Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

siemankoo

 

mam pytanko czy wiedza moze szanowni koledzy czy a jesli tak to gdzie w wawie mozna dostac od reki niedrogo ( po cenach allegro lub sklepikow internetowych) klamke do przedniego hamulca do b6 96 rok?

w serwisie suzuki w p-nie kosztuje 107 pln :/

jesli takiej opcji nie ma to bylbym wdzieczny za podanie jakiegos namiaru na najlepsza opcje poprzez wysylke

pozdrawiam

 

 

allegro raz(troche droga) i chyba rocznik nie pasi:

http://moto.allegro.pl/item354962712_dzwig..._dl_sv_gsx.html

 

allegro dwa:

http://moto.allegro.pl/item358944335_dzwig...xf_gsxr_vx.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko czym najlepiej zamasować lekkie ryski na dekielku silnika tym pod zeberkami. Bo ostatnio mi skucha się przydarzyła :banghead: i tu przestroga dla Was :crossy: , po wycieczce z kolegami stajemy na parkingu, boczna stopka wystawiona moto lekko na boczek i tu szok jebudu moto leży na boku :D , podnoszę moto chwila zastanowienia :rolleyes: i mamy przyczynę, wykręciła :icon_idea: się śruba mocująca boczna stopkę :banghead: , potem problem bo bez stopki nie pojadę bo czujnik działa rozkręciłem podnóżek pasażera i wziołem z niego śrubkę zamocowałem stopkę i dojechałem do domu. Po oględzinach ocena szkód i tak, lekko dekielek porysowany i wygięta dźwignia sprzęgła :banghead: wrrrr, no i brak tej śruby dobrze że i nie stopki :D . Miałem problem z śrubą bo bardzo specyficzna, ale kolega swoją tokarka robi cuda więc pokombinował i zrobił mi śrubę z kontra :biggrin: teraz już się nie powinno samo wykręcić koszt dwa piwka wspólnie wypite :flesje: więc generalnie żaden hehehe, dźwignie sprzęgła nie prostuje bo pęknie na bank, nowa jakieś 30zł przeżyje hehehe tylko to zarysowanie na dekielku hmmm czym by to zamalować jakies porady. Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pytanie do Rebela i Klaudiusza: podzielcie sie wrażeniami jak Wasze nowe owiewki sie sprawują w praktyce? Głównie chodzi mi o to czy chociaż trochę lepiej chronią nogi od wiatru, bo przecież wygląd to nie wszystko :D . A i ciekawe ile Was kosztowała cała "impreza"? (i pracy i kaski)

 

A co do oceny wyglądu to moim zdaniem są całkiem spoko z lekkim wskazaniem na trochę "pełniejszą" wersję Rebela. Ale brawo chłopaki za nowatorskie podejście :icon_idea: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Rebela i Klaudiusza: podzielcie sie wrażeniami jak Wasze nowe owiewki sie sprawują w praktyce? Głównie chodzi mi o to czy chociaż trochę lepiej chronią nogi od wiatru, bo przecież wygląd to nie wszystko :banghead: . A i ciekawe ile Was kosztowała cała "impreza"? (i pracy i kaski)

 

A co do oceny wyglądu to moim zdaniem są całkiem spoko z lekkim wskazaniem na trochę "pełniejszą" wersję Rebela. Ale brawo chłopaki za nowatorskie podejście :banghead: .

Jakiejś wielkiej różnicy nie zauważyłem, no ale troszke mniej wieje w nogi i mniej wody leci na Buty w czasie deszczu :D Zestaw takich owiewek to coś koło 1000 PLN, w cene wliczone jest malowanie, mocowania, śrubki, podkładki, spinki i Instrukcja :rolleyes: Czas montażu około 20 minut :icon_idea:

 

Mi też sie bardziej podoba Rebela osłona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to rzeczywiscie sa sakwy i rzeczywiscie roznica. Myslalem o zakupie Bandit'a 1250 GT http://www.suzuki-gb.co.uk/bike/bandit1250gt/k8/ z kuframi i nawigacja w komplecie, ale za szerokie toto do jazdy w korkach. Jesli zas chodzi o wydech http://www.blueflameperformance.com/bike/e...ke=2&dsc=SUZUKI to mysle ze nabede go na E-bay'u. Pozdrawiam,hej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

hejj, dzieki za wykazanie checi pomocy :smile:

 

 

ta opcja ze sremu raczej najlepsza na allegro , tylko ze jeszcze plus 12 przesylka , chociaz widzialem ze w sklepiku reklamowanym przez to forum bylo cos nawet za 28 pln tylko nie wiem jak z przesylka .

