Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kto jedzie w koncu do wenecji?ja i kamyk wyjezdzamy kolo poludnia w piatek....

 

tak wiec z racji małego zainteresowania tematem WOSWIN odbijamy od niego czynimy nie aktualnym i ruszamy paczka na V2

SZCZEGOŁY POZNIEJ (PRAWDOPODOBNIE PIATEK 8 RANO Z WAŁOW)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajta Ludziska!!1

Padl pomysl by isc w czwartek na Caraoke

Jutro podjade zobaczyc czy bedzie otwarte i czy da sie zarezerwowac stolik

Klub kaktus (na przeciwko orlenu na chopina) godz.21

_____________________________________________

GADAŁEM PRZED CHWILĄ Z SZEFEM KAKTUSA I MAMY NA JUTRO REZERWACJĘ NA OKOŁO 15 OSÓB. MYŚLĘ ŻE GODZINA 20 JEST OPTYMALNA (KARAOKE O 21) ;)

 

DLA NIEWTAJEMNICZONYCH:

Klub Studencki Kaktus (poprzednio Kolibaba) od października 2003 roku prowadzony jest w „nowym duchu". Pojawił się nowy wystrój jak i nowe atrakcje, takie jak cykliczna impreza z muzyka na żywo (co wtorek), lub prowadzone co czwartek Karaoke. Dla tych którzy lubią jeszcze rywalizować przy piwku są darty, piłkarzyki i stół bilardowy

Adres: Chopina 59 (Niebuszewo) - na przeciwko stacji ORLEN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LA NIEWTAJEMNICZONYCH:

Klub Studencki Kaktus (poprzednio Kolibaba) od października 2003 roku prowadzony jest w „nowym duchu". Pojawił się nowy wystrój jak i nowe atrakcje, takie jak cykliczna impreza z muzyka na żywo (co wtorek), lub prowadzone co czwartek Karaoke. Dla tych którzy lubią jeszcze rywalizować przy piwku są darty, piłkarzyki i stół bilardowy

Adres: Chopina 59 (Niebuszewo) - na przeciwko stacji ORLEN

Kurcze Dareczku, lekcja odrobiona na 5+

To se jutro powyjemy!!! Hurraaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja również zgłaszam swoją kandydaturkę ;)

Ann sympatyczna koleżanko, będziesz dzisiaj na Barce??

Edytowane przez mikoch

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym ja tam ( tzn.kaktus) moge dojechać bo mam plana przyjechać czerwonym VolVo.Do Ronda Jurka Giedroycia dojadę iiiiiii...co dalej....pomóżcie ......

DOJEDŹ DO SŁOWACKIEGO VOLVO NAMBER 60 TO RAZEM SIĘ DOCZOŁGAMY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, chetnie sie podłączymy i wpadniemy na jakiegoś"kawulca"

Goniu pamietasz o ważnym "psikaczu"

 

Oczywiście Carioka, że mam dla Ciebie "psikadełko" tak jak obiecałam. Jutro napewno bedziemy w Szczecinie to możemy jakoś sie umówić. Napewno bedziemy nakrecać kilometerki :crossy: :crossy:, albo Wy możecie podjechać do nas. Najlepiej umówmy sie na telefon :D

 

Hejka

Nie wiem czy przeoczyłem, ale czy Nevre już się chwaliła swoim nowym nabytkiem ;)

Gosia, jesteśmy z jednej wiochy może byś tak zaprosiła na jakąś prezentację połączoną z konsumpcją :D ;)

 

Pozdrowionka dla wszystkich

 

Taaak Siuryt masz dobre oko albo dobre ucho :lalag: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...