Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kichacz dawaj foty bo bardzom ciekaw co za bestie poskładałeś.

Ja swoja lokomotywe na serwis oddaje...kurde tyle się nazbierało że mechanior chyba mi da po ryju za takie zaniedbania ;) ;)

 

Acha. Potrzebuje jedną grzałeczke do gaźnika..znaczy na jedną gardziel. Ma ktoś może rozbebeszony gaźnik?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie wczoraj wymieniłem sobie świece i elegancko odpalił , potem sobie wyregulowałem gaxniki i tak pięknie pracowała ze az sie przejechalem :buttrock: jakoś dziwnie ludzie na mnie patrzyli bo na ulicy snieg jeszcze leży hheehe.

 

Foty wrzuce napewno - jeszcze musze tylko siedzenie odebrać od tapicera i okleić tasmą wstawki w ramie.

 

Jeżeli macie kogoś znajomego na Podlasiu w okolicach Wysokie Mazowieckie (50km od Białego) kierujcie do mnie , troche robie mechaniki motocyklowej ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Mam problem z moim bandziorem. Dzisiaj wyskoczyłem się przejechać. Jakieś 10-15km i w drodze powrotnej zaczał słabnąć i przestały pracować 2 cylindry, pierwszy i czwarty. Zajechałem pod garaż i moto samo zgasło. Odpaliłem i znowu zaczeło chodzić tak jak powinno. Ale jeszcze słysze że od czasu do czasu nie pracuje tak jak powinien. Co może być tego przyczyną? Dodam że kupiłem go 2 dni temu.:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Mam problem z moim bandziorem. Dzisiaj wyskoczyłem się przejechać. Jakieś 10-15km i w drodze powrotnej zaczał słabnąć i przestały pracować 2 cylindry, pierwszy i czwarty. Zajechałem pod garaż i moto samo zgasło. Odpaliłem i znowu zaczeło chodzić tak jak powinno. Ale jeszcze słysze że od czasu do czasu nie pracuje tak jak powinien. Co może być tego przyczyną? Dodam że kupiłem go 2 dni temu.:):)

 

 

Skąd pewność, że 1 i 4?

Ja bym zaczął od świec – może mają dosyć.

1 i 4 gar pali z tej samej cewki o ile dobrze pamietam - ale raczej sama by się nie zregenerowała ;)

 

 

 

If the Bandit 1200 was a film star it would be Chuck Norris!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje jakiś test porównawczy bandita na gaźniku i na wtrysku z roczników 2007/8

Ewentualnie wasze sugestie na ten temat.

Był taki test chyba w Świecie Motocykli bodajże rok 2007 lub 2008 .... nie pamiętam miesiąca :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie sądze że to jes złe... wręcz przeciwnie! ja uważam że to jest zajebiste ,inaczej bym tu nie mieszkała. :crossy:

 

 

Ja nie byłem, ale mam kolegę co był.....fakt... przerąbane macie w tej Szwajcarii :icon_mrgreen:

 

 

 

 

BTW. Gdzie jest wszechobecny moderator niejaki jeszua? Czy posty o prawej i wspaniałej Szwajcarii nie są offtopem w temacie ??????????????????????????????????????

 

 

zaspał buahahaha zaraz się zjawi wywali i opie.....li...tylko o gaźnikach gadać :icon_evil: .....no :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd pewność, że 1 i 4?

Ja bym zaczął od świec – może mają dosyć.

1 i 4 gar pali z tej samej cewki o ile dobrze pamietam - ale raczej sama by się nie zregenerowała ;)

 

 

Pewność stąd że rury na 1 i 4 garze były zimne. Ale od tamtej pory nic się nie dzieje. Pali normalne i chodzi tak jak przed tym incydentem. Hmmm syfek na dwóch gaźnikach^^ ^^ :buttrock:

 

 

P.S. Potrzebuje stopki od hamulca tylnego bo niemoge nigdzie znaleźć tego. Może ktoś posiada na zbyciu:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś sie mnie zapytał co mam na myśli (wyregulowałem gaźniki) juz odpowiadam - to bardzo proste , wyjąłem , przeczyściłem , włożyłem , podpiełem wakuometry , śrubeczkami zsynchronizowałem przepustnice na jednakowe podciśnienie i wsio .W bandicie jest to bardzo prosto zrobić. To miałem na myśli - POZZDRO :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano.jakiej firmy klocków cham.używacie?W Larssonie znalazłem EBC kilka typów i Gold fren.Skończyły mi się z tyłu.Dodam,że tarcza nie jest idealna i może szkoda kupować te droższe?dzięki,pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tarcza też jest na wykończeniu to może warto ją również wymienić? Z przodu mam EBC HH i są dość ostre - ale z tyłu myślę, że zwykłe wystarcza w zupełności.

Tarcza nie jest na wykończeniu,a tylko ma niewielkie nierówności.Jeśli będzie się źle zachowywać to też wymienie,ale narazie klocki.Dzięki za podpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Siemanko , długo zwlekałem ze zdjęciami ale taka pogoda ze jeżdze i jeżdze i nie mam czasu sie napatrzeć nawet . oto fotki

 

 

 

(http://www.bikepics.com/members/krzys17/97gsf600/)

 

 

Co sądzicie ?? Opłacało sie ?? Czy ni chu.........! MI sie podoba

 

PS : te obciachowe lusterka i mega cichy tłumik to sprawka policji :evil: :evil: :evil: :evil: juz mi zabrali dowód - mimo tego musiałem założyć oryginały . Poza tym na sport exhaust nie mam kasy jeszcze , bo ten co sam uspawałem to okropnie głosny. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...