Skocz do zawartości

Chart 210


m16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie - poszukuje szybko wszelkiego infa o tym motorku (ilosc KM, v-max itp), opinie uzytkownikow mile widziane. Co o nim sadzicie - czy wartko kupic w dobrym stanie z dokumetami za powiedzmy 800 zl ??

PS: Zalezy mi na czasie wiec prosze o szybkie info :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie - poszukuje szybko wszelkiego infa o tym motorku (ilosc KM, v-max itp), opinie uzytkownikow mile widziane. Co o nim sadzicie - czy wartko kupic w dobrym stanie z dokumetami za powiedzmy 800 zl ??

PS: Zalezy mi na czasie wiec prosze o szybkie info :-)

 

no nie teraz chcesz kupić charta?????????????????? 8O

 

wejdz se do nietu na wp i w szukaj wpisz chart 210

 

zobacz jakie sa tego rezultaty:

 

http://chart210.webpark.pl/# - strona o charcie 210 elektronik

 

http://romety1.webpark.pl/ - kolejna strona z chartem 210

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chart 2,8 KM prędkość max licznikowe 65 km/h (już poza skalą) :D Miałem ten sprzęt i zrobiłem nik ponad 5 tys. km. Trzaskałem nim trasy po 260 km i nigdy mnie nie zawiódł. Byłem nim nawet 2 razy na zlocie w Ostródzie gdzie zrobił furorę :D. Jedyny mankament u mnie to wiecznie padający akumulator a niby ładowanie było. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czlowiekuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

 

Nudzi ci sie ????

 

Zajrzyj do wyszukiwarek tak jak Gościu mowil.Juz przeginasz pałe.Zbiore twoje tematy o kupowaniu przez ciebie kolejnych jednosladow i zaloze jeden temat ,a ty bedziesz tam wpisywal twoje kolejne motocykle kupowane przez ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redas - nie wpieniaj sie - juz sie tlumacze ;-)

Z wyszukiwarki skozystalem zanim jeszcze zalozylem ten temat ale zalezalo mi na opini ludzi ktorzy MIELI ten motorek. Tak samo nigdzie nie napisalem ze go kupuje ;-) chodzi mi o to iz aktualnie szukam simsona ale ponewaz trafil sie chart wiec zaczallem sie zastanawiac czy moze nie bedzie to dobre rozwiazanie i ot caly problem :-)

PS: Jesli jeszcze raz bede chcial sie dowiedziec czegos o jakims motorku to zapytam W TYM temacie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czlowiekuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

 

Nudzi ci sie ????

 

Zajrzyj do wyszukiwarek tak jak Gościu mowil.Juz przeginasz pałe.Zbiore twoje tematy o kupowaniu przez ciebie kolejnych jednosladow i zaloze jeden temat ,a ty bedziesz tam wpisywal twoje kolejne motocykle kupowane przez ciebie

 

 

:D jestem za :D :lol: :!: :!: :twisted:

 

nawet bym powiedzał

 

Tez tak myśle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam że chart to "tani simson". Ma kierunkowskazy, światło stop, jakiś normalny klakson ładny wygląd itd. Z tego co się orientuje to jest mało dostępnych do niego części (może sie nie psuje i niepotrzeba robić nowych części :D ) Chart to spoko motorek i tyle, jednym z jego wielkich plusów jest to że jest bardzo cichy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chartem jeździłem ładnych kilka lat - jego największą zaletą jest elektroniczny moduł zapłonowy. Mogę tylko polecić. Jeżeli chodzi o jazdę we dwie osoby to nie ma najmniejszego problemu - oczywiście "czuje się" drugą osobę, ale spokojnie można się udać z plecaczkiem nawet na jakiś dalszy wypad.

Co do części - w kemocie sprzedają chyba wysyłkowo trochę rzeczy do charta, poza tym nie wiem jak w innych rejonach Polski, ale w mojej okolicy mozna dostać dosłownie wszystko, łącznie z nowiutkim silnikiem (za kwotę chyba 1100 PLN). Gdy musiałem wymienić stacyjkę sprowadzili mi nowiutką w niecały tydzień. Tak więc myślę, że o to nie trzeba się martwić.

No i jeszcze kwestia wyglądu - chart jest moim zdaniem najładniejszym motorowerem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chart to tak zwana nieudana podrobka simsona. Takie bylo zdanie kolegi M@GICA gdy sie go kiedys spytalem (po tym jak ogladalismy jego wtedy jeszcze przyszlego jego pegaza) gdy akurat chart podjechal co o nim sadzi (bo prawie bym go z simsonem pomylil). Ja mialem kupic charta na poczatku ale koles co krecil :D Potem jawe bylem ogladac i fajna byla ale kolo nawet paliwa nie mial by odpalic i pokazac jak chodzi :D Potem sie okazalo ze nie chodzi. I na koniec simson i tyle :D

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wspomniał już ukasz chartem da się jeździć w 2 osoby ale chart ma to do siebie że ma twarde siedzenie i d*pa szybko zaczyna boleć. :D Dostęp do części w 1998 r. nie sprawiał problemów a silnik nowy wtedy kosztował 450 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czesciami jest mniejszy problem niz z simsonowatymi ...

 

>Chart to tak zwana nieudana podrobka simsona.

Phaha dobre sobie ... kolega magic cos sie nie zna... kto by chcial simsony podrabiac.

 

Charcik jest o wiele ladniejszy od simsona ale silnikiem niestety simakowi do piet nie dorasta. Mioim zdaniem to naprawde ladny, gdy jest wlasciwie exploatowany bardzo trwaly i wdzieczny motorowerek

 

Propo jazdy w dwie osoby jest niestety troszke za krotki, przez co mozna sie (przy nie wprawionym kierowcy) kaskami czesto zderzac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednym z jego wielkich plusów jest to że jest bardzo cichy.

Z3US!!!! To ma być plus!!!! Jacieszkręce :D Ciche wydechy są niebezpieczne! (przynajmniej na mieście). W życiu nie będe miał motorka na cichym wydechu. Swoją drogą przepraszam, że nie w temacie.

Ps. W piwnicy już leży elegancka rura do ETZ, kruciutka i oczywiście pusta :D

Pozdrawiam!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[cea_PL"]>Chart to tak zwana nieudana podrobka simsona.

Phaha dobre sobie ... kolega magic cos sie nie zna... kto by chcial simsony podrabiac.

przepraszam kolega magica a nie kolega magic zeby nei bylo :D

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...