Skocz do zawartości

Aprilia Supermoto


Sfinx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja jakoś nie mogę się przekonać do tłumików pod tyłkiem

miałoby to jeszcze światła i byłaby z tego niezła zabaweczka na miasto

czy to czasem nie jest sprzęcik z nowym silniczkiem aprilii V2 450ccm?

-na zdjęciu co prawda nie widać drugiego garnuszka ale ten przedni jest znacznie pochylony co by mogło świadczyć o tym że jednak jest i drugi

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie bardziej ciekawi ile wyciągnęli (KM)z tego silniczka

myślę że wydech też ma nieprzeciętny

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmmmm :D Terenowy na miasto :D dziwnie to brzmi ale ma sens. Ciewkai mnie tylko po co w super moto no juz takim na 2slickach ten przedni blotnik? Przeciez w warunkach gdy jest chlapanina czy w teren sliki sie zupelnie nie nadaja. Moze jakas pozostalas z enduro? No ale po co te zbedne gramy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
mmmmm :notworthy: Terenowy na miasto :notworthy: dziwnie to brzmi ale ma sens. Ciewkai mnie tylko po co w super moto no juz takim na 2slickach ten przedni blotnik? Przeciez w warunkach gdy jest chlapanina czy w teren sliki sie zupelnie nie nadaja. Moze jakas pozostalas z enduro? No ale po co te zbedne gramy?

 

Błotnik w supermoto jest zupłenie inny niż do offroadu - krótszy,węższy. A po co jest? Po to choćby, aby kamienie spod przedniego koła uderzały właśnie w ten błotniczek, a nie daszek czy gogle kierowcy... Poza tym supermoto łączy wyścig szosowy z drobnym elementem enduro - czyli skrawkiem drogi szutrowej i kilkoma hopkami. Stąd też i błotnik.

Ehhh, dziwna dyskusja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęcik zaje*isty :twisted:

Zastanawiam się tylko czemu jest to V2 :?:

Czy to ma jakąś różnicę podczas jazdy :?:

 

Ale i tak sprzęt wygląda wizualnie cudnie i z przyjemnością bym sobie czymś takim polatał po mieście :twisted:

 

Ale i tak moim faworytem pozostaje tm racing z jednoramiennym wachaczem z tyłu :notworthy:

 

SMM530F_ES_620.jpg

 

POZDRAWIAM :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...