Skocz do zawartości

Świętokrzyskie


Adel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wrażenia po Częstochowie? Kto był? Ja mimo ślizgu jestem zadowolony, z fajną ekipą jechałem.

 

W majówkę podobno szykuje się zlot w Ujeździe, wie ktoś więcej na ten temat? Wybiera się ktoś, bo ja prawdopodobnie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wrażenia po Częstochowie? Kto był? Ja mimo ślizgu jestem zadowolony, z fajną ekipą jechałem.

 

W majówkę podobno szykuje się zlot w Ujeździe, wie ktoś więcej na ten temat? Wybiera się ktoś, bo ja prawdopodobnie tak.

 

No cóż, być może i byłem, ale większość moich kumpli wymiękło, a mialo być 10 maszyn. Były dwie, ale było całkiem ok. Napewno nie było więcej motocykli niż rok remu, ale za to parada jechała szybciej i maszyny się nie grzały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie wiem jakim cudem wcześniej nie natrafiłem na tę stronkę.

Mieszkam w okolicach Końskich i jeżdżę starą Hondką CM 185 Twinstar rocznik 1979.

Motorek ten nie ma zawrotnych osiągów więc śmigam sobie sam.

Gdyby ktoś organizował jakąś przejażdżkę bez zawrotnych prędkości to chętnie się piszę.

Pozdrawiam i czekam na propozycje. :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wrażenia po Częstochowie? Kto był? Ja mimo ślizgu jestem zadowolony, z fajną ekipą jechałem.

 

W majówkę podobno szykuje się zlot w Ujeździe, wie ktoś więcej na ten temat? Wybiera się ktoś, bo ja prawdopodobnie tak.

 

W Ujeździe? tym Ujeździe za Bogorią? 3maja? ;> Jadę ;P jeśli coś takiego jest ;)

http:// www. youtube.com/watch?v=58UQ3PZctuA Passion of motorcycles :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stop stop stop! To był fałszywy alarm:) okazało się że zlot motocykli w Ujeździe jest dopiero w lipcu,a w ten weekend majowy też coś się dzieje (kocerty zespołow piesni i tanca itp) wiec mozna sie przejechac jak cos. Ja się jutro wybiorę do Iłży, tam jest turniej rycerski,a mam blisko. A wy się gdzieś wybieracie w ten weekend?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Nie wiem jakim cudem wcześniej nie natrafiłem na tę stronkę.

Mieszkam w okolicach Końskich i jeżdżę starą Hondką CM 185 Twinstar rocznik 1979.

Motorek ten nie ma zawrotnych osiągów więc śmigam sobie sam.

Gdyby ktoś organizował jakąś przejażdżkę bez zawrotnych prędkości to chętnie się piszę.

Pozdrawiam i czekam na propozycje. :)

 

W ostatnią niedziele 11 maja przejechałem samotnie trase: Kielce, Św. Katarzyna, Bodzentyn, Pawłow, Kałkow, Ostrowiec, Opatow, Kielce. Fajna pogoda, fajne widoczki. Mijałem kilkunastu samotnych bikerow. Wydaje mi sie że wystarczy ustalic stałe miejsc i godzie, a w każda niedziele zebrała by sie spora ekipa do świetokrzyskich wypadow.

Może coś zorganizujemy na zlocie w Skarżysku. A może na forum ktoś rzuci w końcu hasło.

To nieprawda że jest nas mało w świetokrzyskim, nie jesteśmy tylko zorganizowani. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnią niedziele 11 maja przejechałem samotnie trase: Kielce, Św. Katarzyna, Bodzentyn, Pawłow, Kałkow, Ostrowiec, Opatow, Kielce. Fajna pogoda, fajne widoczki. Mijałem kilkunastu samotnych bikerow. Wydaje mi sie że wystarczy ustalic stałe miejsc i godzie, a w każda niedziele zebrała by sie spora ekipa do świetokrzyskich wypadow.

Może coś zorganizujemy na zlocie w Skarżysku. A może na forum ktoś rzuci w końcu hasło.

To nieprawda że jest nas mało w świetokrzyskim, nie jesteśmy tylko zorganizowani. :)

Kolego zgadzam sie z Tobą można by było sie zorganizować i ustalić miejsce i czas spotkania i pośmigać rekreacyjnie na motocyklach :icon_razz: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bym był w Ostrowcu i miał czasu to również chętnie bym się na to pisał, moge też zabrać kilku kumpli.

 

 

Znacie może jakieś fajne trasy w Świętokrzyskim? Chodzi mi o kręte drogi z dobrą nawierzchnią. Ja czasami śmigam w okolichach tamy na wiórach, tam jest kilka ładnych zakrętów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś zorganizujemy na zlocie w Skarżysku. A może na forum ktoś rzuci w końcu hasło.

To nieprawda że jest nas mało w świetokrzyskim, nie jesteśmy tylko zorganizowani. :D

 

No właśnie, niedługo mamy zlot w Skarżysku. Bardzo dobra okazja żeby się bliżej poznać

i zorganizować. Dobrze by było żeby ustalić jakieś miejsce gdzie moglibyśmy się spotykać i wyruszać

na wspólne wypady. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, niedługo mamy zlot w Skarżysku. Bardzo dobra okazja żeby się bliżej poznać

i zorganizować. Dobrze by było żeby ustalić jakieś miejsce gdzie moglibyśmy się spotykać i wyruszać

na wspólne wypady. :clap:

 

 

Dajcie jakieś info o tym zlocie :wink: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, niedługo mamy zlot w Skarżysku. Bardzo dobra okazja żeby się bliżej poznać

i zorganizować. Dobrze by było żeby ustalić jakieś miejsce gdzie moglibyśmy się spotykać i wyruszać

na wspólne wypady. :crossy:

Dajcie jakieś info o tym zlocie :) :P

 

 

http://www.roadrunnersmc.pl/skarzysko_zlot/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,dopiero teraz zauwarzyłem temat bo rzadko zagladam na forum,jestem z Suchedniowa i latam na VFR RC36,jak tylko poskładam moto to chetnie poznam motocyklistów z okolic i mozna gdzies polatac albo wymyslic jakies spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Skarżysku bedzie sie cieżko odszukac; chyba że ktoś ma jakis pomysł. Może ktoś krzyknie przez mikrofon? :P

 

Odszukać się to może i nie było by trudno, tylko trzeba by wymyślić jakiś znak rozpoznawczy.

Bardziej martwi mnie pogoda. Właśnie oglądałem prognozę na cały weekend i nie wygląda to

za ciekawie. Wielu może zrezygnować z przyjazdu. ( A ja się wybieram z namiotem Brrrrr! :flesje: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...