Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dzisiaj wracałem z bydgoszczy i w Złocieńcu był straszny korek - podobno jakiś motocyklista zdrowo wydzwonił. Miejmy nadzieję że wyjdzie z tego. Tylko jak to z jego winy, znowu ludziska będą na nas krzywo patrzeć jak na samobójców itp. Ale zresztą jak nawet nie on był winny to i tak "wszyscy" stwierdzą że i tak jego... Już w tym korku słyszałem - "pewnie zapier... jak głupi to teraz ma". Powiedziałem gościowi co o tym myślę , ale on był "niereformowalny" . Kurcze , nie rozumiem ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zisiaj wracałem z bydgoszczy i w Złocieńcu był straszny korek - podobno jakiś motocyklista zdrowo wydzwonił. Miejmy nadzieję że wyjdzie z tego.

 

moze gdzies beda o tym informacje co i jak ....

 

 

Już w tym korku słyszałem - "pewnie zapier... jak głupi to teraz ma". Powiedziałem gościowi co o tym myślę , ale on był "niereformowalny" . Kurcze , nie rozumiem ludzi.

 

a takim burakom to nie pszetlumaczysz ... maja klapki na oczach i nie moga zrozumiec ze moglo byc inaczej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gitta zamawiaj pogode przeciez Ty masz chody gdzie trzeba ino piorunem.

 

Bardzo prosze.Zyczenie się spełnia

 

Witam! Kurcze Gitta komu posmarowałaś?! Zaczyna się robić ładnie  Oby pogoda się taka utrzymała przez cały weekend!

!

 

Spokojna twoja!Jutro troszke was zawiedzie pogoda ale reszta dni będzie udana!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HALO SZCZECIN to najbardziej aktywny wątek na Forum. Ja właśnie piszę posta nr 996 :-) Kto się załapie na okrągły 1000? Powinien Kriso jako inicjator wątku :-)

 

Moderator powinien złożyć gratulacje grupie Szczecin za wyjątkową aktywność :)

 

Pozdrowienia dla wszystkich! Dziś wyjeżdżam na miasto moim srebrnym fazerkiem 8) Chwilkę :D polatam - może kogoś z Was spotkam... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo większość to same bzdety, a ja to czytam. :)

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce zeby to było brane za spam ale mam bardzo ale to bardzo wazne pytanie potrzebuje (szukam) motoroweru z papierami na chodzie jesli znacie kogos kto ma na zbyciu jakis motorower napiszcie do mnie. Modele jakie mnie interesują naj bardziej: ogar 200, 205, jawka 50 mustang, komar (naj lepiej z biegami w nodze). ODPADAJĄ SKUTERY!!!

 

dziekuje za poswiecenie uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo większość to same bzdety, a ja to czytam.

Sebol przeciez nikt Ci nie każe tego czytać. My wszyscy zaglądamy tu z przyjemnością, dużo sie dowiadujemy i możemy w każdej chwili się spotkać, pojeździć lub wychlać piwko- zimne oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo większość to same bzdety, a ja to czytam.

Sebol przeciez nikt Ci nie każe tego czytać. My wszyscy zaglądamy tu z przyjemnością, dużo sie dowiadujemy i możemy w każdej chwili się spotkać, pojeździć lub wychlać piwko- zimne oczywiście.

no a po za piwkiem np. spotykamy sie po to by kolesiom takim jak ja pomoc zamatowac wozek boczny-dzieki im, ja teraz znowu jestem brzydki i obwieszony a to pech.znow spalanie mojego INTRUDERKA bedzie 10literkow NIE DOBRZE pocieszam sie tylko ze nikt w polsce takiego nie ma no to pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderator powinien złożyć gratulacje grupie Szczecin za wyjątkową aktywność  

:)

 

[ Dopisane: 07-07-2005, 21:58 ]

A ja imprezowałem na kameralnej imprezie z głównym moderatorem Shrekiem, jest w porządku.

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...