Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko- szukam moto dla siebie, przebieram i wybieram, ostatnio moje oczy spoczęły na Bandicie S 600 z 2003 roku... Pytanie mam takie: czy to odpowiedni motocykl dla dziewczyny? Dodam, że już "trochę" jeździłam, aczkolwiek od 3 lat nie miałam żadnego jednoślada nie wliczając roweru;)

Edytowane przez bika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko- szukam moto dla siebie, przebieram i wybieram, ostatnio moje oczy spoczęły na Bandicie S 600 z 2003 roku... Pytanie mam takie: czy to odpowiedni motocykl dla dziewczyny? Dodam, że już "trochę" jeździłam, aczkolwiek od 3 lat nie miałam żadnego jednoślada nie wliczając roweru;)

 

Sam takim moto jeżdżę od 3 lat (rocznik 2005). Naprawdę myślę, że trudno znaleźć lepszy i bardziej uniwersalny motocykl. Dla też dziewczyny jak najbardziej się nadaje. Tylko oczywiście jak z każdym moto ... nawet najbardziej dostosowany motocykl jest bezradny na brak wyobraźni (i umiejętności) podczas jazdy. Najlepiej spróbuj się przelecieć "na próbę". Zalety na papierze można mnożyć godzinami a wad jest bardzo mało :cool: . A jak już skończą Ci się argumenty to po prostu popatrz czy Ci się podoba - jeśli tak to wchodź jak w dym. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko- szukam moto dla siebie, przebieram i wybieram, ostatnio moje oczy spoczęły na Bandicie S 600 z 2003 roku... Pytanie mam takie: czy to odpowiedni motocykl dla dziewczyny? Dodam, że już "trochę" jeździłam, aczkolwiek od 3 lat nie miałam żadnego jednoślada nie wliczając roweru;)

 

 

 

Bika bierz bedzie dobrze tzn. nadaje się off kors jak najbardziej :clap:

 

 

Mam koleżanki które pomykają na b6 i sobie chwala....jest tylko jedno ale....musi być CZARNY!!!!!! :icon_mrgreen: ....... no i do koloru oczu bedzie pasował.POZDRO.

 

jaja sobie robią, Ty też wyluzuj przed świętami :bigrazz:

 

 

 

jakie jaja :icon_twisted: ?? to strasznie poważna sprawa jest :icon_mrgreen: ....a swiatełka choćby je polerował czyscił pieścił wstawiał xenony czy inne pierdy w bandycie z soczewkami do tyłka będą :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejme jescze raz dzisiaj to wyzwanie, tylko mam pytanie czym to pozniej uszczelniales?tez miales jakis szary "klej" w lampie?

 

mam jeszcze jedno pyatnie ogolne, zauwazylem ze moja przednia os nie jestt symetryczna, znaczy sie ze lewe (stojac od przodu) podkladki sa jakeis niekompletne i po skreceniu kolo ociera mi o zacisk a jak puszcze kiere to sciaga na prawo, czy wymiar zarowno prawej jak i lewej podkladki jest taki sam ?

 

 

 

o i tu mamy poważny problem....zwłaszcza ze chociaż mamy ruch prawostronny, na rondach jednak trzeba w ciągnąć w lewo :icon_mrgreen: sorki joke ok korss...

 

 

sprawa jest poważna, ale nie bardzo kumam o jakie Ci podkładki chodzi....jeżeli przesunąłeś oś ...co jest bardzo trudne, przy właściwym montażu koła....może tak być....w innych przypadkach jak ściąga moto zarówno w jedną jak i w drugą stronę to po sprawdzeniu łozyska ramy głównej...myślę już tylko czy aby moto nie było walone :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gumbej, a może to jest sprzęt z UK i tak ma być ?? Pomyślałeś o tym ?? :biggrin:

Trochę pożartować przed świętami trzeba. Jeździć nie można bo pogoda do dupy to można nadrobić humorem.

Tak na serio to sprawdź kondorio dobrze ten przód, co by niespodzianki jakiej nie było .

A czarne Bandity są najładniejsze i najszybsze !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

caly sezon na nim przelatalem i nie ma problemu w czsie jazdy (prosto jedzie jak jade z pasazerem ),natomisat oski nie wkrecalem "na chama" do konca bo trze mi delikatnie o zacisk jak juz wspomnielam, a jezeli chodzi o "podkladki-dystanse" to z prawej strony jest taka duza oryginalna natomoast z lewej taka troche niekompletna mi sie wydaje, i mam nadzieje ze to jest przyczyna, i powiedzcie mi jeszcze jaki powinien byc wymiar odleglosci miedzy kolem a lewym amortyzatorem

