Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Heloł heloł

Zrobiłam 1200 km na kawie w te 4 dni. Z czego 800 solo przez Polskę. Chwalę się , chwalę, a co.

 

Hehe, to było wykonalne pewnie tylko dzięki nowym tłumikom :(

 

Nie nie, te pieprzone głośne rury wymieniłam na stare oryginalne. Jestem więc znów przyjazną otoczniu motocyklistką :(

 

[ Dopisane: 05-07-2005, 09:06 ]

Heloł heloł

Zrobiłam 1200 km na kawie w te 4 dni. Z czego 800 solo przez Polskę. Chwalę się , chwalę, a co.

 

Hehe, to było wykonalne pewnie tylko dzięki nowym tłumikom :(

 

[ Dopisane: 05-07-2005, 08:03 ]

Żurek, jakbyś miał problem z rejestracją - to daj znać. Pomożemy!!! :(

 

Problemy to już mam, bo muszę się z tym bujnąć jutro do Świnoujścia. Oby do papierów się nie czepiali...

Maciek mi wczoraj pomógł to piorunem wymieniliśmy oponkę (ta od GSa to dokładnie ten sam rozmiar), dzisiaj przegląd, jutro nierówna walka z US i UM... Lekko się nie poddam.

A masz jakieś propozycje?

Zadzwoń na moją kom (jest w profilu) to załatwimy to dzisiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe' date=' to było wykonalne pewnie tylko dzięki nowym tłumikom :([/quote']

 

 

 

cos słyszalem o twoich starym wydechu :( ja bym go nie zmienial no fakt ze nikt nie mógł jechac za tobą i przd tobą ani obok ciebie ale pewnie myzyka wydobywają ca sie z silnika wybaczała wrzystko :( co głośne to przyjemne dla uszu zwłaszcza na niskich obrotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wczoraj sie dowiedzialem od Paczka to jutro (w srode) o 20 w oberzy chlopskiej na arkonskiej (taka drewniana stodola pszy arkonce ) jest jakies spotkanie dot. wyjazdu na Polanuf...

Będziemy na pewno' date=' dziś rozmawiałam z Gittą i mamy wszystko ustalić

 

[ [i']Dopisane: 05-07-2005, 22:03[/i] ]

Zrobiłam 1200 km na kawie w te 4 dni. Z czego 800 solo przez Polskę. Chwalę się ' date=' chwalę, a co. [/quote']

Fajnie, że jesteś już z powrotm, cieszę się że dojechałaś tam gdzie chciałaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jedzie do Wolina , o której i kedy ??? :D Pewnie się wybiore , więc może razem ???????

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szachcior z Redem zrobią powtórkę z Junaczka:D

 

a nie zapomnialas pszypadkiem o kims ?? kto rowniez darl sie wieczorem do mikrofunu ?? :]

 

[ Dopisane: 05-07-2005' date=' 23:41[/i'] ]

Będziemy na pewno

 

No to do zobaczenia w oberzy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mnie dobić :?:

Mawiają, że gówno nie śmierdzi dopóki sie go nie ruszy. Ja właśnie to zrobiłem :D

Przy wymianie opony zauważyłem , że mam luz na wahaczu. Stwierdziłem też, że trzebaby było w końcu zrobić jakieś regulacje, a że nie mam kasy na mechaniorów zabrałem się za to sam. Dalsze wymagane prace (poza regulacjami): cieknący kranik, nieszczelny króciec (ale ten już mam). No i na domiar urwana śruba zaślepiająca dostęp do wału ;)

Życie mnie nie lubi :cry: Ale za to będę miał duuuużo czasu na polerkę, jak w końcu uda mi się wyjechać blask mego silnika będzie was oślepiał :-)

Pozdrawiam i życzę udanego wyjazdu do Polanowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mnie dobić

Mawiają' date=' że gówno nie śmierdzi dopóki sie go nie ruszy. Ja właśnie to zrobiłem

Przy wymianie opony zauważyłem , że mam luz na wahaczu. Stwierdziłem też, że trzebaby było w końcu zrobić jakieś regulacje, a że nie mam kasy na mechaniorów zabrałem się za to sam. Dalsze wymagane prace (poza regulacjami): cieknący kranik, nieszczelny króciec (ale ten już mam). No i na domiar urwana śruba zaślepiająca dostęp do wału

Życie mnie nie lubi Ale za to będę miał duuuużo czasu na polerkę, jak w końcu uda mi się wyjechać blask mego silnika będzie was oślepiał

Pozdrawiam i życzę udanego wyjazdu do Polanowa[/quote']

 

 

 

To jest złośliwość rzeczy martwych i ile o motocyklu mozna tak powiedzieć. Nie martw sie bo jeszcze kilka wypadów niezlotowych będzie.Już ja się postaram zebyś dołączył :D

 

P.S.Jak tam urodzinki "mini siuryta" mineły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam urodzinki "mini siuryta" mineły?

Miło i spokojnie, niektórzy mogli być troszkę zawiedzeni brakiem alkoholu, ale młody jest jeszcze za młody żeby stawiać :lol:

Co do jazdy, to na razie pada więc nie żal tak bardzo, na Polanów i tak bym nie pojechał - dzisiaj się dowiedziałem, że w sobotę pracuję :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polanów pewny na 99%. Oby pogoda dopisała i inne nie przewidziane czynniki. Pozdrawiam i jakby co to DO-ZO-BA-CZE-NIA w Polanowie. :D

Właśnie wróciłem z Oberży i po ustaleniach każdy jedzie swoim trybem a ja nadal 16.oo w piątek z Wałów. Jadę drogą przez Koszalin. dla spóźnialskich do zobaczenia na miejscu. ;) Narka papa. Jutro montuję wózek do Intruza -znów będę brzydki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polanów pewny na 99%. Oby pogoda dopisała i inne nie przewidziane czynniki. Pozdrawiam i jakby co to DO-ZO-BA-CZE-NIA w Polanowie.

O której planujecie być z Gosią w Polanowie? Bo może po drodze gdzieś się dołączycie.

ja nadal 16.oo w piątek z Wałów

Jedziemy z Tobą Generał!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...