Skocz do zawartości

Oświadczenie


Rekomendowane odpowiedzi

Marek, mam nadzieje, ze Ty w Pro-Motorze zostajesz?!

 

ProMotor zostaje w normalnym składzie + nowy dobry instruktor lub dwóch + szersza oferta.

Info będą na stronie na początku sezonu.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez konikkonik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co swoj biznes to swoj, ja juz mam prawko od 3 lat tak wiec kurs mnie nie intersuje, mam takie pytanie jakimi motocyklami mozna u Ciebie sie uczyc i jeszcze jedno. w tym osrodku wchodzi w gre tylko nauka jazdy czy moze masz w planach zoorganizowanie jakis nauk doszkalajacych na motocyklistow ze stazem, a jezeli juz masz pomysl cos takiego zrobic czy to byla by tylko jazda uzytkowa czy tez sportowa?? Moze jakies zoorganizowane wypady na tor, lub na jakies lotniska??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli potrzebujesz jakiegoś wsparcia to wal na PW. Mam nadzieję, że nie opuścisz płyty lotniska na Bemowie....

byłoby szkoda. Na Majówkę jak już ci wspominałem nie dam rady tym razem, ale jakbyś się wybierał na Św. Jerzego motorkiem to daj znać. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o jakie konkretnie różnice w nauczaniu chodziło? Bo chciałem iść na kurs niedługo i teraz to nie wiem do kogo :rolleyes:

Jakbyś mógł wyjaśnić na czym będzie się skupiała twoja szkoła w odróżnieniu od pro-motora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co powiedzieć... W sumie akurat z Tomkiem na kursie nie jeździłem, darł się tylko parę razy na mnie przez pół placu, że jakaś przegazówka czy co za diabeł :rolleyes:, ale w sumie był swego rodzaju tubą ProMotora na forum...

Tak czy inaczej powodzenia Tomkowi jak i zespołowi ProMotora życzę serdecznie.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o jakie konkretnie różnice w nauczaniu chodziło? Bo chciałem iść na kurs niedługo i teraz to nie wiem do kogo :biggrin:

 

Przepraszam, ale trochę humoru w wątku może się przyda.

Odpowiem tylko koledze - nie wiesz do kogo, RZUĆ MONETĄ.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze Tomek nie odebral mojego pytania jako brak szacunku. Co prawda nie mialem przyjemnosci poznac Tomka, ale szacunek mam do wszystkich z Pro-Motora, za to co robicie (Tomek zawsze bedzie kojazony z Pro-Motorem) Zaczely sie pojawiac pytania o roznice jakie ewentualnie pojawia sie miedzy obiema szkolami. W tym kontekscie, nie sadzilem, ze zadanie podobnego pytania bedzie nietaktem. Ale rozumiem, co masz na mysli. Cofam pytanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...