Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

z twego co wiem , czesto przeszczepiane do banditow sa gazniki z gixera 1100 , walki rozrzadu itp. wiec raczej silnik jest w calej gamie produkcyjnej wzajemnie wymienny wiekszosci czesci ;)

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie w imieniu kolegi uzytkownika Bandita 650 2011r.

Czy po zmianie koncowki wydechu na akcesoryjna, dedykowana do Bandita 650, taka z nizszej polki, trzeba przestawic mapy zaplonu? Czy obejdzie sie bez podpiecia pod komputer i hamowni bez straty mocy i momentu?

 

Pozdrawiam

Januszm

Witaj Januszku - 650 rozumiem,że na wtrysku - jeśli tak to będzie jak u mnie - na wolnych obrotach troszkę plywa ale bez żadnej straty i nawet po kompie wroci samoczynnie do ustawień. To oznacza,że śmialo można zmieniać i nic nie trzeba kombinować - już to przerabiałem na mojej B 12,5.

Co u WAS?

POZDRÓW Żonkę i małego!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu wczorajszym moj Bandyta w przypływie chwilowej glupoty z mojej strony na odkręconej manetce na max. wyciągnoł licznikowe 248km/h. czy to możliwe? Dodam,że lecialem z kpl. zapakowanych kuferków. Nawigacja wskazywala 241km/h. Zastanawiam się czy i o ile może licznik zawyżać bo wg. producenta prędkość max. to licznikowe 230km/h.

 

Dziekuje Przemusiu! Ty rowniez pozdrow zone i dzieci :)

I czasami odczytuj wiadomosci na Skype oraz na nie odpowiadaj ;)

 

Pozdrawiam

Januszm

Dziękuję za pozdrowienia :-)

Dziś odpalę Skypa to może pogadamy.

Również pozdrawiam!!!

 

Ps. w dziale : "Przy PIWIE" jest konkurs na forumowy motocykl miesiąca czerwca - wstawiłem tam zdjęcie mojego Bandyty i proszę o oddanie glosów :notworthy: :notworthy: :notworthy: - bo tak czy inaczej to Bandyta powinien być górą!!! :wink: Kto może niech glosuje - z góry dziękuję!!!

Edytowane przez przemek3578
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu wczorajszym moj Bandyta w przypływie chwilowej glupoty z mojej strony na odkręconej manetce na max. wyciągnoł licznikowe 248km/h. czy to możliwe? Dodam,że lecialem z kpl. zapakowanych kuferków. Nawigacja wskazywala 241km/h. Zastanawiam się czy i o ile może licznik zawyżać bo wg. producenta prędkość max. to licznikowe 230km/h.

 

 

Dziękuję za pozdrowienia :-)

Dziś odpalę Skypa to może pogadamy.

Również pozdrawiam!!!

 

Ps. w dziale : "Przy PIWIE" jest konkurs na forumowy motocykl miesiąca czerwca - wstawiłem tam zdjęcie mojego Bandyty i proszę o oddanie glosów :notworthy: :notworthy: :notworthy: - bo tak czy inaczej to Bandyta powinien być górą!!! :wink: Kto może niech glosuje - z góry dziękuję!!!

 

Ja swoim bandziorem ,też z kuferkami, dałem rade 238 :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemus oddalem glos na Twoja Suzi bo maszyna jest zacna, tylko te zdjecia, cos sie nie postarales, zanizyles klase swoich prac :(

 

Pozdrawiam

Januszm

Wiem, wiem fotka fatalna - sam nie wiem dlaczego ją wysłałem - ale obiecuję to poprawić następnym razem...

:blush: :blush: :blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemek3578 nie dramatyzuj, nie wiesz, ze sezon w pelni? Ludziska jezdza a nie trola jak Ty na forum :biggrin: Zatem zmiataj do garazu, odpalaj maszyne i w droge!!! I co najwyzej wieczorem mozesz opisac w dziale podroze jak bylo ;)

 

PS Zeby nie bylo, ja juz dzisiaj prawie 600 km nakrecilem, niestety ciezarowka :)

 

Pozdrawiam Cie serdecznie

Januszm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...