Skocz do zawartości

Świętokrzyskie


Adel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Klub i knajpa do spotkań jest koło Ostrowca. Powstał u nas klub motocyklowy Black Rider i można się spotykać u nich w siedzibie. Nawet fajnie tam jest, czasami koncerty organizują i inne atrakcje, jest kawałek pola namiotowego więc w lato można się przespać.

 

http://blackrider.com.pl/ nie wszystkie zdęcia są aktualizowane

 

Jest również klub motocyklowy w Opatowie, ale nie wiem jak tam u nich bo nigdy nie byłem. http://www.rabidwolves.prv.pl/

 

Witaj Adel

Z noclegiem w Ostrowcu nie mam problemu bo sie tam wychowałem i mam rodzine, ale mam problem z trafieniem do klubhausu BR. Dwa razy przejechałem Sienkiewicza do obwodnicy i nic :smile: . Na stronie nie mam mapki. Możesz podpowiedziec jak trafic, troche sie tam ostatnio pozmieniało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Adel

Z noclegiem w Ostrowcu nie mam problemu bo sie tam wychowałem i mam rodzine, ale mam problem z trafieniem do klubhausu BR. Dwa razy przejechałem Sienkiewicza do obwodnicy i nic :icon_rolleyes: . Na stronie nie mam mapki. Możesz podpowiedziec jak trafic, troche sie tam ostatnio pozmieniało.

 

 

Jak jedziesz z miasta, na Warszawę przejeżdżasz koło kościoła na piaskach dalej tniesz w dół i mijasz tą nową droge i jakieś 200m dalej jest szyld stacji benzynowej (taki duży czerwony po prawej stronie) wjeżdżasz w tą drogę na stację (trochę pod górkę, słaba nawierzchnia), przejeżdżasz przez ta stacje i to jest z tyłu po prawej stronie tam już są znaki jak trafić. Mam nadzieję że udało mi się wytłumaczyć jak coś niejasne to pytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jedziesz z miasta, na Warszawę przejeżdżasz koło kościoła na piaskach dalej tniesz w dół i mijasz tą nową droge i jakieś 200m dalej jest szyld stacji benzynowej (taki duży czerwony po prawej stronie) wjeżdżasz w tą drogę na stację (trochę pod górkę, słaba nawierzchnia), przejeżdżasz przez ta stacje i to jest z tyłu po prawej stronie tam już są znaki jak trafić. Mam nadzieję że udało mi się wytłumaczyć jak coś niejasne to pytaj.

 

Ok teraz trafie bez problemu :( . Jeszcze pytanko, kiedy można tam kogoś zastac, na www piszą że w środy o 20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej w tym roku będę jechał do Częstochowy ze Stąporkowa bądź z Końskich, może ktoś wyrusza z tamtych stron?

Chyba, że w tym dniu syn się urodzi to nie pojadę ;)

 

Pozdrawiam

Januszm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej w tym roku będę jechał do Częstochowy ze Stąporkowa bądź z Końskich, może ktoś wyrusza z tamtych stron?

Chyba, że w tym dniu syn się urodzi to nie pojadę :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam

Januszm

 

 

Hejka

Ja będę jechał z płaczkowa, więc pasuje jak ulał. Będzie jechać grono moich znajomych, przyjaciół. NO chyba że będzie lało.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jaki motocykl masz zamiar kupić?

 

sory, że tak późno ale dopiero teraz zobaczyłem ten post. Coś ala Fazer/Bandit zobaczymy jak sie tego sprzeda. POZDRAWIAM

http:// www. youtube.com/watch?v=58UQ3PZctuA Passion of motorcycles :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rejvoy - jezeli twoja trasa do Czestochowy 20-go wiedzie przez Chmielnik - Kije

daj znac dolaczymy do Ciebie 2 x 2oo

Pozdrawiam

 

Wiodłaby gdyby nie problemy techniczne p.t. cieknąca uszczelka pod blokiem cylindrów. Mój mechanik nie wyrobił sie w terminie.Ale mentalnie będę z wami. Zmówcie za mnie ze dwie zdrowaśki. Do zobaczenia przy innej okazji. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! :icon_razz:

 

Jedziecie jutro do Cz-wy przez Szczekociny?

Jak tak to możemy sie spotkać na Orlenie przed Szczekocinami po lewej stronie i pojechać jeszcze większa grupą... :icon_razz:

Jedziemy w pare motocykli i zamierzamy w Szczekocinach być kolo 7.30.

Jak coś to mój nr 515 130 504

 

Do zobaczenia na trasie! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiodłaby gdyby nie problemy techniczne p.t. cieknąca uszczelka pod blokiem cylindrów. Mój mechanik nie wyrobił sie w terminie.Ale mentalnie będę z wami. Zmówcie za mnie ze dwie zdrowaśki. Do zobaczenia przy innej okazji. Pozdrawiam

Odmowie cala dziesiatke za twojego mechanika

pozdrow go ode mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...