Skocz do zawartości

Świętokrzyskie


Adel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten "zlot" SHL to taki piknik-festyn połączony z prezentacją starych motocykli, konkursami sprawnościowymi itp. Wszystko w linku powyżej.

Linki do pozostałych zlotów w okolicy:

Bałtów koło Ostrowca Św. : http://www2.blackridermc.pl/

Pińczów: http://www.oldbikers.pl/srodek.html

 

Są to zloty organizowane po raz pierwszy więc ciężko cokolwiek o nich powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Alien, jak wiesz jestem już w Kielcach wiec możemy wieczorkiem pośmigac; a sobotni zlot SHL 28 czerwca pod KCK - może byc okazja żeby sie wreszcie spotkac ! co wy na to?

Siemka, no dzięki za fajną dzisiejszą przejażdżkę po naszych extra Górach Świetokrzyskich... Pogoda dopisała, trasa fajna, oby tak częściej. W sobote pewnie sie spotkamy na Zlociku SHL, ja co prawda dojade dopiero po południu ale będę na 110%.

Pozdro i do jutra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

masz może więcej informacji na temat tego zlotu?

 

zlot bedzie organizowany przez klub motocyklowy Rabid Wolves Free Group Opatów

z tego co mi wiadomo wjazd za free w najbliższym czasie podam więcej szczegółów

 

:) postaram sie byc, a za tydzień co robicie? może wkoncu jakiś wspólny wypad?

Bardzo chętnie pośmigał bym ale moj motocykl nie nadaje sie do jazdy w grupie mam honde cm 125 a to mowi samo za siebie :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie pośmigał bym ale moj motocykl nie nadaje sie do jazdy w grupie mam honde cm 125 a to mowi samo za siebie :P

 

nie musimy ganiać, ja bym z checia poznal jakies fajne drogi w naszej okolicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

Przeczytawszy posty Aliena i zastanowiwszy się nad tym co pisał postanowiłem zrobić coś ze sobą i swoją maszyną.

Mam junaka, ale ten to ciągle w garażu i coś trzeba przy nim robić. Jak się zrobi to będzie się jeździć, ale jeszcze troszkę pracy przedemną. Postanowiłem zmienić ten stan rzeczy i pojeździć. Niechcąc sprzedawać Janka postanowiłem zanabyć jakiegoś śmigacza marki MZ - ETZ.

Dzięki Alien za wywołanie tej dyskusji, argumenty i upór - bo samo posiadanie motocykla to dopiero połowa, jeżdżenie nim to dopiero pełnia - czy szczęścia to niech każdy sam zadecyduje.

 

A co do zlotu o którym mowa powyżej, to postaram się być - mimo tego że przyjadę dwusuwem :)

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItaj Alien, i dzieki za wyprawe w oststni wekend. Było super a 560 km strzeliło nie wiadomo kiedy. Jak Andrzej bedzie miał jakies fotki to prosze pamietaj o mnie i wypal mi płytke. I oczywiście jestem gotowy do nastepnej wyprawy! :notworthy:

Edytowane przez RMS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

W imieniu klubu motocyklowego Rabid Wolves z Opatowa informuję, iż NIE jesteśmy organizatorem zlotu w Ujeżdzie w przyszły weekend czyli 25-27 lipca 2008r. Tak miało być, ale wyszło jak wyszło i imprezę organizują władze powiatu i gminy. Nie bedzie to prawdopodobnie zlot w typowej znanej postaci. Z tego co mi wiadomo:

 

- impreza 3 dni

- parada do Iwanisk

- konkursy pseudo motocyklowe (prawdopodobnie przeciąganie liny-kołowrotek, walka na worki z sianem itp.)

- wstep za free

- nocleg pod zamkiem w fosie

- w sobotę cały dzień muzyka country, w pozostałe różnie

- koncert zespołu Raven z Lublina

- w piatek koncert zespołu Sexbomba

- prawdopodobnie pokaz tańca kowbojskiego (country) tak jak w zeszłym roku

- Uwaga na Disco Polo wieczorem i dresowe towarzystwo ;D

 

Plakat reklamujący z dokładniejszą informacją ukazał się już prawdopodobnie w lokalnych gazetach (chyba Wiadomości Świętokrzyskie).

 

Od siebie mogę dodać, iż być może już w przyszłym sezonie zorganizujemy imprezę motocyklową z prawdziwego zdarzenia pod naszymi skrzydłami.

 

Pozdrawiam

Papaj - Rabid Wolves Free Group Opatów

www.rabidwolves.prv.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItaj Alien, i dzieki za wyprawe w oststni wekend. Było super a 560 km strzeliło nie wiadomo kiedy. Jak Andrzej bedzie miał jakies fotki to prosze pamietaj o mnie i wypal mi płytke. I oczywiście jestem gotowy do nastepnej wyprawy! ;)

Siemka, fajnie że się pojeździło w Beskidzie Śląskim i Żywieckim. Mam nadzieję, iż następne trasy też będą extra i wybierzemy się może w większym gronie (jakoś cicho o tych urażonych moimi słowami, chyba siedzą w domach i czekają na mróz). Mam kontakt z Andrzejem, jak tylko będzie miał fotki to Ci przy okazji przekażę

Pozdro i do następnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...