Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

odnosnie prawa jazdy kat A:

 

3-4 lata temu zdawalem w szkole Grzegorz'a Pietrzaka.

Mial 3 moto: WSK, Suzi i Honde (125 i 250ccm), jeden z nich (juz nie pamietam) to identyczny sprzecik jak na egzaminie maja.

Pietrzak ma mniejsza osemke na placu, wiec jak na niej sie nauczylem jezdzic, to egzaminowa osemka byla dla mnie jak autostrada ;D

 

Pietrzak jezdzil za nami w aucie "podczas jazd na miescie" i gadal do nas przez radio (zdawalem z Marcinem Ch.) Na placu wsiadal sam na moto i pokazywal.

Zdalem po jego kursie za pierwszym razem bez problemu, wiec wspominam dobrze.

Na godzine przed swoim egzaminem wzialem sobie jedynie godzinke dodatkowa na placu i robilem osemki, az sie porzy...lem ;D

Polecam ta opcje.

 

BTW - jakis czas po pojechalem tam moja CBRą i za cholere nie dalo sie nawet w polowie powtorzyc manewru osemkowego ;-)

 

pozdrawiam i zycze powodzenia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosnie prawa jazdy kat A:

 

3-4 lata temu zdawalem w szkole Grzegorz'a Pietrzaka.

Mial 3 moto: WSK, Suzi i Honde (125 i 250ccm), jeden z nich (juz nie pamietam) to identyczny sprzecik jak na egzaminie maja.

Pietrzak ma mniejsza osemke na placu, wiec jak na niej sie nauczylem jezdzic, to egzaminowa osemka byla dla mnie jak autostrada ;D

 

Pietrzak jezdzil za nami w aucie "podczas jazd na miescie" i gadal do nas przez radio (zdawalem z Marcinem Ch.) Na placu wsiadal sam na moto i pokazywal.

Zdalem po jego kursie za pierwszym razem bez problemu, wiec wspominam dobrze.

Na godzine przed swoim egzaminem wzialem sobie jedynie godzinke dodatkowa na placu i robilem osemki, az sie porzy...lem ;D

Polecam ta opcje.

 

BTW - jakis czas po pojechalem tam moja CBRą i za cholere nie dalo sie nawet w polowie powtorzyc manewru osemkowego ;-)

 

pozdrawiam i zycze powodzenia,

 

Wszytko co napisałeś potwierdzam.Również godzine przed egzaminem powtórzyłam sobie ósemkę. Ty CBR nie dałeś rady a ja jak GSa mialam nie dało się zrobić jej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasio dzisiaj zapisala sie do szkoly "garaz" przekonalo mnie to ze za/przed uczacym sie jezdzi instruktor na motocyklu. Wydaje mi sie ze powinni ja dobrze przygotowac :buttrock:

Jej doswiadczenie to ok 20km skuterkiem wiec nie wiele ale jest bardzo pewna siebie i zdeterminowana. Bedzie dobrze i moze juz w tym sezonie bedzie z Nami smigac na spotkania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helo !

Mam pytanie a jednocześnie prośbe, czy któryś z was ma może konto na Ebay niemieckim ? I czy może ktoś z was czyta dobrze po niemiecku i może mi pomóc, bo znalazłem interesujące mnie ogłoszenie a chciałbym znać szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helo !

Mam pytanie a jednocześnie prośbe, czy któryś z was ma może konto na Ebay niemieckim ? I czy może ktoś z was czyta dobrze po niemiecku i może mi pomóc, bo znalazłem interesujące mnie ogłoszenie a chciałbym znać szczegóły.

 

Hej ja mam na ebay konto, ale niemieckiego nie znam, konto na ebay jest jedno, obojętnie czy na polskim czy na niemieckim tylko raz się rejestrujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helo !

Mam pytanie a jednocześnie prośbe, czy któryś z was ma może konto na Ebay niemieckim ? I czy może ktoś z was czyta dobrze po niemiecku i może mi pomóc, bo znalazłem interesujące mnie ogłoszenie a chciałbym znać szczegóły.

czesc, zgłoś sie do mikiego on ma konto i zna niemiecki i ci pomoze :icon_mrgreen:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do życzeń...

Zyczę Wam duzo radości, szczęścia i miłości...

Oraz spokojnej i bezpiecznej jazdy na Waszych ukochanych sprzętach.

 

No i oczywiście zdróffffka... duuuuużoooo zdróffffka :crossy:

 

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...