Skocz do zawartości

KTM 380 EGS


Rekomendowane odpowiedzi

takie małe pytanie ... egs z tego co mi wiadomo nie ma amorków USD czy to aż tak przeszkadza w jeździe w terenie ?? ..( czemu tek własciwie USD są lepsze? )

heheheh :crossy:

Nie są lepsze ;) po prostu USD wyglądają ładniej no i taka jest moda :cool:

Jeśli chodzi o zalety to np to ze kielichy lag na dole nie są wysunięte poniżej linii osi koła co czasem mogło przeszkadzać w wąskich lokeinach. jeśli chodzi o KTM to ta marka nigdy nie miała tego problemu :)

http://www.bikepics.com/pictures/026907/ klasyczny przedni amor

http://www.bikepics.com/pictures/1136542/ USD i widać ze amor kończy sie równo z ośką.

http://www.bikepics.com/pictures/799169/ klasyczny amor w ktm :) u mnie :banghead:

 

 

Generalnie motorek kupiłes bardzo fajny. Jeździłeś już na czymś offroadowym wcześniej?? to naprawde zabójca nie dla amatora. Wiadomo ze dasz sobie rade ale zapewne kilka razy da Ci porządną lekcję pokory. To jest model który był robiony przez 2 lata od 98- końca 99r a potem od 2000 był amortyzator UpSideDown i niewielkie zmiany w cylindrze, tłoku no i sprzęgło potem juz jest hydrauliczne ale niektóre 99 juz go miały no i inny profil wahacza. To co masz to bardzo udany motocykl z dobrym dostępem do części zamiennych i ceny są w miarę przystępne. Silik raczej będzie dość żywotny i przy amatorskiej jeździe śmiem twierdzić ze tłok spokojnie obleci 1,5 - 2 sezonów i korba badzo podobnie. Znajomy zawodnik miał takiego samego i to jest motor który wysoko sie nie kręci a ciągnie od samego dołu obrotów.

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem helenke (KTM 380 EGS) Jeszcze nie jezdzilembo nie bylo okazji (pogoda) Co wiecie na temat tego motorka?.Podobno bardzo mocny ale tez zwrotnu i lekki.Nie moge sie doczekac 1 wyjazdu :D pozdro.

Nie wiem czym wcześniej jezdziłes,ale życzę tobie powodzenia na tym sprzęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie małe pytanie ... egs z tego co mi wiadomo nie ma amorków USD czy to aż tak przeszkadza w jeździe w terenie ?? ..( czemu tek własciwie USD są lepsze? )

 

 

nei ma znaczenia czy EGS czy EXC czy SX po prostu w rocznikach 98-99 było zywkłe zawieszenie nie UPS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale w klasie 125 egs nie widziałem jeszcze żadnego z UPS ..

no bo nie było na USD.

jest kilka EGS na forum tylko właściciele nazywają je EXC zeby mniej doświadczeni wiedzieli o co chodzi bo egs to to samop tylko z rocznika 98 - końca 99,

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem helenke (KTM 380 EGS) Jeszcze nie jezdzilembo nie bylo okazji (pogoda) Co wiecie na temat tego motorka?.Podobno bardzo mocny ale tez zwrotnu i lekki.Nie moge sie doczekac 1 wyjazdu icon_biggrin.gif pozdro.

[

 

Zaraz zaraz. 380 EGS?? 2T? 2T?!?!?!? :buttrock:

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne ze 2T , koles tez mial takeigo ale p o3 miesiachc sprzedal bop kase na wycieczke zbieral :buttrock: , odpalanie jak duzego singla 4T trzeba mocno kopnac :bigrazz: odkrecilem mu na 3 to ladnie szedl na gume :bigrazz:

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he dla niektorych szok :flesje: 60 koni to nie tak duzo zostaje jeszcze CR 500 2T :crossy: pzdr

 

 

ej cr robią 500 w 2t ??

zaraz oglądne jakis filmik..

 

 

 

widziałem co robi ktm 520 w 4t to sie przeżegnałem ..

Edytowane przez piorek9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...