Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się czy trochę nie obniżyć swojego Bandita. Na asfalcie jest ok, ale jak mam cofnąć przez jakąś dziurę, czy krawężnik to mam problem, nie wspominając o mojej żonie.

Przeglądam forum i internet i według tego co znalazłem 600 i 1200 nie różnią się tylnym zawieszeniem, jednak "dog bones" dostępne na rynku opisane są jako pasujące do bandit 600 i 650. Ostatnio często kupowałem coś co nie pasowało do samochodu, pralki czy innego sprzętu więc wolę się upewnić. Czy te elementy będą pasować do GSF 1200 z 2003?

http://allegro.pl/obnizenie-zawieszenia-gsx-650-f-gsf-650-bandit-i3181193205.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, mam Suzuki Bandit S 600 z roku 2002. Mam pytanie czy da rade coś zrobic zeby obniżyc troszkę motocykl,bo mam 176 cm wzrostu i ciężko do ziemi sięgnąc. Co można zrobic?? Da redę jakoś obniżyc tylny amortyzator, albo może da coś się zrobic z samą kanapą?? Wykroic gąbkę?? Pytanie czy robił ktoś może coś podobnego?? Może ktoś pomoże??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam, dość niedawno wymieniłem małego Bandziora na dużego w wersji S. Pierwsze wrażenia z jazdy niesamowite, a już po pierwszych metrach czułem go tak jak poprzedniego :). Ale jedna przypadłość dość często opisywana dała mi się we znaki gdy to przez niedoświetlony zakręt podskoczyła mi adrenalina :) Więc moje pytanie dotyczy świateł i ewentualnego montażu xenon np. http://allegro.pl/komplet-xenon-super-small-h1-h4-h7-h9-h11-hb3-hb4-i3374972649.html, jest jakaś trudność w montażu, coś trzeba przerabiać? Głownie byłbym wdzięczny osobom, które już ingerowały w układ oświetleniowy za udzielenie cennych wskazówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Tak ale trzeba sprawdzić czy gaźniki są szczelne. Jeśli nie masz lewego powietrza to musisz wyregulować od nowa wszystkie cztery. Najważniejsze żeby regulować tak aby przepustnica była możliwie mało otwarta. Osobiście ustaliłem, że w starych zmordowanych gaźnikach optymalnie jest zacząc od 2,5 obrotu albo więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

ma ktoś dobry schemat silnika do suzuki bandit 1200 1998r ? mam 3 serwisówki ale schematy kiepawe



witam, dość niedawno wymieniłem małego Bandziora na dużego w wersji S. Pierwsze wrażenia z jazdy niesamowite, a już po pierwszych metrach czułem go tak jak poprzedniego :). Ale jedna przypadłość dość często opisywana dała mi się we znaki gdy to przez niedoświetlony zakręt podskoczyła mi adrenalina :) Więc moje pytanie dotyczy świateł i ewentualnego montażu xenon np. http://allegro.pl/komplet-xenon-super-small-h1-h4-h7-h9-h11-hb3-hb4-i3374972649.html, jest jakaś trudność w montażu, coś trzeba przerabiać? Głownie byłbym wdzięczny osobom, które już ingerowały w układ oświetleniowy za udzielenie cennych wskazówek.

osobiście mam coś takiego po przejściu z owiewek i naprawdę jest różnica http://allegro.pl/lampa-podwojna-h4-metal-chrom-street-110mm-srebrna-i4369412321.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

 

czy lampa i mocowania na lagi w bandicie 1200 95-00 są takie same jak w 600 w tych latach?

 

Poszukuje lampy z mocowaniami i niewiele tego jest na rynku nie wspominając o horendalnych cenach. Nie wiem właśnie czy szukać tez od 1200 czy tam już lagi sa szersze i mają większy rozstaw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję do swojego bandziora jakiejś osłony anty-glebowej.

Chodzi mi o to żeby zminimalizować uszkodzenia w razie potencjalnego szlifa. Chciałbym wiedzieć co sprawdzi się lepiej gomole czy crash pady. Z tego co widziałem na Alledrogo padacze I gomole do bandita są w podobnych cenach za komplet.

Mój Bandyta to roczek 2006, niemal wszystkim poza silnikiem I osprzętem przypomina wersję 1250 z 2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoim Bandicie mam crash pady, ale to raczej z konieczności, gdyż nowych gmoli do mojego gruchota nie idzie dostać a i używki pojawiają się dość rzadko.

Na szczęście jeszcze z nich nie korzystałem, ale podobno lepiej sprawuje się w czasie gleby kawał rury (gmol). Za to crashe są bardziej subtelne i nie rzucają się tak w oczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...