Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczesną wiosną next year. Przypłynie z USA. Sportster 1200. Hurra!!

Znalazłem takiego na necie, nie całe 6000 e , podobny do viagro ,mi to się podoba gruby chłopiec .

Gratuluje :) . Zorientuj się po ile były by drag stary 1100 classick.

:lapagora:

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez chce, ja tez chce :-) nie zapomnjcie o mnie. Moze byc nowy moto z logo czy tez nowe logo z moto góra do dolu czy tez odwrotnie. Wy to jestescie w porzo :!: . POZDROWIENIA DLA SUPER GRUPY ZE SZCZECINA

Jak bedzie dokladna data to moze tez sie zalapiemy na to picie :?: po takich upalach trzeba płyn uzupełnic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczesną wiosną next year. Przypłynie z USA. Sportster 1200. Hurra!!

Znalazłem takiego na necie' date=' nie całe 6000 e , podobny do viagro ,mi to się podoba gruby chłopiec .

Gratuluje :) . Zorientuj się po ile były by drag stary 1100 classick.

:lapagora:[/quote']

6000Euro to drogo, ja za 2 latka zapłaciłam o wiele wiele mniej. Z certyfikatami i security pochodzenia. Ale tak to jest: w Europie zawsze drożej. A w Polsce najdrożej i "po polsku" udoskonalane=Adam Słodowy.

Znajdź Sebek sam na us www swoje marzenie. Dużo przyjemności w patrzeniu na motory z tamtąd.

Pozdroofka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! Elwira a jakie koszta sprowadzenia motocykla ze Stanów? HD podpada zapewne pod cło bo z poza unii a i sam kontener troszke kosztuje... Ile to wychodzi łącznie?

PZDR!

cło 6% + 22%VAT, fracht ok 800-1000zł. ceny motocykli zobacz na e-Bay.com.us

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jak bedziemy nastepną impreze robic to musisz do nas wpasc z Kasia.Pozdrawiam

 

 

Hehe' date=' wiesz, że ja chętnie, a Kasia jeszcze bardziej. Dzięki za zaproszenie!! Myślę, że w sierpniu będzie nam łatwiej.

 

[ [i']Dopisane: 22-07-2005, 07:41[/i] ]

Witam! Super pomysł' date=' tylko moja forumowa ksywa nie zmieści się na koszulce. A mogę umieścić ksywę z GG???? P-L-E-A-C-E !!!!!

ps: Mak 1 >POZDRAWIAM<[/quote']

 

Myślę, że wszystko da się zmieścić. W Twoim przypadku zaczniemy na lewym ramieniu i tak pojedziemy dookoła pod skosem, przez plecy, aż do samego dołu :)

Ja bym z ksywki forumowej nie zrezygnował!!

 

[ Dopisane: 22-07-2005, 07:43 ]

...Dizel ma za zadanie opracować logo.

Ale Twój pomysl też kupujemy' date=' a moze polączysz sily z Dizlem?[/quote']

 

Bardzo chętnie! Jakiś namiar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę' date=' że wszystko da się zmieścić. W Twoim przypadku zaczniemy na lewym ramieniu i tak pojedziemy dookoła pod skosem, przez plecy, aż do samego dołu

Ja bym z ksywki forumowej nie zrezygnował!! [/quote']

Witam! Litości! Toż to nie ksywa to cały mój życiorys bez mała :-D .

To mój błąd niedoświadczonego forumowicza. A najgorsze, że nie da się nic z tym zrobić. Szkoda. P-L-E-A-S-E!!!!!!! >Mak 1<

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zurek1976 napisał:  

Myślę, że wszystko da się zmieścić. W Twoim przypadku zaczniemy na lewym ramieniu i tak pojedziemy dookoła pod skosem, przez plecy, aż do samego dołu

Ja bym z ksywki forumowej nie zrezygnował!!

 

Witam! Litości! Toż to nie ksywa to cały mój życiorys bez mała Very Happy .

Marek, jeżeli chcesz zmienić nicka zajrzyj do:

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.php?t=29212

Normalnie wam zazdraszczam, że tak możecie sobie pojeździć, ja wciąż walczę z maszyną i wciąż natrafiam na jakieś problemy: a to brak czasu, innym razem brak natchnienia :oops: itp. Ale mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu zbiorę się i poskładam (się i maszynę :) ), części już zamówione, jeszcze tylko muszę się z Markiem umówić co by mi troszkę pomógł.

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie! Jakiś namiar?

Dzisiaj sie z nim widze, ustalimy szczególy i dam ci do niego namiar to razem sie zorganizujecie. :-D

 

Jak bedzie projekt - mam nadzieje w niedlugim czasie - wszystkich powiadomimy i zbierzemy chętnych.

pozdrawiam calą zalągę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwórzmy całą sieć sklepów koszulek typu "halo szczecin" różne rozmaite, wzory i kolory :] a tak na poważnie to z tego co wiem jeśli zamawia się gdzieś nadruki na koszulkach to przy większym zamówieniu będą zniżki ja jestem za taką koszulką, chętnie wciągnę sobie taką koszulkę 8) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem jak najbardziej za koszulkami... to świetny pomysł w końcu trochę już tu piszemy i stworzyliśmy niezłą grupkę :evil::) przynajmniej na forum. Bo chyba wszyscy na żywo się nie znają :):) A i byłby pretekst do spotkania... UROCZYSTE WRĘCZENIE KOSZULEK :D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...