Skocz do zawartości

Bieszczady


szramer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Zagórzu riuny klasztoru i krzyz na górze - ciekawy ciezko dojechac ale fajny widok i zatysfakcja mam zdjecie MZ przed tym krzyzem, Kamien Leski jakies 5-10km za Leskiem w kierunku na Ustrzyki Dolne - dobre dojscie od miejscowosci Glinne - parking bar, (fajne kible - jak kapliczki mialem zdjeca robic a okazalo si eze to WC :D) Szybowisko na Weremieniu - jak ktos sobie chce polatach szybowcem W Zagórzu riuny klasztoru i krzyz na górze - ciekawy ciezko dojechac ale fajny widok i zatysfakcja mam zdjecie MZ przed tym krzyzem, Solina of course, Wolosate - Tarnica ale to raczej piechotka, Brzeg Dolny, Wetlina przepiekne poloniny Ruiny cmentarza w Brzegu, W Ustrzykach raczej nie ma nic ciekawego Polecam taka ksiązekcze Paszport w Bieszczady ,

 

PS ludzie dla motocyklistow sa bardzo mili nigdzie nie placilem za parking platny czasem i strzezony nawet, Polecam Bieszczady sam nie raz jeszcze tam nie raz pojade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Zagórzu riuny klasztoru i krzyz na górze - ciekawy ciezko dojechac ale fajny widok i zatysfakcja mam zdjecie MZ przed tym krzyzem' date=' Kamien Leski jakies 5-10km za Leskiem w kierunku na Ustrzyki Dolne - dobre dojscie od miejscowosci Glinne - parking bar, (fajne kible - jak kapliczki mialem zdjeca robic a okazalo si eze to WC :D) Szybowisko na Weremieniu - jak ktos sobie chce polatach szybowcem W Zagórzu riuny klasztoru i krzyz na górze - ciekawy ciezko dojechac ale fajny widok i zatysfakcja mam zdjecie MZ przed tym krzyzem, Solina of course, Wolosate - Tarnica ale to raczej piechotka, Brzeg Dolny, Wetlina przepiekne poloniny Ruiny cmentarza w Brzegu, W Ustrzykach raczej nie ma nic ciekawego Polecam taka ksiązekcze Paszport w Bieszczady ,

 

PS ludzie dla motocyklistow sa bardzo mili nigdzie nie placilem za parking platny czasem i strzezony nawet, Polecam Bieszczady sam nie raz jeszcze tam nie raz pojade[/quote']

 

kiedy jemu chodzi o sklepy z piwem, budki, piwiarnie, ewentualnie monopolowe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Ustrzykach raczej nie ma nic ciekawego

jak niema?? można z Siczką (lider KSU) wypić mnustwo browarów to wystarczy :D

 

kiedy jemu chodzi o sklepy z piwem' date=' budki, piwiarnie, ewentualnie monopolowe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote']

no jedyny co ma odpowiednie podejście do sprawy :D

a tak apropo na weekend majowy proponuje tam wyprawe my z Redem jedziem na 100% moze tam zzrobić zlot forum??? miejsce wydaje sie interesujące

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jedyny co ma odpowiednie podejście do sprawy :D

a tak apropo na weekend majowy proponuje tam wyprawe my z Redem jedziem na 100% moze tam zzrobić zlot forum??? miejsce wydaje sie interesujące

 

jestem za, im wiecej nas tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ooooo w Bieszczady to ja bardzo chętnie tylko na dłużej niż jeden dzień i żeby tak motorkiem pośmigać troszkę a nie tylko chlać i chlać... ;) :smile2:

Już kiedyś byłem tak blisko chociaż przejazdem, w drodze do Reda do Piwnicznej :smile2:

No to organizujcie cosik koniecznie braciaki! I sprzęty rychtujcie!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich zainteresowanych wypadem w Bieszczady.

W sezonie jestem tam, co najmniej raz w tygodniu, mieszkam na Podkarpaciu. Na pewno spotkacie mnóstwo zmotoryzowanych, a Ci, którzy tam już pomykali, kto wie może mijaliśmy się. Polecam jazdę po całych Bieszczadach. Wiele się zmieniło. Parkingi są zaopatrzone w drewno na ognisko, można zaopatrzyć się w świeżą kiełbachę prosto z masarni, piwo leje się, co chwilę w każdym sklepie, knajpie, barze przy drodze. Noclegi w agroturystyce kosztują od 15 zł. Warto też wspomnieć, że trasa dużej pętli została gruntownie wyremontowana, a kasa na to była z UE, więc to nie kit. Nowy asfalt, poszerzone drogi i jest nieźle. Tyle zakrętów, co w Bieszczadach trudno znaleźć gdzie indziej. Na pewno warto odwiedzić te tereny. POLECAM!!! Kto wie może się spykniemy.

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...