Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy można sie tu pochwalic :D moim nowym nabytkiem, który ostatnio zakupilem okazuje sie ze za nie wielką cene mozna zdobyc motorower w dobrym stanie i to jeszcze z papierami narazie sprawy rejestracji są w toku ale za nie długi okres czasu wyjezdzam na ulice :] narazie nie ujawnie co to za pojazd ale napewno jest to jednoslad :P jesli nie bedzie problemów z dokumentami to reszta spraw to pryszcz .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy można sie tu pochwalic

Nie można. :ehz:

 

A tak poza tym to jak wroce to robimy jedne wielkie poprawiny za te wszystkie imprezki ktore opuszczam teraz .... :]

Jak to dobrze czuć sie zaproszonym, teraz to Ci nieodpuścimy :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, co. A ja tego gościa Opu to nawet polubiłem za jego determinacje i konsekwencje w dążeniu do celu. Ma w sobie kawał twardego motocyklisty . Niech mu się wiedzie i mam nadzieje że sprzęt będzie śmigał. :D :lapagora:

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy można sie tu pochwalic  moim nowym nabytkiem, który ostatnio zakupilem okazuje sie ze za nie wielką cene mozna zdobyc motorower w dobrym stanie i to jeszcze z papierami narazie sprawy rejestracji są w toku ale za nie długi okres czasu wyjezdzam na ulice :] narazie nie ujawnie co to za pojazd ale napewno jest to jednoslad  jesli nie bedzie problemów z dokumentami to reszta spraw to pryszcz .

 

 

gratuluje ... uwazaj na drogach (pelno zjebow :])

 

 

A tak poza tym to jak wroce to robimy jedne wielkie poprawiny za te wszystkie imprezki ktore opuszczam teraz .... :]

 

Jak to dobrze czuć sie zaproszonym, teraz to Ci nieodpuścimy

 

ok .. ja zapraszam... wszyscy pijemy... A kto stawia ?? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie' date=' co. A ja tego gościa Opu to nawet polubiłem za jego determinacje i konsekwencje w dążeniu do celu. Ma w sobie kawał twardego motocyklisty . Niech mu się wiedzie i mam nadzieje że sprzęt będzie śmigał.[/quote']

Tak, tak wie czego chce. Tak trzymaj i nie OPU-szczaj nas. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł :)

 

Park maszyn się powiększa i modyfikuje, no no....

Czyli tak: Elwira i Opu robią prezentację na Wałach. Pierwszy przejazd na tylnym kole, drugi na przednim. Ekipa Halo Szczecin! robi owacje na stojąco, a potem jedziemy na imprezę do Grzesia... :-D

Wszyscy się zgadzają?

 

Pozdr.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, takie mnie rano naszły przemyślenia...

 

Ekipa nasza to strasznie fajna paczka. <chyba wszyscy się zgodzą?> Często jeździmy tu i tam, jakieś zloty, imprezki, pomagamy jeden drugiemu. No, ogólnie zawsze miło jest i nie ważne kto i czym jeździ.

Gdzieś tu zostało wspomniane, że czasem możemy się nie znaleźć. I taki mam pomysł: BANER z wielkim napisem "HALO SZCZECIN!", który możemy zawsze ze sobą zabierać /ktoś zawsze będzie go miał - element przechodni/. Łatwo się znaleźć i promować naszą cudowną grupę!

 

Ja jestem skłonny to zrobić nawet gdyby użyć tego jeden raz na fotkę całej ekipy!!

No i co Wy na to? Ja by się tak nieco sprężyć to i kubki z takim ładnym napisem da się załatwić. Koszty nie powinny być duże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...