Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

żałuje bardzo ze nie mam zadnego moto z papierami a jazda po ulicy swoim sprzetem transportując6ym tyłek z punktu A do punktu B to cos o czym maze :evil: wakacje moze dorobie i wciągne sobie jakąs 50 enduro albo jakis motorower polski i na będe jezdzil dowodzie . Ostatnio prubowalem jezdzic samochodem bez poruwnania wole motory nie mam naprawde nic leprzego jak dobry sprzet moc i przyspieszenie :( narazie tylko moge jezdzic po bezdrozach troche beton bo nie moge na zaden zlot motocyklowy przyjechac motorkiem a tak bez sprzeta do głupio ;/

 

a tak na marginesie jesli ktos potrzebuje pomocnika do warsztatu za min. wynagrodzenie to ja chetny jestem podjąc sie pracy :D znam sie na 2 sówach mam juz 3 moto które sam złozylem własnymi rękami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żałuje bardzo ze nie mam zadnego moto z papierami

 

 

Młody na wszystko przyjdzie czas!!W twoim wieku to ja nawet nie miałam keszu na rower góral. Zapamiętaj że marzenia się spełniają.Ci którzy jeszcze o czymś marzą to są bardzo "bogaci".

Życie gdzie masz wyszystko pod nosem jest nieciekawe.Do wszystkiego najlepiej dość samemu i miec ogromną satysfakcje że osiągneło się cel-swoich marzeń.

 

 

Pozdrawia Gitta the marzycielka :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boje się ze sie zestazenie i nie osiągne niczego wiec działam i robie wrszystko co sie da puki nie zapuzno znaczy sie kozystam z zycia :evil:. Tracąc marzenia traci się chęć dożęnia do czego kolwiek a doprowadzi to do utraty sensu zycia. eh jak by nie było zeby spęłnić swe mazenia musze miec prace :] skosze wam trawe za 10gr za metr kwadrat ok? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj , to kogo było widać ??? Napewno mnie, czy nie????

Na tobie świat się nie kończy :-)

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbyś!!!Pewnie Siuryt siebie widział

:ehz: jestem za brzydki i nawet na stronie Cruisera w galeriach się nie załapalem, a wiem, że zdjęcie mi robili (a, że razem ze mną byli Marek z Gosią to też się nie załapali :banghead: ).

 

Napewno mnie, czy nie????

Chyba Ciebie nie poznałem na zlocie, więc nie wiem czy się załapałeś w obiektyw.

 

Ale z tych co poznałem na pewno była Gitta i Rebelka

 

Zapewne będą powtarzali ten odcinek do końca tygodnia więc macie szansę sami obejrzeć.

Pozdrawiam

 

Wciąż czekam na oponę :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...