Skocz do zawartości

Świętokrzyskie


Adel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, jeśli można to bardzo chetnie się spotkam na wspólną przejażdżkę w większym gronie. Miejsce sotkania i termin??? jakieś propozycje???

Pozdro

OK, Jeśli nie ma konkretów- może niedziela (01.06.2008)-godz. 10 po Cafe Pub'em "Road Way" róg Prostej i Tarnowskiej? No i tym sposobem mówię "sprawdzam"

Jestem! :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ludzie co tu tak cicho? tylko nie mówcie ze każdy w trasie:))

 

Cicho, bo strach się odezwać. Alien próbował wywołać jakiś ruch a okazało się, że to nie ruch tylko zamieszanie (co prawda w innym ale bardzo pokrewnym topicu). Oberwał jak "kot" w armii, że niemiły i że generalizuje opinie o kolegach motocyklistach.

Ale jednak próbował i to w miarę konkretnie. Teraz mu się już nie chce. I tyle. Po kiego mu kolejna zjebka.

I to by było na tyle.

Pozdrawiam ogół

PZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cicho, bo strach się odezwać. Alien próbował wywołać jakiś ruch a okazało się, że to nie ruch tylko zamieszanie (co prawda w innym ale bardzo pokrewnym topicu). Oberwał jak "kot" w armii, że niemiły i że generalizuje opinie o kolegach motocyklistach.

Ale jednak próbował i to w miarę konkretnie. Teraz mu się już nie chce. I tyle. Po kiego mu kolejna zjebka.

I to by było na tyle.

Pozdrawiam ogół

PZ

I w związku z tym zabieramy zabawki idziemy na swoje podwórko? Nie ma się co obrażać i trzeba próbować mimo wszystko. A poza tym trzeba mieć nie lada charyzmę żeby jednym postem zebrać odsiecz wiedenską, szczególnie w świętokrzyskim, które cierpi na swoiste historyczno-socjologiczne schorzenie polegające na tym że tu każdy ciągnie kołdrę w swoją stronę. Tego sie nie robi w trybie alarmowym z dnia na dzień.

Tak więc do zobaczenia na trasie . Prędzej czy później...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w związku z tym zabieramy zabawki idziemy na swoje podwórko? Nie ma się co obrażać i trzeba próbować mimo wszystko. A poza tym trzeba mieć nie lada charyzmę żeby jednym postem zebrać odsiecz wiedenską, szczególnie w świętokrzyskim, które cierpi na swoiste historyczno-socjologiczne schorzenie polegające na tym że tu każdy ciągnie kołdrę w swoją stronę. Tego sie nie robi w trybie alarmowym z dnia na dzień.

Tak więc do zobaczenia na trasie . Prędzej czy później...

Na nic i na nikogo sie nie obraziłem, ja nadal sobie jeżdżę w większej lub mniejszej grupie, a czasami sam. To tylko Wy tracicie czas (sezon już w połowie) i możliwość jakiegoś zorganizowania się. Mam dla Was kolejną propozycję - od piątku do niedzieli jest Zlot w Krościenku organizowany przez GREMIUM MC. No to może szanowni Państwo ruszyli by w trasę w piękne polskie Pieniny??? Ja wybieram się w sobotę rano, jak ktoś ma ochotę to zapraszam, ja jestem do dyspozycji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew zdrowemu rozsądkowi znowu pojawiłem się w tym topicu. Ale nadal mam nadzieje na jakieś wspólne przejażdżki, spotkania, gadki przy piwie... jednakże jak na razie nie było odzewu na moje posty... Szkoda że nikt nie odpowiedział na moją propozycję i wybrał sie do Krościenka na Zlot GREMIUM MC - było extra. A przy okazji można było sobie pojeździć po okolicach w grupach z fajnymi ludźmi z Polski, powymieniać doświadczenia, napić się wspaniałej łąckiej śliwowicy lub gruszkówki... ja jestem content

pozdro dla siedzących w domach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew zdrowemu rozsądkowi znowu pojawiłem się w tym topicu. Ale nadal mam nadzieje na jakieś wspólne przejażdżki, spotkania, gadki przy piwie... jednakże jak na razie nie było odzewu na moje posty... Szkoda że nikt nie odpowiedział na moją propozycję i wybrał sie do Krościenka na Zlot GREMIUM MC - było extra. A przy okazji można było sobie pojeździć po okolicach w grupach z fajnymi ludźmi z Polski, powymieniać doświadczenia, napić się wspaniałej łąckiej śliwowicy lub gruszkówki... ja jestem content

pozdro dla siedzących w domach

 

Uwaga, uwaga, nadchodzi !

Alien szykuj się. Czarne chmury zbierają się nad Twą głową. )))

Pozdrawiam

PZ

 

P.S. Jakoś dziwnie przypadł mi do gustu ten serial. Najbardziej chyba ze względu na maniakalny upór Aliena co jakiś czas wtykającego kij w mrowisko-świętokrzysko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew zdrowemu rozsądkowi znowu pojawiłem się w tym topicu. Ale nadal mam nadzieje na jakieś wspólne przejażdżki, spotkania, gadki przy piwie... jednakże jak na razie nie było odzewu na moje posty... Szkoda że nikt nie odpowiedział na moją propozycję i wybrał sie do Krościenka na Zlot GREMIUM MC - było extra. A przy okazji można było sobie pojeździć po okolicach w grupach z fajnymi ludźmi z Polski, powymieniać doświadczenia, napić się wspaniałej łąckiej śliwowicy lub gruszkówki... ja jestem content

pozdro dla siedzących w domach

 

No chorerka alien, ciesze sie ze tak ciśniesz, może w końcu sie uda i będzie się działo ciekawiej w kielcach. Ja obiecuje ze na zlocik SHL przyjadę napewno. Narazie turlam sie po innym podwórku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej niż piknik SHL (o ile w ogóle się odbędzie bo narazie nic nie słyszałem o tym) będą 2 zloty w okolicy.

To jest w Bałtowie od 8 sierpnia i w Pińczowie od 15 sierpnia.

Ja jeszcze przez tydzień uziemiony jestem bo nowy zakup jeszcze nie zarejestrowany.

Czyli za tydzień mogę się umówić na jakieś latanko po okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wbrew zdrowemu rozsądkowi znowu pojawiłem się w tym topicu. Ale nadal mam nadzieje na jakieś wspólne przejażdżki, spotkania, gadki przy piwie... jednakże jak na razie nie było odzewu na moje posty... Szkoda że nikt nie odpowiedział na moją propozycję i wybrał sie do Krościenka na Zlot GREMIUM MC - było extra. A przy okazji można było sobie pojeździć po okolicach w grupach z fajnymi ludźmi z Polski, powymieniać doświadczenia, napić się wspaniałej łąckiej śliwowicy lub gruszkówki... ja jestem content

pozdro dla siedzących w domach

Witaj Alien, jak wiesz jestem już w Kielcach wiec możemy wieczorkiem pośmigac; a sobotni zlot SHL 28 czerwca pod KCK - może byc okazja żeby sie wreszcie spotkac ! co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej niż piknik SHL (o ile w ogóle się odbędzie bo narazie nic nie słyszałem o tym) będą 2 zloty w okolicy.

To jest w Bałtowie od 8 sierpnia i w Pińczowie od 15 sierpnia.

Ja jeszcze przez tydzień uziemiony jestem bo nowy zakup jeszcze nie zarejestrowany.

Czyli za tydzień mogę się umówić na jakieś latanko po okolicy.

A te zloty jedno- czy dwudniowe? Co bedzie tam ciekawego? Jest jakis plan teych zlotow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...