Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W 1976 r. byliśmy niemal potęgą motocyklową z ok. 2 mln jednośladów na drogach. W 1980 r. na 5,5 mln zarejestrowanych w Polsce pojazdów silnikowych było ok. 1,5 mln motocykli (samochodów osobowych było w tym czasie niespełna 2,5 mln). Od roku 2000 liczba motocykli w Polsce zaczyna systematycznie wzrastać. Z tego co wyczytałem obecnie mamy ich ok. 900 tys. Liczba samochodów osobowych zarejestrowanych na koniec 2005 wyniosła 12 mln sztuk. srednio proporcja wynosi :) 1:14 i wydaje mi się że wyglada to realnie :biggrin:

Edytowane przez joga82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie ten POWER który daje B12......nawet nie wiesz kiedy palisz gume :crossy: :)

 

Ja nie jezdze B12 a B6,5 :clap: a poza tym mowilem, ze na postoju przy ssaniu tez to czuje czyli to jest palace sie sprzeglo, a ze troche mi go szkoda to zastanawialem sie czy go nie podciagnac lekko.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jaka jest roznica miedzy olejejem motul 5000 a motul 5100???oprocz ceny oczywiscie.tzn czy ktos widzi roznice.bo skoro nie widac roznicy to po co przeplacac:):icon_idea:

 

a pochwale sie zwoim bandyta

 

http://www.wrzuta.pl/obraz/iq7EFqKiGC/gallery-35606590

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ropcik: jak się sprawuje ten tłumiczek microna? jakie ma brzmienie?

Od kilku dni się zastanawiam nad takim, bo bardzo mnie kusi trochę poterroryzować sąsiadów.

Czym Ci zalezli za skore? :icon_mrgreen:

 

Ja nie zakladalem glosnego wydechu m.in. dlatego, ze czesto zdarza(lo) mi sie wracac do domu pozna noca, a nie chcialem stawiac calego osiedla na nogi. :wink:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ropcik: jak się sprawuje ten tłumiczek microna? jakie ma brzmienie?

Od kilku dni się zastanawiam nad takim, bo bardzo mnie kusi trochę poterroryzować sąsiadów.

 

 

 

powiem ci ze jestem bardzo zadowolony z niego. dzwiek jest jest wysrany poprostu:)bardzo dobry bass a przy z schodzeniu z obrotow strasznie bulgocze:):)przy 9tys obtorow juz jest strasznie glosno.zreszta jak bede w domu to nagram dzwiek jesli chcesz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jezdze B12 a B6,5 :bigrazz: a poza tym mowilem, ze na postoju przy ssaniu tez to czuje czyli to jest palace sie sprzeglo, a ze troche mi go szkoda to zastanawialem sie czy go nie podciagnac lekko.

 

A czy Ty przypadkiem nie wlałeś do silnika oleju samochodowego zamiast specjalnego do motocykli z dodatkami dla mokrego sprzęgła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym Ci zalezli za skore? :wink:

 

Ja nie zakladalem glosnego wydechu m.in. dlatego, ze czesto zdarza(lo) mi sie wracac do domu pozna noca, a nie chcialem stawiac calego osiedla na nogi. :crossy:

 

;) Śmieję się oczywiście. W sumie sąsiedzi mi nie przeszkadzają. Poza tym mieszkam w domu wolnostojącym i nie mam sąsiadów pod samym nosem.

 

powiem ci ze jestem bardzo zadowolony z niego. dzwiek jest jest wysrany poprostu:)bardzo dobry bass a przy z schodzeniu z obrotow strasznie bulgocze:):)przy 9tys obtorow juz jest strasznie glosno.zreszta jak bede w domu to nagram dzwiek jesli chcesz??

 

Chętnie posłucham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiego używacie specyfiku do oczyszczenia kolektorów, aby nadać im ponownie fabryczny wygląd :)

 

Ja robie tak- papier wodny np: 220 a potem pasta polerska, a jak mi się nie chce tak dłubać to jest takie mleczko do chromów w sprzedaży i też daje rade...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie kto kocha bandity:)

 

 

hmm... no to może ja się zgłoszę :crossy: , chociaż ostatnio muszę przyznać, że coś ciągnie mnie w teren np. na Africe Twin :D :lalag:

 

 

jakiego używacie specyfiku do oczyszczenia kolektorów, aby nadać im ponownie fabryczny wygląd :)

 

pasta i dużo, dużo pi******enia :P a po jakimś czasie apjać od nowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...