Skocz do zawartości

Kiedy rozpoczynacie SEZON?


Dymo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na weekend zapowiadają ładną pogode wiec trza będzie troche wstawić w du... maszynie... Jak juz koło 6 stopni powyżej zera ubieram się cieplo i latam po poznaniu troszke. Zawsze troche frajdy w te szare, pochmurne i bądź co bądź zimowe dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaka pogoda a ja uziemiony! :icon_biggrin:

Wczoraj robiłem małą diagnostykę mojej maszynce i miałem dziś trochę popykać po okolicy a tu taki pech!

Wiedziałem że mam wsawioną tulejkę pod świecą bo ktoś wcześniej zerwał gwint, ale nie wiedziałem że ten ktoś odstawił taką tandetę. Podczas wykręcania świecy wykręciła się i tulejka (była z brązu) przy okazji psując gwint. Musiałem wyciągać silnik i zdjąć głowicę. Zamiast sobie jeździć czeka mnie spacer. Jedynie pocieszam się tym że stało się to teraz a nie w środku sezonu.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem SEZON NA CAŁEGO!!! Wczoraj z kumplem zrobiliśmy ponad 300 km, i w okolicach Poznania wididzieliśmy kilka stad zgłodniałych motocyklistów przebudzonych z zimowej przerwy. uganiających sie po okolicy, Niech żyje wiosna!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj we Wrocku sezon jak za najlepszych dni. Na motobazarek ściągneły ekipy z całej okolicy aż milo było popatrzeć i ucho nacieszyć. Sam zrobiłem przelocik z Opola do Brzegu i z powrotem. Motorek bez zarzutu. Co do temperatur to przecież ludziska po Norwegi śmigają w dużym chłodzie i po śniegu i motorki nie klękają. Sam mam Wildka który ma tylko powietrze za chłodzenie i po 10, 20 km cylinderki są ciepłe jak w lecie. Trochę go oszczędzam przez pierwsze kilometry a potem to sam sie rwie do przodu.

 

Jeździłem w styczniu, zaliczyłem dwa wyjazdy w lutym, właściwie co to znaczy sezon na postoju :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe buty i kask od tygodnia czekaja na wyprobowanie.

chyba wytocze sprzeta w ten weekend :icon_mrgreen:

Dobry pretekst na jeżdżenie:)

Ja jeżdżę od dnia zakupu moto czyli od listopada 07. Nie można tego nazwać jeszcze rozpoczęciem sezonu. Ale od tego czasu już nakręciłem 1300mil. A w te ciepłe dni jakie były to nakręcałem jakieś 100mil. Na każdy wypad. Sezon rozpocznę 1 maja tak jak w Bydgoszczy jest rozpoczywany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mogę rozpocząć sezonu no bo przy takiej zimie poprzedniego nie zakończyłem, można powiedzieć że tylko się lekko spowolnił :biggrin:za to ciekawe kto zaczął sezon narciarski, ale pewnie niewielu :icon_rolleyes:

Edytowane przez Joajer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...