzac z roznych stron Polski, dlatego podajcie kto i kiedy sie wybiera. My postaramy sie juz byc w piatek w Bieszczadach i osiedlimy sie w Wetlinie.

 

Jesli ktos z Was mieszka w Bieszczadach please niech sie ujawni, zawsze swojak to swojak ;)

 

 

Pozdarwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wszystko brzmi pięknie i chętnie bym się też wybrał (nawet z namiotem), ale akurat na 1.V. zostałem zaproszony na wesele które ma odbyć się koło Zamościa. W związku z tym dojechałbym do grupy 2 (wieczorkiem) lub 3 (kole południa chyba :roll: ). Mam nadzieję że wypad nie skończy się 3 tylko przeciągnie tak może do 5.V :roll: :arrow: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał VX800

hej!

jestem z krosna więc wiem o jakich rejonach mówicie. Też się chętnie przyłacze jeśli można. Studiuje w krakowie ale to żaden problem a może by ktoś tędy przejeżdżał to bym się i z nim zabrał. Co do miejsca spotkania to wetlina to dobry pomysł - jak ktoś kojaży to na przeciwko podstawówki gdzie jest też ptsm są domki a jak wiem to czasem miejsca są wolne bo ja tam jeszcze z ogólniakiem jeżdziłem i zawsze sie dla 30 osób znalazło miejsce więc nie powinno byc problemów, a jeśli nawet to jest tam ogromne miejsce na rozbicie namiotów i rozpalenie ognicha. Jeśli wam pasuje to ja tam proponuje.

P.S. jak ktoś lubi winkle i wiecznie drze buty i kolana to jest jeszcze mała trasa na której corocznie odbywają się samochodowe wyścigi górskie - najlepszy odcinek to Załuż - Berezka. Asfalt ma na niej homologację wyścigową i rzeczywiście trzyma jak na torze - ja tam pale buty choć mój vx do tego nie został stworzony. Poza tym jest tam jeden z najpiękniejszych kompleksów pałacowych(chyba barokowych ale głowy za to nie dam) europy Krasiczyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wszystko brzmi pięknie i chętnie bym się też wybrał (nawet z namiotem), ale akurat na 1.V. zostałem zaproszony na wesele które ma odbyć się koło Zamościa. W związku z tym dojechałbym do grupy 2 (wieczorkiem) lub 3 (kole południa chyba  :roll: ). Mam nadzieję że wypad nie skończy się 3 tylko przeciągnie tak może do 5.V  :roll:   :arrow:   :lol:

spomo Moncyś ja siedze do 5 albo i do 6 maja takwiec looz blues :mrgreen: damy w palnik nie raz i nie dwa ;)

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wyjade z wawy rano w sobotę 1 maja. Pociągnę byc moze na Kielce

i gdzies tam się umówie z Witkiem a potem ruszymy w Bieszczady.

No mam nadzieje dociągnąć w miarę jak najwcześniej, ale o której nie wiem,

napewno do 15tej.

Jesli chodzi o spanko, to jeszcze nie wiem, czy domki czy namiot zalezy od zasobów finansowych.

Chcialbym sie pokrecic po Bieszczadach do 7 - 8 maja.

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dzisiaj właśnie zapuściłem się w Bieszczady. Było po prostu zajebiście.

Słoneczko świeciło na maxa, chodź na poboczu leży jeszcze śnieg, a raczej to, co po nim pozostało. Sama droga zaskakująco w dobrym stanie, piachu nie za wiele. W prawdzie nie jechałem w wyższe Bieszczady, ale i tak było SUPER!!! Więc jak tylko zdecydujecie się spotkać w Wetlinie, to naprawdę dobry pomysł.

Pozdro!

Może gdzieś…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł z wypadem na Bieszczady!!! Sam sie wybierałem z kumplem ale tak to moze można bedzie do kogoś dołaczyć??? Dwie etki 251 i 250. Chetnie posmigam z kims z okllic Strzyżowa lub Krosna, skoro sezon sie zaczął. Musze tylko zdać maturke i moge jechac heheh. Sam bym bardzo chetnie na te bieszczady wypadł na jakies bezdroza z zapasem piwa na wieczorry jakiś namoiot i jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Oki to ja sie bunkruję na Piotrowej Polanie w Wetlinie 1go maja!

Z przyjemnością zobaczę Wasze gebulki!

 

Pozdrowionka

 

Temat w zlotach jak napisal Pipcyk wiec przeniescie sie tam moi kochani :clap:

Na piotrowej masa ludzi bedzie, a to dzieki Dualowi, ze sie tam zakwaterowal :lol:

Macie tam link na strone Piotrowej i dalej rezerwowac! Bo miejsc mało.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo wszystkim..

 

Jeśli nie macie nic przeciwko to z przyjemnością przejade się z wami.. :D

 

Jak myślicie będzie opcja na domki bez wcześniejszej rezerwacji ???? :|

 

Hej Dual !! musisz mi podać wszystkie szczegóły tego wyjazdu z wawy bo podłączył bym się do Ciebie.. (w MOH jestem już tam, gdzie ty ostatnio :) )

 

pozdrawiam i mam nadzieje do zobaczenia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...