 

Dostalem namiary na larssona z wawy na polczynskiej, dzis dzwonilem i maja jeszcze 5 sztuk na stanie, cena 30 pln z jakimis tam groszami, jutro mam sie zamiar wybrac, mam nadzieje ze sie wyrobie do 18-ej i na weekend bede juz smigal bez obaw ze w kogos wjade jak sie rozpedze za ostro :biggrin:

 

 

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to rzeczywiscie sa sakwy i rzeczywiscie roznica. Myslalem o zakupie Bandit'a 1250 GT http://www.suzuki-gb.co.uk/bike/bandit1250gt/k8/ z kuframi i nawigacja w komplecie, ale za szerokie toto do jazdy w korkach. Jesli zas chodzi o wydech http://www.blueflameperformance.com/bike/e...ke=2&dsc=SUZUKI to mysle ze nabede go na E-bay'u. Pozdrawiam,hej!

Nie zastanawiaj sie tylko kupuj, boczne kufry przydadzą sie w dalsze podróże a na miasto je zdemontujesz, centralny starczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w swoim B6 kufry boczne Kappy i są zaje&& - do normalnej jazdy sciagasz i nie przeszkadzaja w korkach. Stelaz nawet jest praktyczny-pasazer ma sie za co trzymac i lepiej stawiac moto na centralną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZESC. Nie mam siły przeczytać wszystkich stron tego świetnego postu. Wita Was Jedynkarz na gsf 600 s. (...)

Siema Jedynkarz!

 

(...) dźwignie sprzęgła nie prostuje bo pęknie na bank (...)

Otóż z prostowaniem aluminium jest tak: trzeba podgrzać (np. palnikiem), ale z czuciem, bo jak przesadzisz to popłynie i nawet nie zobaczysz kiedy bo nie nagrzewa sie do czerwoności itp.

Ja prostowałem kiedyś nóżkę hamulca - wkręciłem w imadło i grzałem palnikiem. Błąd - imadło odbiera dużo ciepła i nie nagrzało się wystarczająco. Prostowałem i jak zaczęły pokazywać się pęknięcia to odpuściłem i nie był wyprostowany do końca.

Następnym razem położyłem na cegiełkach (nie odbierają ciepła) i ogrzałem odpowiednio nóżkę - wyprostowałem bez problemu i nawet nic nie widać... Rozgrzane aluminium jest całkiem plastyczne i przyjazne przy takich zabiegach. Ale ostrzegam - Ostrożnie! Jak zaczną wychodzić pęknięcia należy odpuścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze dodam od siebie 2 grosze :biggrin: . Jak będziesz mocno kręcił to uważaj na metalową podkładkę (ta z zagięciem pod ramę), bo ja jak sam kręciłem z jednej strony dość silnie to mi się udało ją "wyprostować". Generalnie wskazówka jest taka, żeby uważać i jeśli się da to poproś kogoś o pomoc i przytrzymanie przeciwległej nakrętki (z drugiej strony koła) - to bardzo ułatwia sprawę. I jeszcze warto uregulować naciąg łańcucha z tobą siedzącym na moto.

 

PS

Instrukcja obsługi Suzuki Bandit 600S 2004r: http://rapidshare.com/files/111449890/Inst..._-_GSF600K4.pdf.

Aha - tylko prośba do forumowiczów nie dystrybuujcie tego za szeroko bo to jednak chronione prawami autorskimi. Do użytku własnego ściągajcie - ja po kilku latach używania mojego Bandita dowiedziałem się kilku ciekawych i nowych rzeczy po przeczytaniu :smile: .

 

 

Dzieki kurde od długiego czasu tego suzkalem i znalesc nie mglem wielkie dzieki :crossy:

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a co powiecie na taką delikatną wizualną zmiane jak "złote" elementy na silniku i nie tylko. Foty tutaj: http://www.bikepics.com/members/kornol/97gsf1200/

Nie wiem czy jest taki 2 bandzior ja ten :D

 

i jak ?

Tak patrzę na te foty... na zdjęciach jest to bardziej kolor sraczkowaty, może w realu jest to czekoladowy :D

Generalnie nie pokusiłbym się o takie coś jak kolo na bikepics.com. Każda część w innym kolorze :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to wyglada jak jedna wielka KUPA kolorow gdzie dzieci dobrały się z farbkami i pomalowały go...

 

dla mnie kompletna kaszana i moze dobrze ze nie ma drugiego takiego bo strasznie to wyglada ;|

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...