Skocz do zawartości

Wieszak na małpę - ape hanger.


Rekomendowane odpowiedzi

No to teraz wiem po co to jest - żeby nie używać dezodorantów. Tylko jak on tym manewruje na placu?

A może to nowy rodzaj pokuty? Ręce tak już ma na boki.....

 

handlesc9gif.gif

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz wiem po co to jest - żeby nie używać dezodorantów. Tylko jak on tym manewruje na placu?

A może to nowy rodzaj pokuty? Ręce tak już ma na boki.....

 

 

A może to jest jego problem , a nie Twój ?

Edytowane przez aker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to jest jego problem , a nie Twój ?

Tylko że najlepsze jest to, że to nie mój moto, więc to nie mój problem. I gdzie tu problem? Tylko się zastanawiam jak się tym manewruje....

 

Coś niewyspany kolega, albo komary pogryzły......

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że najlepsze jest to, że to nie mój moto, więc to nie mój problem. I gdzie tu problem? Tylko się zastanawiam jak się tym manewruje....

 

Coś niewyspany kolega, albo komary pogryzły......

Nie o to chodzi :wink: po prostu myślę, że to jest ,powiedzmy, niestosowne ponieważ wskazuje jasno kto jest tą małpą :rolleyes: Facet ma fantazję i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi ;) po prostu myślę, że to jest ,powiedzmy, niestosowne ponieważ wskazuje jasno kto jest tą małpą :buttrock: Facet ma fantazję i tyle

Oj, aker, to ja cie bardzo przepraszam, ale tak się ten typ kierownicy nazywa. Nie ja to wymyśliłem, po prostu w świecie anglojęzycznym taka kiera to "ape hanger", w wolnym tłumaczeniu własnie "wieszak na małpę"......

 

kardan się nazywa kardan od nazwiska konstruktora (na przykład) a ape hanger się tak nazywa, bo.... tak został nazwany, jak mnie jeszcze na świecie nie było....

 

pozdro!

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

kardan się nazywa kardan od nazwiska konstruktora

 

Racja - kardan pochodzi od nazwy oficjalnego wynalazcy przegubów pkrzyżakowych czyli pana nazwiskiem Cardano ale czy wiecie że...

że on nie był wynalazcą tego/ Byl tylko twórca wczesniej powstałej koncepcji , a sam pomysł zrodził się w głowie....Leonarda Da Vinci....serio.

 

A co do tematu to fakt że przesadzona kiera troche. Manewrowanie to jeszcze luzik ale jak on operuje sprzęgłem/hamulcem?

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...