Skocz do zawartości

Świętokrzyskie


Adel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jeszcze ja się wpiszę.

Ale obecnie moto w remoncie, zresztą który z was nadążyłby za moim Junakiem więc raczej odpadam ze ŚMIGANIA zespołowego:)

Pozdro

Mi tam jak najbardziej towarzystwo Junaka odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie orientujecie się czy można polatać po torze w Miedzianej Górze?

Chyba można bo samochodami się ścigają, tylko trzeba się skontaktować z odpowiednimi ludżmi. Najlepiej pojedż na tor i się wszystkiego dowiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc i ja się dopiszę, obecnie mieszkam w Warszawie już ładnych kilka lat, pochodzę jednak ze Świętokrzyskiego i tam zawsze będzie mój dom, do którego niebawem wrócę ;)

W zeszłym roku po drodze do Częstochowy spotkałem kilku motórzystów z Końskich oraz widziałem K 1100 LT na blachach TKI więc Świętokrzyskie jeździ do Częstochowy :)

Prawdą jest, że mało w naszym województwie jeździ motocykli :bigrazz:

 

Pozdrawiam

Januszm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba można bo samochodami się ścigają, tylko trzeba się skontaktować z odpowiednimi ludżmi. Najlepiej pojedż na tor i się wszystkiego dowiesz.

 

Nie można.

Po pierwsze jest zakaz jazdy motocykli (oficjanie)

Po drugie, samochody jeżdżące po torze są w ramach wynajętego toru, prowadzą tam jakieś szkółki jazdy komercyjne oraz w ramach Automobilklubu kieleckiego.

Sądzę że wynajem toru jest drogi. Dlatego że nikt tego nie organizuje. A nie da się wjechać ot tak samemu.

Z praktyki wiem że po niedzielnej giełdzie tor jest przez jakichś czas otwarty, i można sobie wjechać zanim nie posprzątają naśmieconego badziewia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie nie za bogato w tem naszem świętokrzyskiem (nawet zlotowego subfora nie mamy), co nie znaczy,że to się nie może zmienić , tylko śmielej sie ujawniać panie i panowie. Jadę do Częstochowy z Sandomierza chętnie się dołączę do kogoś po drodze. I zapraszam o ile ktoś ma ochotę czysto rekreacyjnie pobujać się wspólnie po naszych okolicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie nie za bogato w tem naszem świętokrzyskiem (nawet zlotowego subfora nie mamy), co nie znaczy,że to się nie może zmienić , tylko śmielej sie ujawniać panie i panowie. Jadę do Częstochowy z Sandomierza chętnie się dołączę do kogoś po drodze. I zapraszam o ile ktoś ma ochotę czysto rekreacyjnie pobujać się wspólnie po naszych okolicach.

 

no właśnie a jakby zebrać wiekszą grupe i nękać ich by nam pozwolili pojeździć chociaż przez kilka godzin?

 

Co rozumiesz przez rekreacyjna jazde? Bo dla jednych to 60 a dla drugich 160 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co rozumiesz przez rekreacyjna jazde? Bo dla jednych to 60 a dla drugich 160 :cool:

 

160 po naszych wszawych (bo ja wolę te boczne) drogach to walka o życie a nie rekreacja, chociaż jeśli ktoś ma nudną pracę to adrenalina jak najbardziej może mieć właściwości relaksujące :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja w to wchodze i mam jeszcze 5 kumpli na chopperkach nie zarejestrowanych na forum. Czestochowa to dobry pomysł na spotkanie, potem jest w maju zlot w Skarżysku a w sierpniu w Bałtowie. Może sie nas kilku uzbiera, a może ktoś wpadnie na pomysł i założy jakiś klub albo znajdziemy knajpe do spotkań.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może sie nas kilku uzbiera, a może ktoś wpadnie na pomysł i założy jakiś klub albo znajdziemy knajpe do spotkań.

Pozdrawiam

 

Klub i knajpa do spotkań jest koło Ostrowca. Powstał u nas klub motocyklowy Black Rider i można się spotykać u nich w siedzibie. Nawet fajnie tam jest, czasami koncerty organizują i inne atrakcje, jest kawałek pola namiotowego więc w lato można się przespać.

 

http://blackrider.com.pl/ nie wszystkie zdęcia są aktualizowane

 

Jest również klub motocyklowy w Opatowie, ale nie wiem jak tam u nich bo nigdy nie byłem. http://www.rabidwolves.prv.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...