Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Być moze 15W50 będzie lepszy dla kogoś kto jeździ w wyzszych temperaturach bądz bardziej grzeje silnik. Ja jeżdze turystycznie wiec mysle ze 10W40 bedzie w porządku. Jeśli chodzi o dekiel to wystrzegał bym się jakiegoś ściągnetego z motocykla po ślizgu na ten dekiel - może być skrzywiony i nie będzie szczelny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm dzieki z tym dekielkiem calkiem przystepna cena:)

 

ja na ebay-u znalazlem za 1 euro :icon_rolleyes:

i zastanawiam sie czy gobrac skoro tutaj mamm taki tani ;)

 

a wyglada na nienaruszony co sadzisz o tym?

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym olejem to pie..., instrukcja mówi 10w40, to już mój trzeci motocykl z chłodzeniem olejowym, każdy jeździł na Mobil 4T 10W40 i było ok, każdy również w instrukcji miał podany taki olej. Co lepsze niektórzy wlewają do Banditów 5W40 i również chwalą. Mineralny olej można wlewać gdy silnik jest mocno zużyty i pobiera olej.

 

Dziś wyprowadziłem swoją maszynę, po dwumiesięcznej przerwie doznania z jazdy są nieziemskie :bigrazz:

 

Mam pytanie jakie tankbagi używacie?

Mój z Retbika na magnesy na Bandicie zaczyna fruwać powyżej 100 km/h, coś mu aerodynamika Bandita nie pasuje :P Na Kawie to powyżej 200 km/h spokojnie sobie siedzi :biggrin:

 

Pozdrawiam

Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I od razu pytanko: przy prędkościach do 60-70km jak puszczę kierownicę moto wali się lekko raz na lewo raz na prawo, powyżej tej prędkości po puszczeniu kierownicy idzie prosto, co to?

 

Don't drink and drive :P

Mam pytanie jakie tankbagi używacie?

Mój z Retbika na magnesy na Bandicie zaczyna fruwać powyżej 100 km/h, coś mu aerodynamika Bandita nie pasuje Na Kawie to powyżej 200 km/h spokojnie sobie siedzi

Kupiłem tankbaga z Alledrogo. Taki 3-częściowy. Zajefajny z super mocnymi magnesami i taką przepaską pod zbiornikiem dla dokładnego spięcia. Zazwyczaj jeżdżę z dwoma częściami bo cały komplet widoki zasłania :bigrazz: niezły komin się robi.

Pozdro Bandziory.... MarcinkowiSF tez jeszcze pozdro :biggrin:

 

Pees. Motek juz prawie złożony. Tylko nie wyskakiwać mi tutaj, że prawie robi wielką różnice :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I od razu pytanko: przy prędkościach do 60-70km jak puszczę kierownicę moto wali się lekko raz na lewo raz na prawo, powyżej tej prędkości po puszczeniu kierownicy idzie prosto, co to?

 

 

To zycie zycie ! Hehe , ale powarznie to nic ci nie pozostaje. jak puszczac kierownice przy wyzszych predkosciach.

Bandit jest wysoki, wysoko siedzisz i nic juz na to nie poradzisz, ja niestety spadlem ze zbiornika przy 60 ( bolesne) i wlasnie dlatego ze wolno jechalem. Jak jest 80 to gra gitara...

 

Tak wogole to fajny material na streeta piekielnie mocny ( z ta koncowka powinien miec ze 118 KM ) i nie zakatowany posluzy, posluzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zycie zycie ! Hehe , ale powarznie to nic ci nie pozostaje. jak puszczac kierownice przy wyzszych predkosciach.

Bandit jest wysoki, wysoko siedzisz i nic juz na to nie poradzisz, ja niestety spadlem ze zbiornika przy 60 ( bolesne) i wlasnie dlatego ze wolno jechalem. Jak jest 80 to gra gitara...

