Skocz do zawartości

Musze sie wyzalic


Greedo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tu ocipieje w tym szpitalu, psychicznie wysiadam. Sory ze to pisze na forum, ale inaczej sie nie moge nastawic. Zebym byl w domu, to byloby ok, ale dopiero w poniedzialek wyjde

 

Skup sie na pielegniarkach to pomaga mowie Ci :biggrin:

 

A jak masz juz tak powaznie dosc to wyjdz dzisiaj ;) no chyba ze jestes niepelnoletni :icon_razz:

 

 

Trzymaj sie Greedo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greedo nie pękaj. :icon_razz:

i znów będziesz obsmarowywał nasze sprzęty w chińskim temacie :biggrin:

Ty go nie podpuszczaj bo Greedo nie trzeba dwa razy powtarzać i całą wściekłość wyładuje nam w temacie, że nie będzie czego zbierać.

W sumie to chyba było na chińskim sprzęcie to może być z deka wku.... (w wolnym tłumaczeniu: wyprowadzony ze stanu równowagi emocjonalnej).

Edytowane przez Luca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz troche lepiej jest, sala opustoszala i jestem tylko z jednym gosciem. Humor mi ludzie poprawili, pan Michal z forum, moj brat i dziewczyna. Najwazniejsze to miec kogos kto poswieci swoj czas i na kogo mozna liczyc

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Excuse me Greedo, ale nie zachowuj się jak pizd...a, takich "dołków" w przyszłości będziesz miał pewnie wiele (oby jak najmniej) więc najwyższy czas utwardzić dupsko. Życie to nie je bajka tylko je bitka jak u nas mówią zatem... w garść :icon_mrgreen:

Pzdr

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greedo ja przez zabawe w mechanika motocyklowego jestem inwalida do konca zycia. Tez mialem bolesne operacje (2) i ogolnie brakuje mi kilku palcy ale daje rade:) I co najlepsze ze po wypadku pracuje jako mechanik motocyklowy i napewno sie nie wylecze z tej przyjemnosci jaka jest mechanika i jazda na moto:) Wiec nie pisz tu jak pod wplywem psychotropow :]

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. pisze sobie ze szpitala na Szaserow, po operacji. Reka mnie napierdala, okropnie tu jest. Poltora roku temu wypadek i ciagnie sie do dzis. Na Brzeskiej spieprzyli mi operacje, a tu to poprawiaja, to juz 4 operacja. Wymieniali mi wadliwe zespolenie, ktore sie gielo a teraz niby juz nie bedzie. Ciesze sie w sumie, bo to juz ostatnia operacja, jedynie gips na 2-3 tygodnie. Zalamac sie mozna w tym kraju, gdzie w jednym miejscu spieprzaja jedna rzecz a potem musza w innym szpitalu to poprawiac. Tak wiec w nadchodzacym sezonie uwazajcie na siebie, bo ja malo uwazalem i teraz cierpie. Chyba koniec z motocyklami choc rok temu pisalem to samo, a nie zrezygnowalem

Pozdro Kolego i szybkiego powrotu do zdrowia i na ścieżki :banghead: :biggrin: :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu ocipieje w tym szpitalu, psychicznie wysiadam. Sory ze to pisze na forum, ale inaczej sie nie moge nastawic. Zebym byl w domu, to byloby ok, ale dopiero w poniedzialek wyjde

Hey GREEDO-głowa do góry - i ZDRÓWKA ŻYCZĘ!!! :) :buttrock: :)

 

Posłuchaj sobie w wolnym czasie rozgłośni mojego ulubionego OJCA DYREKTORA :) a wtedy lepiej się poczujesz :icon_mrgreen: ;) :icon_razz:

 

To RADIO stawia na nogi... (tylko nie bierz tego na trzeźwo :flesje: )

 

POZDRAWIAM i Lewa w górze :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...