Skocz do zawartości

co za debil 130km/h przez miasto


piotrek2345
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zmienia to jednak faktu, że wk....irytuje mnie, że wioski w Małopolsce maja po 10km długości tylko dlatego, że ktoś akurat wybudował sobie nieotynkowaną chałupę przy głównej trasie łączącej Polskę ze Słowacją.

 

A jak ja się wk...... jak dostałem foto za 200 pln + 6 pkt. z 12-to kilometrowego odcinka drogi przez pola na której ktoś postawił ograniczenie do 40 km/h ch*j wie po co? I fakt, że każdy pojazd wyprzedzał mnie jadąc z 2x większą prędkością?

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam to uczucie. Moi rodzice mieszkają kawałek za KRK. Jedzie się 10km idealnie prostą drogą przez łąki. Cały ten odcinek to "teren zabudowany". Po drodze jest jeden krzak i za tym krzakiem regularnie stoją smerfy z radarem. Trzeba mieć teleskop, żeby znaleźć tam choć jedno "zabudowanie" ale ich to nie przekonuje. W sumie straciłem tam już 600pln, pomimo iż mój styl jazdy jest mocno emerycki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tasiemiec 'bez sęsu' był od początku.

 

Za krzakami stać nie tyle nie wolno, co prezio Rapacki szef wszystkich szefów policji powiedział, że już stać za krzakami nie będą. Ale jest na to świetny kontrargument smerfa - "panie, stolica sobie, a my sobie, toć oni co miesionc zdanie zmieniajom, a my pożontku szczec musimy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

no może z takiego prostego powodu, że ktoś inny może nagle przestać panować nad sytuacją. A wtedy wiesz... może nawet ni e zdążysz pomyśleć jak wielki błąd popełniłeś.

 

pozdroo

 

wg mnie pełne panowanie nad sytuacją to zupełny brak zaufania do wszystkiego co znajduje się w moim polu widzenia, więc też przewidywanie błedów innych. A poza tym nie po to kupuje sportowy motocykl żeby nim jeździć zgodnie z przepisami. I jestem świadomy tego czym jade i po czym jade i jakie mogą być konsekwencje mojego błędu, ale cóż taką mam pasje i tego nie zmienie. I nie udawajcie takich świętych bo jestem pewien że nie raz złamaliście przepisy jadąc nietylko na motocyklu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie pełne panowanie nad sytuacją to zupełny brak zaufania do wszystkiego co znajduje się w moim polu widzenia, więc też przewidywanie błedów innych. A poza tym nie po to kupuje sportowy motocykl żeby nim jeździć zgodnie z przepisami. I jestem świadomy tego czym jade i po czym jade i jakie mogą być konsekwencje mojego błędu, ale cóż taką mam pasje i tego nie zmienie. I nie udawajcie takich świętych bo jestem pewien że nie raz złamaliście przepisy jadąc nietylko na motocyklu.

 

A ja sądzę że nie jesteś świadomy konsekwencji. Bo gdybyś był, to nie pisałbyś takich pierdół. Pamiętaj, głupota zobowiązuje. Mnie zobowiązała i już wyciągnąłem wnioski.

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierw musieliby każdemu zrobic test wiarygodności licznika,przeważnie zawyżaja.

 

To Ty myślisz, że te fotoradary zrobią Ci zdjęcie licznika? :wink: Fotoradar mierzy prędkość i jak zmierzy 51km/h, to możesz dostać mandat (zależnie od tego, jakie przyjmą założenia). W niektórych Niemieckich miastach za 51km/h możesz już coś niecoś wypłacić. A ile Ci pokazuje licznik to zupełnie nieistotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem znaczne przekraczanie dozwolonych prędkości w mieście to zwykła głupota i brak wyobraźni. Każdy myślący człowiek potrafi sobie wyliczyć ile metrów przejedzie zanim zredukuje prędkość z 130km/h do 0. I właśnie dlatego ograniczenia są jakie są. Teren zabudowany to droga na której porusza się więcej pojazdów a co ważniejsze z drogi korzystają również piesi którzy w przypadku wypadku są zupełnie bezbronni. Wiadomo, nikt nie jest święty a nieraz są nawet sytuacje, że nie da się jechać tych 50km/h, ale 130 to prawie 3 krotne przekroczenie dozwolonej prędkości. Amatorom szybkiej jazdy polecam autostrady a najlepiej tory wyścigowe w PL mamy ich około 20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amatorom szybkiej jazdy polecam autostrady a najlepiej tory wyścigowe w PL mamy ich około 20.

To może zrób użytek ze swojej wiedzy i napisz, jaki masz tor w Warszawie.

Albo - autostradę w okolicy Warszawy.

Edytowane przez zazzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...