Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chciałęm sie pożegnać.. :P kończy sie jak narazie mój czas w szczecinie jutro wracam do domku ;) dzieki wszystkim za mile spedzony czas było ostro ;) ........... i nie cieszcie sie tak bo jeszcze tu wróce i to mam nadzieje ze niebawem :icon_razz: :buttrock: :bigrazz:

 

 

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i wracaj do Nas szybciutko to jeszcze poszmącimy......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałęm sie pożegnać.. :flesje: kończy sie jak narazie mój czas w szczecinie jutro wracam do domku :P dzieki wszystkim za mile spedzony czas było ostro :P ........... i nie cieszcie sie tak bo jeszcze tu wróce i to mam nadzieje ze niebawem :icon_razz: :buttrock: :bigrazz:

Ty się tu nie żegnaj tylko wracaj szybko ;) bo znowu trzeba poszalec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałęm sie pożegnać.. :wink: kończy sie jak narazie mój czas w szczecinie jutro wracam do domku :flesje: dzieki wszystkim za mile spedzony czas było ostro :P ........... i nie cieszcie sie tak bo jeszcze tu wróce i to mam nadzieje ze niebawem :icon_razz: :buttrock: :bigrazz:

 

Ty tu wracaj szybko bo mi rower rdzewieje na ogrodku, nie mam z kim ''jezdzic'' :-PPP Zanim wyjade masz tu wrocic bo piwko jakies male siem szykuje przed moim wyjazdem :-PPP PzDr aLL.. ;) ;) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sie pochwale... :icon_razz:

 

R1 roztrzaskana w drobny mak :buttrock: tak sie konczy proba jazdy z urwana stopka kiedy spadnie z niej noga... ;)

jestem troche poobdzierany, ale ogolnie jest git, zawsze to jakies nowe doswiadczenie i wiekszy respekt dla motocykla bo juz zaczynalem troszke przesadzac, a 180 koni nie wybacza zadnego bledu... :bigrazz:

na szczescie jest AC wiec niedlugo znowu polatamy ;)

 

No to ja tez sie pochwale

 

Dzis zamontowalem nowy kosz i nie mogelem go dobrze ustawic ale zachcialo mi sie jezdzic i jakos tak fajnie latwo sie kosz podnosil to powozilem go troszku w powietrzu a potem mnie ponioslo w las

 

no i tak napierdzielalem ze na jednym zakrecie skosilem pare drzewek i zdachowalem

 

jak juz wiedzialem ze dachuje to se wyskoczylem i se leze spokojnie zadowolony ze nic mi nie jest a ten bydlak przeskakuje przez kosz i sie na mnie wali na szczescie zlapalem go nogami i wykoplem spowrotem na miesce

 

tylko 28 koni ale 320kg tez moze zrobic krzywde

 

gdyby nie ruska sila...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po dłuuuugim weekendzie. widzę z postów że Halo bawiło sie jak zwykle na 110% :icon_razz: no i fajnie. szkoda, że nie udało sie nam tych kilku dni spedzić razem ale może następnym razem. wczoraj na pasie w drodze powrotnej z Woświna zakończyła żywot moja tylna oponka - czas na nową - tylko jak ja się zabiorę motocyklem z oponą? macie jakiś sposób? bo jakoś nie chciałbym wyglądać jak Bibendum :buttrock:

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja tez sie pochwale

 

Dzis zamontowalem nowy kosz i nie mogelem go dobrze ustawic ale zachcialo mi sie jezdzic i jakos tak fajnie latwo sie kosz podnosil to powozilem go troszku w powietrzu a potem mnie ponioslo w las

 

no i tak napierdzielalem ze na jednym zakrecie skosilem pare drzewek i zdachowalem

 

jak juz wiedzialem ze dachuje to se wyskoczylem i se leze spokojnie zadowolony ze nic mi nie jest a ten bydlak przeskakuje przez kosz i sie na mnie wali na szczescie zlapalem go nogami i wykoplem spowrotem na miesce

 

tylko 28 koni ale 320kg tez moze zrobic krzywde

 

gdyby nie ruska sila...

 

Witam! Strach pomyśle co by było gdyby nakrył Ciebie koszem. Napewno wyglądał byś jak żółw ninja.

 

Walkie! Rozwaliłeś taki piękny sprzęt. Ładnie się bawicie. Uważajcie na siebie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja się zabiorę motocyklem z oponą? macie jakiś sposób? bo jakoś nie chciałbym wyglądać jak Bibendum :icon_razz:

 

Przezuc oponke przez ramie (jak torbe) i da rade... albo pasami bagazowymi przymocowac na tyle

 

Walkie... normalnie taki ladny czarny byl sprzecik... dobrze ze Ty caly..

 

Magda szatanie... dobrze ze cie nie nakrylo jak Czaje rok temu na junaku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za super weekend dziękujemy przjaciołom. :buttrock: :bigrazz:

 

...i za fajofską zabawę na naszych małych Hawajach, za kąpiele w słońcu,

morską bryzę i PRAŻONE! mmmm :icon_razz:

 

[/quote]Witam pięknego poranka bigrazz.gif

Przechodzę metamorfozę, wszystkie różowe ubranka poszły do kosza a więc i nick zmieniony biggrin.gif mam nadzieję, że się przyzwyczaicie biggrin.gif

Pozdrawiam notworthy.gif

 

Niezła ta metamorfoza... nie nadążam . HU ARJU ?!

Edytowane przez Oriana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skonczylo sie przewrotka z endo przy predkosci 0km/h i zlamaniem lewej stopki, a dalej to juz mozna sie domyslic :flesje:

 

Pozdrawiam :wink:

 

Nie obraz sie ale to i tak bylo kwestia czasu ... przeginales juz i tak za czesto

 

 

tylko 28 koni ale 320kg tez moze zrobic krzywde

 

gdyby nie ruska sila...

 

Oo tak bracie - ruski sa bardziej niebezpieczne niz R1 - ki , sam prawie wjechalem twoim do rowu (wciagnelo mnie chamiszcze)

 

Witam pięknego poranka :P

Przechodzę metamorfozę, wszystkie różowe ubranka poszły do kosza a więc i nick zmieniony ;) mam nadzieję, że się przyzwyczaicie ;)

Pozdrawiam :icon_razz:

 

A fetorzyc tez z nami bedziesz ?? Jak tak to bedzie najwieksza przemiana od czasu zjednoczenia Niemiec :flesje:

 

 

A my se byly w łikenda na Helu , wsyzstko fajnie gdzbz nie ta pogoda :bigrazz: Cala sobota i pol niedzieli w deszczu. Chlopaki w worki na smieci sie poowijali bo kondonow nie wzieli :buttrock: ale traska ogolnie fajna no i bunkry zacne na cyplu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my se byly w łikenda na Helu , wsyzstko fajnie gdzbz nie ta pogoda :buttrock: Cala sobota i pol niedzieli w deszczu. Chlopaki w worki na smieci sie poowijali bo kondonow nie wzieli :icon_razz: ale traska ogolnie fajna no i bunkry zacne na cyplu :bigrazz:

 

a zdradz jeszcze, ktore bunkry?

gdzies koło latarni?

czy jakies inne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałęm sie pożegnać.. :) kończy sie jak narazie mój czas w szczecinie jutro wracam do domku :wink: dzieki wszystkim za mile spedzony czas było ostro :P ........... i nie cieszcie sie tak bo jeszcze tu wróce i to mam nadzieje ze niebawem ;) :lapad: :P

 

 

Lepiej się witać niż żegnać

 

 

Szac-un stary :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...