Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bika - powinny wystarczyć te środki mniej inwazyjne, czyli mydło, trochę ciepła (wszystko jedno woda, czy powietrze z suszarki) i ściągaj tę manetkę ruchem okrężnym (okręcając ją wokół kierownicy). Natomiast bezpieczniej będzie, jak z użycia brzytwy, siekiery i piły łańcuchowej zrezygnujesz. Jakiś klinik z miękkiego drewna to by jeszcze uszedł, ale ta cała reszta może uszkodzić ciebie, kierownicę i manetkę. Powodzonka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geni - pewnie racja, aczkolwiek po rozkręceniu przełączników i dojściu do manetki z tej wewnętrznej strony okazało się, że wychodzi z niej jakiś klej, ciężko to cholerstwo stamtąd wyciągnąć, dlatego też zastanawiam się czy w ogólne da radę to ruszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mocowalem manetki Oxforda, to do lewej byla dolaczona plastikowa tulejka, moze ktos wczesniej zalozyl z ta oto tulejka :( ja jak zalozylem ta tulejke to tylko rozciecie mi jej zostalo gdy chcialem nalozyc manetke,moze ktos byl na tyle uparty ze zalozyl na nia manetke, jesli tak to chyba bez fachowej pomocy sie nie obejdziesz, mam pomysl, moze troche smieszny i spartanski ale sproboj moze ja podgrzac suszarka? zdaj relacje jak tam postepy i trzymam kciuki :)

 

pzdr 1200

 

Ta tulejka jest do prawej manetki, zeby można było zamontować w Quadach gdzie nie ma rolgazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, poszedlem do garazu zobaczyc jak zyje aku... Iiiii nie wytrzymalem, 10km i jestem nasycony przez kilka dni :)

No ja sie powoli przygotowuje, narazie Pogoda w miare, w miare, zobaczymy jak będzie w Weekend, niech tylko śnieg nie pada i latam .............. wrrrrrr................. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem, pojechałem na przejażdżkę i to bandit-em 1200. Zimno nie dokuczało ale poślizg tylnego koła ciągle. Jest strasznie dużo syfu na drodze, zresztą jak to w zimie. Wszystko pięknie, ładnie, teraz trzeba umyć motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...