 

pzdr kondon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

caly sezon na nim przelatalem i nie ma problemu w czsie jazdy (prosto jedzie jak jade z pasazerem ),natomisat oski nie wkrecalem "na chama" do konca bo trze mi delikatnie o zacisk jak juz wspomnielam, a jezeli chodzi o "podkladki-dystanse" to z prawej strony jest taka duza oryginalna natomoast z lewej taka troche niekompletna mi sie wydaje, i mam nadzieje ze to jest przyczyna, i powiedzcie mi jeszcze jaki powinien byc wymiar odleglosci miedzy kolem a lewym amortyzatorem

 

pzdr kondon

 

 

 

powinien być taki sam z obu stron.... nie bardzo pamiętam, ale jak zdejmowałem koło z przodu przy ponownym montażu oś ładnie wpasowała sie na swoje miejsce i nie bardzo widzę jak mozna by ją zamontować nie wkręcając jej do końca... koło obracało się swobodnie nawet przy wkręceniu ...jak piszesz "na chama"

 

 

chyba musisz znaleźć bandziora gdzieś w pobliżu i zerknąć jak idą podkładki dystansowe...może fackstycznie coś ktoś pomylił :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam moze ktos z was ma do sprzedania gmole do b12 k02 chetnie odkupie za rozsadne pieniadze i jeszcze pytanko jak tego potwora postawic na stopke centralna bo ostatnio az mnie poty zalały tak sie zmenczyłem i nie dałem rady

Tak się ZMENCZYŁEŚ? Hehehe

Ja swoje z laciach wrzucę na centralkę.

Sęk w tym, że lewą ręką łapiesz kierownicę, prawą uchwyt pasażera, prawą stopą naciskasz na stopkę CAŁYM ciężarem ciała. Żeby być pewnym, że STOISZ CAŁYM CIĘŻAREM CIAŁA, lewą stopę podnieś z ziemi. Gdy już cały ciężar przeniesiesz na tę prawicę, poderwij do góry dupkę motocykla za uchwyt pasażera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko- szukam moto dla siebie, przebieram i wybieram, ostatnio moje oczy spoczęły na Bandicie S 600 z 2003 roku... Pytanie mam takie: czy to odpowiedni motocykl dla dziewczyny? Dodam, że już "trochę" jeździłam, aczkolwiek od 3 lat nie miałam żadnego jednoślada nie wliczając roweru;)

jak najbardziej odpowiedni, bynajmniej ja jestem bardzo zadowolona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko- szukam moto dla siebie, przebieram i wybieram, ostatnio moje oczy spoczęły na Bandicie S 600

 

 

Haha, i co mamy Ci odpowiedzieć? Nie ma nic lepszego niż bandzior :notworthy: , posadź szanowne cztery litery na Nim i masz dwa pewniki. Radość i żal. Radość z jazdy i banan na twarzy oraz żal, że musisz zleźć z brzydala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze proste i glopie pytanie zadam, ale z ktorej strony powinny byc swiatla mijania w w B12 S K4, bo przegladalem schematy elektryczne no i swiatla mijania sa z prawej strony a ja mam z lewej i teraz mam zagadke juz calkiem :banghead:

 

a droga sprawa to odpalilem wczoraj machine zeby pochodzila sobie troche, zrobilem kilka koloeczek po osiedlu i nagle mi zgasl pod garazem, najpierw myslalem ze to bezpieczniki bo byl taki delikatny "trzask" jaki wydaje spalony bezpiecznik ale bezpieczniki sa ok, prad jest tylko nie kreci wogole tak jak by nie bylo sprzeglo wcisniete i mam pytanie czy jest jeszce jakis czujnik polozenia kalmki sprzegla oprocz tego co w klamce ? czy ktos moze ma inny pomysl co powinienem sprawdzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze proste i glopie pytanie zadam, ale z ktorej strony powinny byc swiatla mijania w w B12 S K4, bo przegladalem schematy elektryczne no i swiatla mijania sa z prawej strony a ja mam z lewej i teraz mam zagadke juz calkiem :banghead:

 

a droga sprawa to odpalilem wczoraj machine zeby pochodzila sobie troche, zrobilem kilka koloeczek po osiedlu i nagle mi zgasl pod garazem, najpierw myslalem ze to bezpieczniki bo byl taki delikatny "trzask" jaki wydaje spalony bezpiecznik ale bezpieczniki sa ok, prad jest tylko nie kreci wogole tak jak by nie bylo sprzeglo wcisniete i mam pytanie czy jest jeszce jakis czujnik polozenia kalmki sprzegla oprocz tego co w klamce ? czy ktos moze ma inny pomysl co powinienem sprawdzic?

 

Sprawdz czujnik w bocznej stopce, kiedyś miałem podobnie nie kręcił, chyba było zwarcie

Edytowane przez modem

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...