Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

a własnie ! - intresuje mnie tylko 600...

 

 

dziewczyno cos sie uparła tej 600 tki bierz 1200 ja właśnie mam takie cudeńko od 10 dni w garażu uwieź nie jest aż tak straszny do ogarnięcia jak sie ma trochę oleju w głowie ale mocy na pewno po sezonie ci nie zbraknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo napewno, poczekajmy do końca sezonu. Nie wyobrażam sobie uczyć sie skręcać Bandziorem który jest skory do przechyłów niczym T-34.

Taju, owiewki nie zmieniam bo dostałem od poprzedniego właściciela 2 szyby które świetnie chronią. A nad kierownicą pomyślę jak sie odkuje bo ostatnio zwaliło mi sie na garba tyle wydatków że jestem bez grosza prawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyno cos sie uparła tej 600 tki bierz 1200 ja właśnie mam takie cudeńko od 10 dni w garażu uwieź nie jest aż tak straszny do ogarnięcia jak sie ma trochę oleju w głowie ale mocy na pewno po sezonie ci nie zbraknie

10 dni stoi w garażu, a Ty już wiesz jak go ogarnąć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 dni stoi w garażu, a Ty już wiesz jak go ogarnąć :D

 

no wiesz bałem sie jak cholera ale przejechałem 100km i powiem tak jest czego sie bać ale niema co panikować przecież to motocykl nie rakieta czy samolot trochę oleju w głowie i da sie rade bez paniki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napiszesz to samo za rok, i moto będzie bez rysy, to będziesz mógł dawać takie rady.

A póki co, to nie pie!#@ol takich głupot.

Sprzęt który z gazu podnosi się na gumę polecać do nauki :banghead:

 

 

kolego a czy ja go polecam? powiedziałem ze jak sie komus podoba no to niech bieze mi sie podobał i kupiłem boje sie jezdzic ale mysle ze jezdzac z głowa to niema co sie bac i sie go powoli opanuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bioly,jak masz B12 od 10 dni w garazu to faktycznie juz go opanowales :biggrin: .Ja w tej chwili jeżdze tym czym jeżdze ale poprzednio mialem wlasnie B12 i wierz mi ,że jak przestaniesz sie bać odkrecic manete i wejdziesz na czerwone pole to jeszcze nie raz będziesz miał dziwne odczucie w spodniach w okolicy odbytu :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bioly,jak masz B12 od 10 dni w garazu to faktycznie juz go opanowales :biggrin: .Ja w tej chwili jeżdze tym czym jeżdze ale poprzednio mialem wlasnie B12 i wierz mi ,że jak przestaniesz sie bać odkrecic manete i wejdziesz na czerwone pole to jeszcze nie raz będziesz miał dziwne odczucie w spodniach w okolicy odbytu :icon_twisted:

 

 

 

 

ja powiedziałem ze go opanowałem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiedziałem ze go opanowałem ?

 

Jak mogłeś go opanować lub jak piszesz "ogarnąć" skoro dopiero co pytałeś jak go postawić na centralnej podstawce??

 

No i faktyczne 100km to jest zaj...sty wyczyn :eek: - można się przy tym wjeździć w maszynę :banghead:

If the Bandit 1200 was a film star it would be Chuck Norris!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj jak w zakręcie trafisz w nieodpowiednie obroty i przelecisz go driftem z finalem na środku pasa, albo na glebie. Opanować to nie to samo co "umieć jeździć". Tak jak z rolkami. Nauczysz sie jechac bez przewracania i też uważasz że opanowałeś? Co za problem ruszyć motocyklem i przelecieć nim 100km? Jaja sie zaczynają w nieoczekiwanych sytuacjach które ze względu na typ pojazdu zdarzają się często, a na które juz słabo wprawiony motocyklista nie zwróci uwagi. Sam pamiętam ile razy jeżdżąc CBF-em trafiałem na rzeczy totalnie logiczne które z perspektywy kierowcy wyglądały całkiem inaczej i zaskakiwały. Nawet obecny tu Taju będący przy zakupie mojego B12 dzwonil potem do moich rodziców zeby mi zabrali to moto. Pewnie miał racje ale to, że zrobiłem wcześniej kilkanaście tysięcy 600ką i moja niechęć do dużych prędkości i lansu uratowała mi dupe i mogę sie cieszyć jazdą tym klockiem. Więc gdzie tu polecać 250kg Bandita na pierwszy moto kobiecie. Chociaż kobiety maja mniejsze parcie na kretynienie na drogach to może jakiś plus jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bandit z wygladu super maszynka tylko tyle o nim wiem no i w sumie mialem okazje raz na nim posiedziec troszke mi niewygodnie bylo i tym mnie do siebie zniechecil, ale wydaje mi sie ze bedzie on moim nastepnym motocyklem :)

To jak Miszczu? Zniechęcił, czy kupujesz? Bo przeczysz sobie w jednym zdaniu. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...