 

 

kolega również spadł z baku na dużym bandicie przez to wężykowanie, mówił że to normalne w 1200, ale w B6 tego nie maiłem i tym się martwię. To co Panie Angliku tak ma być i koniec?

A jak jest w innych bandziorach? może koledzy z B12 się wypowiedzą.

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jakie tankbagi używacie?

Mój z Retbika na magnesy na Bandicie zaczyna fruwać powyżej 100 km/h, coś mu aerodynamika Bandita nie pasuje :lalag: Na Kawie to powyżej 200 km/h spokojnie sobie siedzi ;)

 

Pozdrawiam

Janusz

Ja mam Oxforda, tego tańszego i sprawuje sie super, no i jest ogromniasty :P

http://sklep.scigacz.pl/tankbag-oxford-exp...ime-p-2779.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Myślę, że pomogę z tym dekielkiem jesli dam linka do tego małego dekielka oryginał nie porysowany za 80 zł na otomoto :lalag:

Nie widziałem nigdzie tańszego :] http://otomoto.pl/suzuki-gsx600-750f-silni...zet-P62333.html

 

Niech Cię ręka boska broni, żeby cokolwiek u mielocha kupować!!!

Nigdy nie dawaj mu zarobić.

(Możesz do niego najwyżej pojechać jak chcesz zobaczyć jaka jest różnica między motocyklistą a kapitalistą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega również spadł z baku na dużym bandicie przez to wężykowanie, mówił że to normalne w 1200, ale w B6 tego nie maiłem i tym się martwię. To co Panie Angliku tak ma być i koniec?

A jak jest w innych bandziorach? może koledzy z B12 się wypowiedzą.

Modem :) ja mam bandziora z 02r 12 200 przebieg , stan ideał od I właściciela , pełen serwis we Frankfurcie nad Menem. 1000% motocykl nie bity , bez najmniejszej skazy i uwierz mi , puszczam kierownicę przy każdej prędkośći czy to 60 - 70 czy 150 i moja B12 idzie jak po sznurku bez jakichkolwiek gibnięć na lewo czy prawo . Jeśli mi ktoś nie wierzy zapraszam do siebie , niech sam zweryfikuje ! . Więc jakiś defekcik musi być. :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puszczam kierownicę przy każdej prędkośći czy to 60 - 70 czy 150 i moja B12 idzie jak po sznurku bez jakichkolwiek gibnięć na lewo czy prawo . Jeśli mi ktoś nie wierzy zapraszam do siebie , niech sam zweryfikuje ! . Więc jakiś defekcik musi być. :banghead:

Nawet nie ma się co spierać. Motocykl nie może wężykować i nie mozna powiedzieć, że "on tak ma". Jest jakiś defekt i trzeba to naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy do Bandita jest "Ekspress Grimac na kawe typu POD, nowy" w linku powyżej :] Zawsze można sobie kawke strzelić :smile:

Pozdrawiam kolegę :biggrin:

 

Co do wcześniejszych postów, to odnośnie do Mielocha to nie wiem o co chodzi bo nic nigdy nie kupowałem ani nie miałem kontaktu, linka podałem bo to poprostu najtańszy cały dekiel jaki znalazłem. Tym bardziej, że jednej ryski na nim nie widać.

A co do "wężykowania" to nigdy mi sie nie zdarzało w B6, a czasami puszczam kierkę gdy wolno jadę i jedzie prosto. Zaznaczam, że nie jadę w koleinie :biggrin:

Edytowane przez gustafinski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak....jeśli nie możesz podnieść ciśnienia emocjami na moto to pijesz kawkę. Zapraszam do zakupu :)

 

Ludzie, piszcie tu wszyscy jakie ekspresy do kawy macie !!

 

Potem poprosimy moda o przyklejenie tematu ;)

 

PS. Miałem jeszcze komin Scorpion do GSF 1200 97-00 ale już poszedł....

No ale sic! koniec tematu ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...