Skocz do zawartości

Bieszczady


szramer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ja już mam postanowione że jadę w maju w Bieszczady tylko narazie nie wiem kto z wawy jedzie.

Od tego w zasadzie zależy którą traską pojadę i kogo spotkam po drodze.

Wybieram się na cały tydzien a moze i 8 dni.

Bardzo chętnie spotkam kogoś kto ma już ustaloną interesującą i dobrej jakości traskę z noclegami

niedrogimi gdzie można coś pojeść i wypić i być spokojnym o sprzęcik.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!

Zapewniam was, że w maju spotkacie mnóstwo spragnionych jazdy ludzi na moto. Jest sporo miejsc gdzie mniej, lub bardziej formalnie spotykają się pozytywnie zakręceni. Wielu na pewno spotka się np. u Zaka. Ja prawdopodobnie w tym sezonie niestety będę musiał odpuścić. W pierwszych dniach maja mam zamiar jechać do Włoch na dni Centaura do Corboli. Ale kto wie. Jeśli z wyjazdu nic nie wyjdzie, na pewno się spotkamy. Byle do wiosny!!!

Nara!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jak będzie moto i wolny czas to ja też chętnie obejrzę bieszczady przez pryzmat kufla od piwa :D ta pała szramer dopiero teraz mi wspomniał o tym temacie... :twisted:

 

acha to znaczy, że się WSTĘPNIE dopisuję do listy :D:)

 

muszę poznać więcej braci 4umowej bo znami niewielu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. sprawę Bieszczad ja wywołałem i postaram się ją doprowadzić do końca.

A więc tak. Dla zjebów z południa ustalimy na najbliższym spotkaniu albo na gg punkt zborny.

Wyjazd będzie najprawdopodobniej w czwartek koło 16 godzimy.

W piątek pracujący wezmą sobie wolne. I teraz dylemat. Bo jeżeli wyjedziemy w czwartek po południu to w Bieszczadach będziemy na 22 godzinę. I teraz nie wiadomo czy lepiej gdzieś zatrzymać się po drodze, i rano ruszyć.

Także miejsce docelowe w Bieszczadach jest do ustalenia.

Także trzeba ustalić , czy jedziemy do jakiś domków czy pod namioty. Bo szczerze mówiąc domków w Bieszczadach może już nie być wolnych. Naprawdę. Bieszczady od jakiegoś czasu stały się strasznie modne. Powoli zaczynają tracić dziki klimat.

No ale na szczęście sporo go jeszcze mają.

W programie dla wyżej zawieszonych motocykli może być przejazd drogą którą zmierzam przejechać przez najdziksze rejony Bieszczad.

Temat jest do dyskusji.

Zostało jeszcze prawie dwa miesiące czasu. Wszystko można dograć i ustalić.

Mogę podać swoje propozycje ponieważ lubię Bieszczady i prawie co roku bywam w tym rejonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieszczady? Why not. Może być byleby wyskoczyć gdzieś. Z drugiej strony mnie one już nudzą z racji tego, że bywam tam regularnie. Ale jak mus to mus! Jeszcze jedno, jak sobie wyobrazacie spedzanie wolnego czasu tam, tylko jazda czy planujemy gdzies przybalowac tzn podrinkowac. Z mila checia bym wyskoczyla tez w gory połazić, ale chetnych chyba wsrod Was nie znajde :buttrock:

Acha i jescze jedno jak dlugo bedziemy tak sie "luzowac" ? :evil:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na jak bede w Polsce to na wakacje tez sie wybiore znów w bieszczady :evil: Mozna by sie jakos kiedys umowic ale mamy panowie czas A tymczasem zycze Wam przyjemnego pobytu :twisted: Tylko gór nie popsujcie :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie :buttrock:

 

gdzie mają dojechać Ci którzy nie będą mogli wziąć wolnego w piątek i chcieliby dołączyć w sobotę :?: będzie to można jakoś ustalić czy umówilibyśmy się już na tel. :?: ja dzwonię "gdzie qrwa jesteście :?: " :evil::(:D

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. sprawę Bieszczad ja wywołałem i postaram się ją doprowadzić do końca.

nie żebym sie czepiałale ja zaczołem ten wątek :buttrock:

wstepnie ustalaliśmy wyjazd w piątek po południu...ale wszystko do dogadania..jamoge zostać nawet do 6 maja ,tylko by pogoda była ok ,zdało by sie domki bo pod namiotami moze być zimno jak to w górach.. ,jak by ktoś miał jakieś namiary na fajne i b. tanie domki mozan by coś jużwynająć ,nawet w różnych miejscach bieszczad...żeby pozwiedzać pare nocy tu kolejne w innej cześci...

a i trase planowaliśmy przez słowacje (mniej zatłoczone drogi)

ale wszystko kwestią dogadania ,moze np na sobote ustalimy jakiś punkt zbiorny w sercu bieszczad?? gdzie wszyscy sie zjadą ... i wtedy ustalimy gdzie imprezujemy :mrgreen:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj popieram Szramera.

Chyba faktycznie najlepiej spotkać się w jednym miejscu w Bieszczadach

np. o 15 godz. i myslę że zainteresowani zdarzyliby dojechać nawet z dalszych rejonów.

No i byłby czas ewentualnie lokum znaleść. Ja w Bieszczadach nie byłem nigdy

więc mogę nie wiedziec co mówie..hyhyhy

Ja prawdopodobnie wyjade w sobotę i będę zmierzał katowicką w tamte rejony.

Po drodze postaram się zgarną Witka.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...