Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam owalny Leo Vinca, Rebel tyż, ludzie uciekają ................ jak zdążą, samochody uciekają, DB killer wyjęty i niesamowicie daje a przy redukcjach i zwalnianiu pięknie strzela biggrin.gif

Twój też strzela?? :smile:

Napierniczają jak sie masz :flesje: Przejazdowi przez tunel towarzyszą salwy z tłumika ;)

 

Co do kształtu. Owalny lepiej się prezentuje, jest smuklejszy i dźwięk z niego wydobywa się lepszy (czyt. basowy) :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pierdzisz w okrągłą rurke to jest inny dzwięk niz jak pierdisz owala. Sprawdzone na takiej tubie do pierdzenia, wiec chyba jednak to ma znacznie.

 

pzdr

No jeśli chodzi o pierdzenie to może ma ale Mycior to nie ten Dział i Temat :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz mialem zamowic tego o KLIK ale potem doczytalem, ze te za 120 funi maja db killera na stale i wyciagnac go mozna tylko rozwiercajac go... A tlumik z wyjmowanym i wsadzanym db killerem to juz 145 plus przesylka wiec juz zadna mi okazja. Bede szukal na ebayu moze akurat cos do bandita znajde niedrogo. a jak nie to moze za tydzien na bazarze cos wyrwe...

 

pozyjemy zobaczymy :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J abym na Twoim miejscu Truemaker zainwestował w coś, co faktycznie może poprawić wrażenia z jazdy/bezpieczeństwo/prowadzenie motocykla.

Nie obraź się bo na pewno Twój Bandzior jest Ok ale to jakbyś się upierał na brukowanie podwórka kiedy dach w domu przecieka.

 

Nie lepiej jakiś oplot? Amorek z regulacją? Progresywne sprężyny? Chociażby akcesoryjne siedzenie ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że się nie obrażę :icon_eek:

 

Ale kurde zazdrość mnie bierze jak slyszę te piękne brzmienia :(

I nie ukrywam sam bym tak chciał. Postaram się to zrobić jakimś niewielkim kosztem.

Znalazlem taki tłumiczek i mysle ze w okolo 300zl sie zmieszcze, o ile ktoś się nie uprze na licytacje. Przesyłke z Anglii mam za darmo.

 

Bandita nie zamierzam szybko sprzedać, więc następne przeróbki będą prowadziły w stronę właśnie lepszego prowadzenia i ergonomii :biggrin: ale szyby akcesoryjnej nie wsadze ni huhu :P

 

P.S. regulowane sprezynki to ja juz mam :P

 

Aha i na angielskim ebayu znalazlem gmole do 650. W Polsce kosztuja 450zl a tam za jakies 250-300 czarne lubw chromie. Tak dla informacji :)

Edytowane przez Truemaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Bandziorowcy

temat nie codzinny jak chodzi o B-12 , czy ktokolwiek z Was próbował kiedyś lub może mu sie udało zrobić klatkę do Bandziora który będzie używany do stuntu, chciałbym uzyskać parę wskazówek jak ją zrobić żeby maxymalnie zabezpieczyć sprzęta przed jakimikolwiek usterkami spowodowanymi upadkiem.

Z góry dzieki za odp. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszyskich od wczoraj jestem posiadaczem Bandziora 600S z 2001 :flesje:

Mam do was pytanie. Moto kupione w w anglii gdzie obocenie jestem posiada licznik z tarcza w KMH a pokazuje MPH. Poprzedni wlasciciel powiedzial mi ze on zminil na MPH tylko nie pamieta jak (HMMM....???) Czy wiecie moze jak z powrotem na KMH. Planuje wyslac bandziora do polski w krotce i chcialbym zeby byl juz przygotowany

Dzieki za pomoc i pozdrawiam wszyskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...