Skocz do zawartości

Nowa WFM raz jeszcze...


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc na tą wersję sportową,mam wrażenie,że cofnąłem się w czasie.

Wersję miejską i szosową rozumiem,bo taki motocykl mże znalesć nabywców jedynie ze względów użytkowych,nawet nie finansowych (wolałbym za te pieniądze poszukać czegoś używanego i napewno bym znalazł).

Ale sport na czymś podobnym,w dzisiejszych czasach,to raczej mazenie pomysłodawcy.Nie przeczę,że znajdzie się może garstka zapaleńców,ale ilu ich może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktoś kupi to raczwej bedzie startować, tylko czy w ogóle kupi...

Ja sie i tak nie nadaje do zawodów(ze względu na wysokość i mase), ale jakbym się nadawał to chyba też bym nie zainwestował w WFMęke; chociaż z drugiej strony jest to chyba jedyna droga (będąca w zasięgu finansowym) żeby się pościgać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie wyścigi takich maszynek były by bardzo fajne :notworthy:

Motorki o identycznych mocach (może nie porywających) ale jaka by była walka w technice jazdy :notworthy:

Wygrywał by naprawdę ten który jeździ najlepiej a nie tan co ma najlepszy motocykl.

Koszty też nie były by wysokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
musze powiedzieć że mam dosyć dwusówu - dopuki jeździ się solo ok( ale nawet po krótkiej przejażdżce jak pasażer(ka) usiądzie obok to odrazu zbiera mi się na wymioty.

Ha, ha, ha - chyba jednak przesadzasz. Przecież przez cale dziesięciolecia dwusuwy jeździły po różnych drogach ale jakoś te drogi nie były zarzygane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie- tu chyba jest sporo nieporozumienia. Producent WFM przewiduje przystosować te motorki do sportu a nie Sportu. To zupełnie o czym innym mówimy.

sport ta przecież taże działanie na pozionie uprawiania masowego, rekreacyjnego, podstawowego. Od takich maszynek przecież zawsze się zaczyna. A jak już "młody" trochę podrośnie i WFM-ka mu nie wystarczy, to... ale niech najpierw podrośnie i czegoś się nauczy.

A poza tym 12 czy 13 KM przy tak małej wadze to wcale nie jest taki absurd sportowy.

A pamiętacie sportowe rozgrywki "maluchów"? Czy "maluch" to samochód sportowy?

Ale taka kategoria przecież istniała i cieszyła się sporą popularnością. I o to chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...