Skocz do zawartości

Kiedy rozpoczynacie SEZON?


Dymo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Heja wszystkim

Ja właśnie rozpoczołem sezon. Tu gdzie obecnie jestem czyli w okolicach Aachen w Nadrenii sezon ruszył. Ten weekend to 12 - 13 stopni C więc melodia zabrzmiała hmmm i to jak aż się serce raduje

 

 

Pozdrawiam serdecznie a jak ktoś planuje jakiś wypad do Europy tzw zachodniej to może do zobaczenia.

 

PS Namawiam tutaj grupkę to wypadu do kraju nad Wisłą na jakiś zlocik.

Mam tu w Bazie http://www.e3a.nato.int/ kilku jeżdżących na HD i podobnych więc może się uda

 

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jesteśmy w Europie zachodniej ;)

 

A w PL jest spoko. Bynajmniej dziś w Bydgoszczy 12st i słoneczko, nakręciłem 200km po okolicy a w UK śmigam całe dnie przez cały rok robota jako kureir moto ale tam klimat sprzyja - brak zimy, tylko deszcze cały rok

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby sezon rozpocząć, trzeba najpierw zakończyć poprzedni, ale zimy mamy takie, że nie ma okazji na kończenie sezonu. Mój sezon trwa bez przerwy już drugi rok. :lalag:

 

No w zasadzie masz rację

Tej zimy ciężko się doszukać

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby sezon rozpocząć, trzeba najpierw zakończyć poprzedni, ale zimy mamy takie, że nie ma okazji na kończenie sezonu. Mój sezon trwa bez przerwy już drugi rok. :)

 

to prawda, klimat się zmienił, więc sezon będzie trwał cały rok. pewnie upadną zloty na rozpoczęcie i zakończenie sezonu. ja jeszcze nie zakończyłem poprzedniego i wyglada na to, że płynnie przejdę w sezon 2008.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa czysto indywidualna :icon_mrgreen:

Jeden jezdzi caly czas, bo tylko lezacy snieg jest powodem do postawienia moto w garazu, a drugi czeka na temperature bardziej przyjazna. A tak na marginesie, chcial bym pogadac z tymi co teraz jezdza w temp. graniczacej z 0 stopni, tak za jakies 20 lat. Zobaczymy, czy wtedy beda tacy dzielni. :biggrin:

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yacey

 

to bedzie trzeba stwierdzic za 20 lat :biggrin:

 

ja jezdze od WOŚP powoli i krotkie trasy bo jak jest + 12 i swieci slonce to akurat w robocie siedze.

 

Pozdrawiam juz smigajacych, jak czlowiek pojezdzi to mu sie wreszcie w glowie wlasciwie uklada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jesteśmy w Europie zachodniej :)

 

A w PL jest spoko. Bynajmniej dziś w Bydgoszczy 12st i słoneczko, nakręciłem 200km po okolicy a w UK śmigam całe dnie przez cały rok robota jako kureir moto ale tam klimat sprzyja - brak zimy, tylko deszcze cały rok

 

Dobrze, ze mgiel nie ma :biggrin:

 

Ja moj rozpoczalem w ta Niedziele ( Endurakiem )

 

:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...