Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie -prośbę do właścicieli bandziorów.Od dwóch miesięcy mój wujaszek szuka osłonę na zegary do swojego bandita (piękna-czarna sztuka :) ), szukaliśmy po allegro, dizmarach i ciągle nic.

Gdyby ktoś z Was wiedział coś o namiarach na takie części bardzo proszę o wiadomość :)

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj totalnie zazimowałem. Zalałem do pelna, zmieniłem olej, wymyłem do czysta, odkręciłem złamaną klamkę po niedawno opisywanej śmiesznej glebie na skrzyżowaniu, założyłem świeżo polakierowane obciążniki kiery, wymieniłem klocuszki hamulcowe iiiiii 100 innych rzeczy o których nie chce mi sie pisać. MAM DO SPRZEDANIA GMOLE do Bandziora 1200, za 220 zł, czyli 30 zł mniej. Nówki, stwierdziłem ze nie bede wiercił w pługu, a Crashe już mam to sobie odpuszcze te gmole. Zainteresowani proszę na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dawno nie bylo mnie na forum i nie miałem okazji pochwalić się miom bandziorkiem, ale co się odwlecze... :banghead:

 

http://www.bikepics.com/members/gregr/03bandit600s/

 

 

Musimy sie spiknac. polatac na bandziorkach po wrocku :bigrazz:

Edytowane przez Truemaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dawno nie bylo mnie na forum i nie miałem okazji pochwalić się miom bandziorkiem, ale co się odwlecze... :banghead:

 

http://www.bikepics.com/members/gregr/03bandit600s/

Gratulacje!!!! :crossy:

 

Jak tam Bandziory jeździcie jeszcze?

W Tarnowie pogoda w miarę + 4-7 stopni więc latam póki mogę :)

A dziś ( w zasadzie wczoraj) poszło sprzęgło w aucie więc śnieg na razie nie wskazany :D

No oczywiście że latamy, przynajmniej ja .............. Rebel już nie bo sie boi :crossy: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej. Nie mogę doczekać się wiosny, bo moto już 'zazimowane'.

 

 

Ja nie zimuje. Mamy juz prawie polowe grudniaa a jezdzic sie da, wiec jak np na gwiazdke spadnie snieg i bedzie sie trzymal powiedzmy do lutego to tylko miesiac nie bede mogl jezdzic. Poza tym nawt jak sa jakies przeblyski ciepla i asfalt suchy to mozna posmigac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PYTANIE DO KLAUDIUSZA

 

Klaudiusz,

właśnie wpłaciłem zaliczkę do salonu na GSR600 i nie mogę nigdzie w necie znaleźć pługa do niego. Przez zimę chciałbym fajnie odpicować motorek.

Na stronie motolook.pl też nic takiego nie znalazłem. Nie ma szans czegoś takiego u Ciebie dostać?

 

pzdr

Metiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...