Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Wy się ubieracie, bo ja przy takiej temperaturze jaka jest za oknem(6stopni) wracam cały mokry :bigrazz: Pozdrawiam

 

No to koniecznie musisz używać antyperspiranta a najlepiej wykąpać się :banghead:

P.S. A sezon to sie nie skończył:)*

 

*nie dotyczny mnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIOSNA !

 

:banghead: :biggrin: :biggrin:

 

no i dzis pokatalismy na koniku ale tym prawdziwym 160 cm W KłEBIE-wole jednak własnego mechanicznego,tam przynajmniej jest kierownica i mozna miec złudzenie władzy :lalag: a przy PRAWDZIWYM to tylko marzenie :flesje:

PRAWDZIWA WOLNOSC :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj polatałem troche autobusem po sz-nie i kilka razy mijałem ekipe 4 moto zdążyłem tylko poznać mikiego

wy to macie dobrze musze kupić w końcu nowy napęd, założyć gumy i też śmigać bo już zimy chyba nie budiet.

Pogoda dzisiaj była wypasiona

Pozdro i trzymta sie

Edytowane przez MOTOWARIAT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze to zadna taka rada.lepiej daj ten numer jak masz albo sie nie chwal KOLEGO :banghead:

A TO ALBERT ZADECYDUJE CO I KIEDY MA OCHOTE ZAROBIC :(

POZDRAWIAM

Cze general

mysle ze nie zaskoczyles co w trawie piszczy

WYOBRAZ SOBIE TAKA SYTUACJE:

prowadzisz galerie z obrazamii masz kumpla z ktorym dzielisz sie informacjami na temat malarzy (adresy ceny itp) ktorzy maluja dla twojej galerji - ty zyjesz ze sprzedazy tychze obrazow.

JAKBYS SIE CZUL GDYBY TWOJ KUMPEL Z KTORYM DZIELILES SIE INFORMACJAMI ODDAL JAKIEMUS INNEMU CZLOWIEKOWI (ktorego notabene nie znasz) ADRES DO NAJLEPSZEGO MALARZA ABY TEN CZLOWIEK POSZEDL SOBIE DO NIE GO ZE ZLECENIEM NAMALOWANIA PORTRETU.?????????

ja osobiscie uwazam ze byloby to skurwy....wo w stosunku do wlasciciela galerji (czyli ciebie) - TO TAKI PRZYKLAD!!!!!

 

tak wiec uwazam ze odpowiedzialem na poszukiwanie Alberta w 100% odpowiednio do sytucji w jakiej jestem. Czyli podzielilem sie jak znalezc Alberta ( to dla poszukujacego) i nie dalem du..y w stosunku do kumpla (garaz motor) - (jezeli czlowiek chce skorzystac z jego uslug - to moze) i jestem FAIR w stosunku do kumpla.

 

 

P.S. zawsze mozesz nie zgodzic sie z moim zdaniem oraz sposobem zalatwiania niektorych spraw.

Szanuje Twoje zdanie - ACZKOLWIEK NIE ZAWSZE SIE Z NIM BEDE ZGADZAL

 

 

A TERAZ Z INNEJ BECZKI:

zadzwonilibyscie kurde czasem z Zana - albo zajechlibyscie na "krzywegoryja (numer znacie)"

hihihihihihi

 

POZDROWIONKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz i po to jest to forum :lalag: -JA TEZ SIE NIE ZGADZAM NA WSZYSTKO I MAM INNE ZDANIE :D

 

 

PS,telefony dzwonia w obie strony :icon_eek: ,nie lubimy sie napraszac :) , :P mamy wiele zajec pozalekcyjnych

zreszta sam wiesz chcesz miec kase trzeba zaiwaniac

 

a tu taka mała przestroga ktora dostałem dzis (uwaga! OSTRE ZDJECIA)

http://www.akuma.ru/article.aspx?control=c...e.ascx&uid=4943

Edytowane przez generał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz i po to jest to forum :) -JA TEZ SIE NIE ZGADZAM NA WSZYSTKO I MAM INNE ZDANIE :icon_razz:

PS,telefony dzwonia w obie strony :) ,nie lubimy sie napraszac :biggrin: , :wink: mamy wiele zajec pozalekcyjnych

zreszta sam wiesz chcesz miec kase trzeba zaiwaniac

 

a tu taka mała przestroga ktora dostałem dzis (uwaga! OSTRE ZDJECIA)

http://www.akuma.ru/article.aspx?control=c...e.ascx&uid=4943

 

SAM WIEM

trza zasowac aby miec - KURDEEE DRASTYCZA TA PRZESTOGA bbuuu

 

pozdro all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy ktos mogl by mi powiedz cos na temat tego motocykla

 

http://moto.allegro.pl/item162825737_yamah...mowa_cena_.html

 

czy warto sie nim zainteresowac, moze znacie wlasciciela,

 

 

Yamaha XJ 600 jak nic......na moje oko to 1986 rok, napęd łańcuchowy, silnik spala etylinę, ma dwa koła, to chyba jednoślad. Sądząc po ogólnym wyglądzie i gładkości kanapy miał wcześniej dwie właścicielki, prawdopodobnie były niemkami.Z przodu i z tyłu ma tylko po jednym kierunkowskazie, ale to chyba nie jest wada fabryczna tego modelu. Można go kupić już za 2600 złotego i dorzucić parę groszy w rejestrację i przeglądy. Po kolorze wydechu można oszacować przebieg na 66 tys km. Nie jestem pewien tych wszystkich informacji, ale z całą pewnością powiem Ci Stary że ten pojazd BYŁ UŻYWANY!!! Jeszcze tylko telefon do właściciela - 506985891

 

pzdr

 

Whisky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łaaaaaaaa

jak mnie długo tu nie było.

Fajnie było poczytać ,że cos się dzieje tu ponownie, ale jeszcze za mało :)

pozdrawiam wszystkich , których nie widuje

 

To przestań czytac tylko zacznij pisać, a tak w ogóle to gdzie cię wywiało?Na gg wiadomosci nieczytasz?A co z ekranem mym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...