Skocz do zawartości

KTM 380 EGS


Rekomendowane odpowiedzi

he he dla niektorych szok biggrin.gif 60 koni to nie tak duzo zostaje jeszcze CR 500 2T bigrazz.gif pzdr
ej cr robią 500 w 2t ??

zaraz oglądne jakis filmik..

 

 

 

widziałem co robi ktm 520 w 4t to sie przeżegnałem ..

He he 2T 2T biggrin.gif 80 koni to prawie po podworku pojezdzic biggrin.gif

 

Idzie tym odkręcić na maxa?? :wink:

 

CR500 już jako tako jedzie :biggrin:

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale moc i paliwozernosc sa ogromne , zalety to zadkie remonty i ciagnie od dosc niskich obrotow.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie , ale jak by jednak ktos odkrecil to mu bak wklesnie :) - no ale znajdz takiego wariata co wykreci 500 na maxa :D

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie , ale jak by jednak ktos odkrecil to mu bak wklesnie :) - no ale znajdz takiego wariata co wykreci 500 na maxa :rolleyes:

heh nie róbcie z tego nie wiadomo jakiego potwora. To jest normalne enduro. Troszkę wprawy i wyczucia i normalnie się tym jezdzi. Poza tym jednak do crossowej 500 troszkę mu brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to on nie ma zadnych 85KM a po drogie tu nie chodzi o moc tylko o moment obrotowy prawdopodobnie bardzo zbliżony do 4T. W tamtych latach jeszcze nie było tak dużo wyczynowych enduraków w czteropaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee cr500 ma coś pod 70 kucy i dużo momentu , prędzej atk 700 przekroczy 80km :lalag:

a kat 520 znowu nie jest jakąś bestią do nie opanowania, całkiem przyjemny sprzęcik

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on będzie palił tyle co ćwiartka bo nie ma po prostu potrzeby dużego otwierania przepustnicy.

Mój kumpel ma sąsiada co właśnie ma honde cr 500 z bodajże 2004roku i jemu spokojnie pali 20l na pokonanie lasem 100km. :cool:

 

eee cr500 ma coś pod 70 kucy i dużo momentu , prędzej atk 700 przekroczy 80km :buttrock:

a kat 520 znowu nie jest jakąś bestią do nie opanowania, całkiem przyjemny sprzęcik

Jak w/w cr ma (według właściciela) 82KM to nawet jak obaj mówili mi to husaberg 650 ma problemy z tym 2t.

Ja na prostej to nie miałem oporów odkręcić ale powiem tyle ze to jest jak pierdyknie już z(od 4tyś) obrotów to szczerze powiem że wydaje sie jakby przyspieszenie mam R1. I jak dla mnie to nie czuć takiego walnięcia jak we w/w husabergu w 4t, wiec tak samo trzeba go kręcić jak normalnego 2t. 4 pak ma po prostu więcej koni u dołu od 2t nawet jak to jest 500-ka. Dla przykładu 4t przy 3tyś ma 30km(max 60KM) a 2t przy 3 tyś ma 20. To taki przykład tylko dla 500 w 4t i 2t. W moto też dużą role odrywa moment obr. który w 2t jest mały przy małych obrotach. Dlatego trzeba sobie 2t dobrać do umiejętności a nie jak w 4t ktoś powie będę go kręcił na niskich. Dużym 2t da sie jeździc na niskich obrotach ale po co jak można kupić cwiare i śmigać normalnie. Tu mowa o full crossie. Bo do enduro to inaczej.

 

Ale do tematu to fajny motór kupiłeś, i sam bym sie skusił na niego.

Pozdro i gumowych drzew. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jak czuje sie respekt do maszyny która ma blisko 80 km,zwiększa to adrenaline jak każde muśnięcie gazem wywołuje dreszcz na plecach.Przynajmniej wiesz że nigdy nie zabraknie mocy,tylko te spalanie 20 l to koszmar(olej),na 4t to mam na cały tydzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...