Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na 11tys. obrotów zaczyna się czerwona skala, czyli zadziałało odcięcie zapłonu chroniące silnik przed przekręceniem.

 

Jak Wam się widzi B12 z wydechem Gixxera?

http://www.jorgepena.com/Motorcycles.htm

Edytowane przez Vatzeque
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nieco powyzej (ok 11.5) odcina zapłon. Ciekawie wygląda ten bandit ale ta oryginalna poszcza od GixxeRa podobno cholernie cięzka jest. Ciekawe jak brzmi :icon_question:

Edytowane przez bandita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksenonki sam sobie założysz, to nie jest trudne.

 

Koledzy biegnijcie do kiosków po nowy ŚM, dużo miejsca poświęcili naszym silniczkom, jest artykuł o całej rodzinie olejaków :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam

Januszm

 

 

Niektórych nie stać na to żeby wydawać dyche na gazete- np mnie :biggrin: Więc jakbyś zamieścił jakiś skanik to bym sie nie obraził :biggrin:

Romet Kadet -> Wsk 125 -> Bandit 600 -> Intruder 1400 -> Dr 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam prośbę.

 

W najbliższym czasie wybieram się obejrzeć tego bandita

 

http://www.allegro.pl/item363670091_suzuki...1200_2004r.html

 

Czy ktoś można zna ten sprzęt lub wie coś o jego przeszłości? A może ktoś mieszka obok Ozorkowa (blisko Łodzi) i mógłby na szybko rzucić okiem? Mam do gościa sporo drogi i wolę nie jechać po raz kolejny po padakę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórych nie stać na to żeby wydawać dyche na gazete- np mnie :biggrin: Więc jakbyś zamieścił jakiś skanik to bym sie nie obraził :bigrazz:

 

Niestety nie mogę zeskanować, ponieważ .... (to moja słodka tajemnica :wink: )

 

Pozdrawiam

Januszm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Koledzy biegnijcie do kiosków po nowy ŚM, dużo miejsca poświęcili naszym silniczkom, jest artykuł o całej rodzinie olejaków :)

 

 

 

 

He,he, za tydzien przyjezdza tu moj kolo remontowac mi chate i ma wszystkie swieze, polskie czasopisma o motocyklach przytargac. Fajnie sie zlozylo, ze akurat o Banicie pisza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He,he, za tydzien przyjezdza tu moj kolo remontowac mi chate i ma wszystkie swieze, polskie czasopisma o motocyklach przytargac. Fajnie sie zlozylo, ze akurat o Banicie pisza ;)

 

 

Masz skaner? :buttrock:

Romet Kadet -> Wsk 125 -> Bandit 600 -> Intruder 1400 -> Dr 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna może ten sprzęt lub widzi coś niepokojącego na zdjęciach?

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M706747

 

czy osłony gażników nie powinny być w kolorze czarnym? Na zdjęciach są w kolorze motocykla (granatowe)

Edytowane przez krzyk66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mama taki sam kolor motocykla i osłony są czarne. Może pomalował razem z pługiem bo czarne osłony mu się nie podobały

Edytowane przez modem

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna może ten sprzęt lub widzi coś niepokojącego na zdjęciach?

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M706747

 

czy osłony gażników nie powinny być w kolorze czarnym? Na zdjęciach są w kolorze motocykla (granatowe)

 

 

maszyna ladnie sie prezentuje,ale moze niech przesle ci jakies "aktualne zdjecia" a nie z przed 3 lat :icon_razz:

 

chyba ze nie ma ustawionej daty w aparacie

Edytowane przez kondorio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !

 

Wróciłem w piątek w z Grecji .... nawinąłem 4700 km w 7 dni ... bandzior okazał się zupełnie bezawaryjny.

Od piątku mam dla niego totalny mega szacun.

Mógł się zepsuć w wielu sytuacjach... np. na rozpierniczonych Rumuńskich i Bułgarskich drogach ... mógł nie odpalić na promie z Grecji do Włoszech ... ITD, ITD, ITD, ITD, ITD, ITD !!!!!!!!!!

 

Bandziorno ... dziękuję !!! :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...