Skocz do zawartości

KTM 380 EGS


Rekomendowane odpowiedzi

witam.wlasnie problem w tym panowie ze nie znamy swoich mozliwosci i umiejetnosci i nie mozemy sie oceniac(tylko nasze moto)nie bedziemy sie dochodzic bo to nie wypada!!pozdrawiam was serdecznie ale w duszy mam ochote sie z wami spotkac na zywo i posmigac,POWACHAC DYMEK jak to kolega napisal.pozdrawiam.dzis jade pocwiczyc z bratem (kdx125) i kolega (125 sx)-ich jakos dubluje :biggrin: :bigrazz: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nareszcie ktos mi racje przyznal ze mocy nigdy za wiele.jak kupowalem ten motorek to mnie ostrzegali i mowili ze nie dam sobie rady,a teraz po 2 tygodniach jazdy wyczulem go i nie mam zamiaru zmieniac na inny,jest super.a moze gg sie wymienimy jak masz ochote nieraz poklikac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.wlasnie problem w tym panowie ze nie znamy swoich mozliwosci i umiejetnosci i nie mozemy sie oceniac(tylko nasze moto)nie bedziemy sie dochodzic bo to nie wypada!!pozdrawiam was serdecznie ale w duszy mam ochote sie z wami spotkac na zywo i posmigac,POWACHAC DYMEK jak to kolega napisal.pozdrawiam.dzis jade pocwiczyc z bratem (kdx125) i kolega (125 sx)-ich jakos dubluje ;) :) :wink:

A nie ma tam na jakiejś 80'tki??? :biggrin: Tu nie oceniam ciebie ale widzę ze ty porównujesz swoje moto do setek. :P Nie miałoby sensu takie spotkanie.

Ja nie jestem za tym żeby kupywać małe moto bo każdy ma swój wybór i sam za siebie odpowiada.

Pozdro :smile:

Edytowane przez Moto33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie to wazniejsze sa umiejetnosci niz to ile sie ma kucykow pomiedzy nogami. Moze sam nie mam slabego motoru, ale szczeze to teraz bym kupil 250 w 4t i mysle ze szybciej bym nabral jakis umijetnosci. Wiadomo kazdy ma swoje zdanie i nie chce tutaj z kims sie klucic. Ktos woli miec spory zapas mocy to kupi sobie 500 2t a jak nie to 125 2t. Kazy lubi to co ma i chwali to co ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie porownuje mojego moto do 125 tylko pisze o tym bo ktos napisal ze obiedzie mnie i bede wachal dymek-to mnie ruszylo i zdenerwowalo bardzo,dlatego tak pisze.kazdy wybiera moto dla siebie i juz,jedni wola TO a inni TAMTO.ja wybralem 380 bo lubie czesto bez podrywania kierownicy widziec niebo :icon_biggrin: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wpadłem na "nowe" posty w starszawym temacie i mam ochote dodać króciutkie "coś" od siebie. Ja myślę, że motocykl i jego dane techniczne oraz osiągi są wymierne i łatwo jest wtedy klasyfikować ale jest jeszcze druga strona medalu (zresztą doszlismy w tym temacie do tego). Do "wymiatania" należy zespolić jeźdzca z maszyną, inaczej kopa z całego przedstawienia. Topowy sprzęt nie bedzie na topie klasyfikacji zawodów jeśli zawodnik pisany jest przez małe "z". I vice versa, kozak na osiołku też nie za wiele pokaże, choć moim zdaniem ta konfiguracja ma większe szanse na to żeby wyjść z twarzą :P . A dlaczego?

i wszystko jasne :) .

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie

nie bylo mnie dlugo na forum ale przeczytalem wasze posty.380 jest oki ale jezdzilem wczoraj na crf450 mi kurde zachorowalem na niego!!!!!!!!!!!.pozdrawiam wszytich ktozy dodali opinie i zdania w moim temacie.

 

Też uważam że CRF450 to chyba najlepsze moto w swojej klasie, choć trochę nie docenione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...